x تبلیغات
نتیران

چگونه مهندس امنیت شبکه شویم؟

 


 

تقاضا برای متخصصان امنیت شبکه لحظه به لحظه در حال افزایش است. طبق گزارش ISC2 غیرانتفاعی امنیت فناوری اطلاعات، در حال حاضر، حدود 4.1 میلیون کارگر در زمینه امنیت سایبری شکاف نیروی کار وجود دارد که برای پر کردن آن نیاز به افزایش 145 درصدی در تعداد فعلی متخصصان (2.8 میلیون) دارد. این نگرانی‌های امنیتی عمده‌ای را برای دولت‌ها و شرکت‌هایی که برای حفاظت از دارایی‌های داده‌ها کار می‌کنند، ایجاد می‌کند و همچنین نیاز به افزایش آموزش متخصصان امنیت سایبری را برجسته می‌کند.

داده ها دارایی بسیار ارزشمندی در بسیاری از صنایع از جمله بانکداری، خرده فروشی و مراقبت های بهداشتی هستند. همانطور که مجرمان سایبری به طور فزاینده ای در تکنیک های خود پیچیده می شوند، نیاز به مهندسان امنیت شبکه که می دانند چگونه از داده ها محافظت کنند، همچنان افزایش می یابد. متخصصان علوم کامپیوتر که به دنبال پیشرفت شغلی خود در زمینه با رشد بالای امنیت سایبری هستند، باید مراحل لازم را برای چگونگی تبدیل شدن به یک مهندس امنیت شبکه بررسی کنند.

 

معرفی شغل مهندس امنیت شبکه

شرح وظایف مهندس امنیت شبکه شامل طراحی و مدیریت سیستم های امنیتی شبکه های سازمانی می باشد. یک مهندس امنیت شبکه از سیستم ها در برابر تهدیدات سایبری از جمله اشکالات، بدافزارها و تلاش های هک محافظت می کند. متخصص فناوری اطلاعات باید بتواند مسائل موجود را شناسایی کرده و برای جلوگیری از تهدیدات آتی تدابیر امنیتی ایجاد کند. تست و پیکربندی سیستم های سخت افزاری و نرم افزاری درگیر است.

 

یک مهندس امنیت شبکه چه کاری انجام می دهد؟

یک مهندس امنیت شبکه که وظیفه حفظ یکپارچگی داده های یک سازمان را بر عهده دارد، به طور مداوم شبکه را از نظر نقض های امنیتی نظارت می کند، حملات شبیه سازی شده را برای شناسایی آسیب پذیری ها انجام می دهد و پروتکل های امنیتی را برای خنثی کردن تهدیدات احتمالی توسعه می دهد. یک مهندس امنیت سایبری با ویروس ها، حملات فیشینگ، جاسوس افزارها، اسب های تروجان و سایر آسیب پذیری های رایج سر و کار دارد. کسانی که علاقه مند به تبدیل شدن به مهندسان امنیت شبکه هستند، با توسعه مهارت های مربوط به ایمن سازی داده ها، مانند نصب فایروال ها و برنامه های رمزگذاری داده که از اطلاعات حساس محافظت می کنند، به خوبی خدمت می کنند.

 

مراحل تبدیل شدن به یک مهندس امنیت شبکه

متخصصان فن آوری مشتاق می توانند با انجام مراحل زیر شغل مهندس امنیت شبکه را دنبال کنند.

 

مرحله 1: مدرک لیسانس بگیرید

اکثر موقعیت های شغلی در امنیت شبکه حداقل به مدرک لیسانس نیاز دارند، ترجیحاً در زمینه های مرتبط با کامپیوتر، مانند علوم کامپیوتر یا برنامه نویسی. به عنوان مثال، از طریق برنامه های سیستم اطلاعات مدیریت (MIS)، فارغ التحصیلان می توانند در مورد فناوری های نوظهور و سایر اطلاعاتی که می توانند برای تبدیل شدن به یک مهندس امنیت شبکه مفید باشند، بیاموزند. یک برنامه درجه هدفمند، مانند لیسانس آنلاین دانشگاه مریویل در امنیت سایبری، پایه ای مستقیم در آموزش حرفه ای امنیت شبکه فراهم می کند.

مدارک تحصیلی در رشته های دیگر نیز می تواند به عنوان پله ای برای مشاغل در امنیت شبکه باشد. به عنوان مثال، از طریق ارائه‌هایی مانند برنامه‌های مدیریت کسب‌وکار آنلاین، دانش‌آموزان می‌توانند تفاوت‌های بین مشاغل و سازمان‌ها را در بخش‌های دولتی، خصوصی و غیرانتفاعی مطالعه کنند. دانش کسب و کار پایه به دست آمده می تواند به فارغ التحصیلان اجازه دهد تا دانش عمومی را در زمینه های تخصصی تر اعمال کنند. علاوه بر این، درک ساختارهای مختلف سازمانی می‌تواند به درک عمیق‌تر از انواع داده‌هایی که هر کدام تولید می‌کنند و چگونگی نیازهای حفاظت از داده‌ها متفاوت است منجر شود.

 

مرحله 2: مدرک کارشناسی ارشد بگیرید

برخی از کارفرمایان ممکن است ترجیح دهند که نامزدها دارای مدرک کارشناسی ارشد باشند، که می تواند در آماده سازی فارغ التحصیلان برای پیگیری موقعیت های رهبری مفید باشد. یک مثال، کارشناسی ارشد آنلاین در توسعه نرم افزار است که به فارغ التحصیلان کمک می کند تا مهارت های همه کاره ای را بیاموزند که ممکن است برای چندین مسیر شغلی قابل استفاده باشد. مهارت های تحت پوشش شامل توسعه و ایجاد مهارت های برنامه نویسی است. تسلط بر پایگاه های داده و محیط های ابری؛ و طراحی و ایجاد رابط های در دسترس. برنامه درسی گسترده و بسیار تخصصی است.

 

مرحله 3: ایجاد تجربه در محل کار

فراتر از تحصیل، تجربه در حین کار و ابتکار عمل برای پیشبرد مجموعه مهارت‌های شخصی، راه زیادی را به سمت برجسته شدن در میان جمعیت می‌برد. یکی از راه‌های به دست آوردن جایگاه به‌عنوان یک مهندس امنیت شبکه، مسلط شدن در زمینه‌های کامپیوتری مرتبط، مانند شبکه‌های داده و زبان‌های برنامه‌نویسی است.

سایر مراحلی که می تواند به افزایش پیشرفت شغلی کمک کند عبارتند از:

·         مشروعیت بخشیدن به مهارت های امنیت شبکه از طریق صدور گواهینامه، مانند گواهینامه حرفه ای امنیت سیستم های اطلاعاتی

·         نشان دادن ابتکار برای به روز ماندن با روندهایی که بر حجم زیادی از داده ها تأثیر می گذارد

·         کسب سطح اولیه تجربه از طریق کارآموزی یا تجربه مشابه در حین کار

 

مهارت های مورد نیاز برای یک متخصص امنیت شبکه

·         استعدادها و مهارت هایی که برای مشاغل در امنیت شبکه مناسب هستند عبارتند از:

·         مهارت های تحلیلی برای بررسی کامل سیستم ها و شبکه های کامپیوتری و شناسایی آسیب پذیری ها

·         توجه به جزئیات که از حملات سایبری مخفیانه جلوگیری می کند

·         تدبیر یا نبوغ برای پیش بینی خطرات امنیتی و اجرای راه های جدید برای خنثی کردن آنها

·         مهارت های حل مسئله برای کشف سریع و رفع نقص های شبکه

·         مهارت های ارتباطی برای آموزش همکاران و رهبران در مورد تهدیدات و پروتکل های حفاظتی

 

مهارت های فنی مهندس امنیت شبکه عبارتند از:

·         آشنایی با روندهای فعلی امنیت اطلاعات

·         مهارت های شبکه IT و برنامه نویسی

·         امکان تست، ردیابی و رفع تهدیدات از جمله نقص و حملات

·         مهارت های ایجاد پروتکل های امنیتی از جمله سیستم های احراز هویت

·         امکان مدیریت فایروال ها، روترها، شبکه های خصوصی مجازی (VPN) و سایر ابزارهای امنیتی

·         قابلیت حفظ معماری سرور، LAN و WAN

·         مستندسازی زیرساخت و قابلیت های گزارش رویداد

·         آشنایی با قوانین سایبری و رعایت آن

 

حقوق مهندس امنیت شبکه و چشم انداز شغلی

اداره آمار کار ایالات متحده نرخ رشد 32 درصدی را در مشاغل مهندسی امنیت شبکه از سال 2018 تا 2028 پیش بینی کرده است. رشد در این زمینه ناشی از درک بیشتر اهمیت امنیت داده ها در میان افزایش مداوم حملات، از جمله داده های در مقیاس بزرگ است. نقض، حملات بدافزار موبایل، و تهدیدهای باج افزار برای موسسات از شهرداری ها گرفته تا سازمان های بهداشتی. در مورد پاداش نیز حوزه امنیت شبکه به طور کلی به تجربه با دستمزد بالاتر پاداش می دهد. PayScale مقیاس پرداخت کشویی زیر را برای مهندسین امنیت شبکه تأیید می کند:

·         یک تا چهار سال سابقه کار: 74000 دلار

·         پنج تا نه سال تجربه: 88000 دلار

·         بین 10 تا 19 سال تجربه: 103000 دلار

·         بیش از 20 سال تجربه: 114000 دلار

 

منابع: https://online.maryville.edu/online-masters-degrees/software-development/careers/network-security-engineer/

https://www.shomanews.com/%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B1-89/1022443-%D8%A7%D9%85%D9%86%DB%8C%D8%AA-%D8%B4%D8%A8%DA%A9%D9%87-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B9-%D8%A2%D8%B3%DB%8C%D8%A8-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D9%87%D8%A7-%D8%AD%D9%85%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%87%DA%A9%D8%B1%DB%8C

تمرینات صورت و پاکسازی صورت.


آموزش صورت چیزی است که امروزه بسیاری از مردم می خواهند یاد بگیرند که از خودشان استفاده کنند و زیبایی پوست خود را افزایش دهند. اما اکثریت متقاضیانی که می خواهند این مهارت را بیاموزند افرادی هستند که می خواهند این روش را به عنوان شغلی در مراکز زیبایی و آرایشگاه ها برای متقاضیان انجام دهند و در نتیجه با انجام فیشور درآمد کسب کنند.

اخیراً خانم ها و آقایان به اهمیت زیبایی پوست صورت در صورت پی برده و سعی می کنند با روش های مختلف زیبایی پوست خود را افزایش داده و از بروز مشکلات پوستی جلوگیری کنند که مراقبت از صورت بسیار موثر و قابل توجه است. و تا کنون نتایج بسیار خوبی را به همراه داشته است. در نتیجه تعداد متقاضیان این روش که به آن پاکسازی پوست صورت نیز می گویند افزایش یافته است و خانم ها و آقایان در سالن های زیبایی درخواست های زیادی برای انجام این کار دریافت می کنند. اما مطمئنا کسانی که این روش را یاد می گیرند، می توانند درآمد بسیار مناسبی از این روش کسب کنند.آموزش پاکسازی پوست صورت

پاکسازی پوست صورت یک روش جدید متشکل از چندین مرحله تماما غیر تهاجمی و بدون درد، خونریزی و جراحت می باشد که با انجام این مراحل بر روی پوست می توان بسیاری از مشکلات پوستی افرادی که آن را دانلود می کنند برطرف کرد. بنابراین، پزشکان استفاده از این روش را به عنوان یک روال مراقبت از پوست برای زنان و مردان توصیه می کنند و به گفته پزشکان، استفاده از این روش حداقل یک بار در ماه برای همه ضروری خواهد بود. با آموزش صورت می توانید به راحتی یک روال مراقبت از پوست برای خود، خانواده و حتی سایر افراد جامعه ایجاد کنید. اما در این راستا باید بهترین مراکز آموزشی را انتخاب کنید تا بتوانید مراحل آموزشی را در بهترین شرایط به پایان برسانید.آموزش صورت صفر به صورت بزرگ

یک آژانس بازاریابی آرایشی که در زمینه معرفی بهترین مراکز آموزش زیبایی فعالیت می کند، یکی از بهترین مراکزی که در زمینه آموزش پوست صورت به شما ارائه می شود مجموعه ایران صورت می باشد. چون در ایران فیس صفر تا صد آموزش ندیده اید عزیزانم و با شرکت در دوره های این مرکز زیبایی می توانید آموزش پاکسازی پوست خود را به بهترین شکل و استفاده از بهترین شرایط و مزایای آن را فرا بگیرید. .مرکز آموزش صورت

مرکز ایران فیس که توسط مرکز تبلیغاتی میکاپ برای شما آورده شده است، دارای مراکز آموزش مراقبت از صورت و پوست در شهرها و استان های مختلف و دارای دفتر مرکزی در چندین شهر ایران است که دوره های آموزشی خود را نیز در آنجا برگزار می کند. در اینجا حتی اگر ساکن تهران نیستید می توانید از امکانات و خدمات این مجموعه در رابطه با پاکسازی پوست صورت بهره مند شوید و برای این منظور نیازی به مراجعه به تهران نخواهید داشت. به عنوان مثال: ایران فیشال مکان هایی را برای آموزش صورت شما عزیزان در شهرهای تهران، کرج، تبریز، مشهد، شیراز و اصفهان آماده کرده است. محل. برای اطلاعات بیشتر با آژانس های تبلیغاتی آرایش یا ایران فیشال تماس بگیرید.دوره حرفه ای تکنیک صورت به چه معناست؟

شاید این سوال برای شما این باشد که دوره فنی حرفه ای صورت به چه معناست. در این زمینه باید بیان کنیم که این اصطلاح به مجموعه ای از دوره های آموزشی حضوری اطلاق می شود که پس از گذراندن دوره و در پایان دوره، عنوان فنی حرفه ای به هنرجویان ارائه می شود.

همانطور که می دانید مدرک فنی حرفه ای یکی از معتبرترین مدارک رسمی در ایران است که به کشورهای خارجی اعتماد کافی دارد و شما می توانید این مدرک را برای تمامی رشته های آرایشگری یا آرایش دائم و در ضمن آموزش پاکسازی پوست دریافت کنید. در صورتی که فرد در مرکزی مانند: شخص ایرانی ساخته شده باشد همراه با ارائه این مدرک صحیح خواهد بود.

پس اگر به دنبال دریافت دیپلم فنی حرفه ای معتبر در پایان آموزش پوست صورت خود هستید، حتما از خدمات آموزش ایران صورت استفاده کنید.دوره آموزش صورت چقدر طول می کشد؟

درمان پوست صورت عموماً روشی ساده است که به راحتی قابل یادگیری است و به همین دلیل معمولاً دوره آموزش صورت نیاز به زمان زیادی ندارد و در مدت زمان کوتاهی چند ماهه می توانید آن را یاد بگیرید و وارد بازار کار شوید. از آنجایی که مراکز مختلف پاکسازی پوست صورت را در شرایط مختلف آموزش می دهند، برای اطلاع از مدت زمان انجام آموزش پوست صورت در مجتمع صورت ایران، لطفاً برای توضیح شرایط با این مرکز تماس بگیرید.

http://www.aftabir.com/reportages/view/4429/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%81%DB%8C%D8%B4%DB%8C%D8%A7%D9%84-%D9%88-%D9%BE%D8%A7%DA%A9%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%BE%D9%88%D8%B3%D8%AA-%D8%B5%D9%88%D8%B1%D8%AA

تمرینات صورت با دستگاه

یکی از مراحل پاکسازی پوست صورت، از بین بردن رطوبت پوست است که معمولاً بدون دخالت دست و ابزار خاصی به نام میکرودرم ابریژن انجام می شود. دستگاه میکرودرم ابریژن به عنوان یک مکنده عمل می کند و منافذ پوست را از بین می برد و در نتیجه پوست صورت را آبرسانی و پاکسازی می کند. در صورت استفاده از این وسیله در مراحل فیزیکی می توان اصطلاح تربیت بدنی و دستگاه را در نظر گرفت. خوشبختانه ایران فیزیکال با تجهیزات آموزشی مدرن و مدرن این فرصت را به شما عزیزان داده است.اخرین حرف

با توجه به مطالبی که در این مقاله گروه گریم توضیح دادیم، آموزش حرفه ای صورت توسط مرکز صورت ایران می تواند انتخابی عالی برای تمامی افراد در تهران یا شهرستان ها باشد. زیرا در پایان این دوره آموزشی که با قیمت مناسب ارائه می شود، فرصت استفاده از مدرک معتبر و بین المللی را خواهید داشت و زیر نظر بهترین اساتید این روش را فرا خواهید گرفت. فراموش نکنید که کیفیت خدمات آموزشی ارائه شده تاثیر زیادی در تحصیل شما خواهد داشت و به همین دلیل در انتخاب مرکز آموزشی سهل انگاری نکنید و این کار را با نهایت دقت انجام دهید. در پایان این مطلب باید یادآور شویم که مجموعه گریم بهترین مراکز را در تمامی زمینه ها به شما معرفی می کند و می توانید در این مجموعه تبلیغاتی با مراکز دیگر آشنا شوید.

هشت تاکتیک‌های کلیدی که حرفه‌ای‌ها برای پنجره UPVC استفاده می‌کنند

 

مانند سنسورهای چوبی با افزایش سن دچار تاب خوردگی، محو شدن یا تجزیه نمی شوند. این نوع شیشهها با توجه به ضخامتشان میتوانند به راحتی از ورود و خروج هوای اضافه به داخل محل کار یا منزل شما جلوگیری کنند. میزان ارتفاع پنل آن با توجه به سلیقه مشتری و نوع کاربرد قابل تغییر است. وین تک تولید کننده پروفیل های upvc برای ساخت درب و پنجره دوجداره می باشد محصولات وین تک نسل جدیدی از پروفیل می باشد که در ساخت درب و پنجره دو جداره کاربرد فراوانی دارد اصولا پایه و ساختار اصلی یک پنجره در ساختمان مواد تشکیل دهنده آن از جمله پروفیل می باشد و پروفیل وین تک از جمله پلیمرها و مواد اولی در ساخت در و پنجره یو پی وی سی می باشد.که از استاندارهای مورد نیاز در صنعت upvc برخوردار است و به همین منظور گروه پنجره آریا برای استفاده از محصول با کیفیت برتر و سیاست تولید و فروش محصولات با برندهای معتبر از این پروفیل استفاده می کند.

 

میتوان با تغییر زهوار شیشه این کار را انجام داد اما به هیچ وجه کارکرد سه جداره و یا حتی دو جداره را نخواهد داشت زیرا استاندارد محصول به هم ریخته و کارایی آن کاملا دچار مشکل شده است. اگر قیمت همین کار را بر اساس متر مربع بخواهید، باید گفت که تحویل در کارخانه متر مربعی حدود ۲میلیون و ۱۰۰ هزار تومان خواهد بود. روش دوم: قیمت متر مربع پنجره (محاسبه بر اساس متر مربع پنجره و کلیه ملزومات) این روش که محاسبه آن آسان تر از روش اول است بر اساس متر مربع پنجره محاسبه میشود به طور مثال : یک پنجره در ابعاد 1متر ارتفاع و 1متر در عرض 2 لت مساوی و یک بازشو دارای یک متر مربع متراژ میباشد. 4 - قیمت تمام شده یراق آلات و بازشو پنجره UPVC بر چه اصلی محاسبه میشود ؟ بد نیست بدانید که در بریتانیا مدتی است که یکی از اصلی ترین راه کنترل تورم هزینه های خانوار را عایق بندی خانه های شهروندان می دانند و تعویض و بهینه کردن پنجره ها را یکی از موارد بسیار ضروری و کاربردی تشخیص داده اند، چرا که طبق آمار تنها با تعویض پنجره های قدیمی و استفاده از پنجره های upvc بیش از۴۵% صرفه جویی در مصرف انرژی خانوار ایجاد می شود.

 

پس در مقایسهی قیمت پنجرههای upvc باید هر یک از پروفیلها را با مشابه خود مقایسه کرد همچنین در نظر داشته باشید که همیشه قیمت کمتر بهتر نیست و باید به تمامی جوانب دقت شود.البته برخ یاز برندها برای تعدادی از رنگه دارای پروفیل مغزی رنگی نیز میباشند که این امر تاثبر چندانی در کیفیت نهایی پنجره نداشته و چنانچه رنگ پروفیل با استفاده از پرایمر اصلی و با رعایت استانداردها صورت گیرد دارای کیفیت مقبول بوده و استحکام کافی را خواهد داشت. شما همچنین میتوانید قیمت درب و پنجره دوجداره را از اینجا و به صورت اینترنتی استعلام بگیرید. لیست قیمت به تاریخ 05/10/1397 می باشد، با توجه به نوسان زیاد نرخ ارز با ما تماس بگیرید تا به روز ترین لیست قیمت پنجره وین تک به همراه قیمت یراق الات و شیشه دوجداره برای شما ارسال شود. برای دریافت لیست قیمت پروفیل Upvc بازسازی، مولیون کشویی، مولیون سری 70 و پنل با ما تماس بگیرید. بنابراین برای تعویض پنجره قدیمی با دوجداره هافمن و سایر پروفیل ها ، نیازی به معطلی نیست و خیلی سریع انتخاب و تعویض آن صورت می پذیرد. 3 - نحوه محاسبه هزینه تعویض پنجره هاي قديمي و محاسبه کندکاری و فرزکار (دمونتاژ) به چه صورت است ؟

https://upvcmaster.com/پنجره-دوجداره-upvc-در-کرج/

فراموش نکنید از شرکت مورد نظر برای نصب پنجرهها گارانتی درخواست کنید تا در صورت وقوع مشکلات احتمالی بتوانید از خدمات پس از فروش استفاده کنید. قیمت پنجره دو جداره upvc با طرح فوق در ابعاد فرضی ۱.۸۰ سانتیمتر و ارتفاع در ۲ متر عرض دارای ۴ لنگه که دو لنگه بازشوی تک حالته دارد با یراقآلات ترک (در تولید مکانیزه و پروفیل مرغوب با گارانتی پازل ستاپ بلند مدت) ۷ میلیون و ۶۸۰ هزار تومان در فریم بازسازی و ۷ میلیون و ۶۰ هزار تومان در فریم نوسازی محاسبه شده است. این پنجره دارای ابعاد فرضی ۲ متر ارتفاع و ۲ متر عرض است که دارای دو بازشوی تک حالته با یراق الات ترک و ساخت مکانیزه و گارانتی بلند مدت میباشد. قیمت پنجره دو جداره یو پی وی سی در ابعاد فرضی ارتفاع ۱.۸۰ متر و عرض ۱.۸۰ متر در سه لنگه ی وسط بازشو و تک حالته در تولید استاندارد و در پروژه فرضی ۵ قاب ۵ میلیون و ۷۰۰هزار تومان در فریم بازسازی و ۵ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان در فریم نو سازی هزینه دارد. مشخصات فنی، ابعاد و وزن پروفیل قاب بازسازی وین تک در جدول زیر آورده شده است. قیمت پنجره وین تک

آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام «خواهش تمنا برگرد و با من باش»

متن آهنگ خواهش تمنا برگرد و با من باش مهدی احمدوند

از قهر تو خستم از دوری میترسم رو قهر و اداهات بازم چشمامو بستم
از قهر تو خستم از اطوار و اداهات ببین محاله اینجوری بمونم دیگه باهات
از قهر تو خستم از دوری میترسم از اینکه یه روزی بازم کار بدی دستم
سخته میری اما دل میکنی آسون از دست تو من سر میذزارم به بیابون
ای وای که قلبم شده از دست تو عاصی ای وای نمونده واسم از دستت حواسی
ای وای که قلبم دیگه از قهر تو مرده انگار نداری دیگه از قهرت هراسی
خواهش تمنا لجبازیتو کم کن دلتنگته قلبم با قلبت کمکم کن
هی خواهش و اصرار سنگه دلت انگار من عشق تو بودم چرا هی میکنی انکار
خواهش تمنا برگرد و با من باش امروز منو دوس داری و برعکسشی فرداش
اصرار و خواهش چشماتو میخوامش جادو توی چشماته دل افتاده به دامت

https://musicdel.ir/single-tracks/199334/

مقایسه سرور HPE DL380 G10 و HPE DL380 G10 Plus

 

سرور DL380 G10 Plus از DL380 G10 قابلیت های بیشتری را دارد. برخی از تفاوت های مهم شامل افزایش تعداد و نوع پردازنده ها، افزایش تعداد رم قابل پشتیبانی، افزایش ظرفیت تخزین، پشتیبانی از تکنولوژی NVMe، و قابلیت ارتقاء به سرورهای ابری از طریق استفاده از فناوری HPE GreenLake است.

 به طور کلی، DL380 G10 Plus برای برنامه هایی که نیاز به پردازش و ذخیره سازی بالا دارند، پیشنهاد می شود. جهت خرید سرور اچ پی میتوانید به سایت رایان پژواک مراجعه نمایید و یا با شماره 021-41308000 تماس حاصل نمایید.

 

مشخصات فنی سرور HPE DL380 Gen10

سرور DL380 GEN10 یک سرور رک‌مونت با قابلیت‌ها ویژه برای بارهای کاری سنگین و محیط‌های مجازی‌سازی است. برخی از ویژگی‌های فنی آن شامل موارد زیر است:

  • پردازنده: پشتیبانی از پردازنده‌های Intel Xeon Scalable با تعداد هسته بین 8 تا 28 هسته و فرکانس پردازشی بین 2.1 تا 3.8 گیگاهرتز.
  • حافظه: پشتیبانی از تا 3 ترابایت حافظه RAM با استفاده از 24 شیار DIMM با سرعت 2666 مگاهرتز.
  • ذخیره‌سازی: پشتیبانی از تا 36 درایو SFF یا 20 درایو LFF با حداکثر ظرفیت تا 153 ترابایت با استفاده از درایوهای NVMe و SSD.
  • ارتباطات: دارای 4 پورت 1 گیگابیت Ethernet و 2 پورت 10 گیگابیت Ethernet، و یک پورت یک گیگابیت فیبر نوری. همچنین دارای پشتیبانی از تکنولوژی InfiniBand و Omni-Path Fabric برای شبکه‌های HPC است.
  • دیگر ویژگی‌ها: قابلیت هات-پلاگینگ، پشتیبانی از تکنولوژی iLO5 برای مدیریت سرور، پشتیبانی از تکنولوژی TPM 2.0 برای امنیت سخت‌افزاری، و پشتیبانی از تکنولوژی GPU و FPGA برای برنامه‌های کاربردی خاص.

 

مشخصات فنی سرور HPE DL380 Gen10 Plus

سرور DL380 Gen10 Plus از نسخه قبلی خود، یعنی DL380 Gen10، پشتیبانی بیشتری از فناوری‌های پردازشی و ذخیره‌سازی دارد. برخی از ویژگی‌های فنی آن عبارتند از:

  • پردازنده: پشتیبانی از پردازنده‌های Intel Xeon Scalable با تعداد هسته بین 8 تا 40 هسته و فرکانس پردازشی بین 2.1 تا 3.6 گیگاهرتز.
  • حافظه: پشتیبانی از تا 6 ترابایت حافظه RAM با استفاده از 48 شیار DIMM با سرعت 3200 مگاهرتز.
  • ذخیره‌سازی: پشتیبانی از تا 48 درایو SFF یا 24 درایو LFF با حداکثر ظرفیت تا 480 ترابایت با استفاده از درایوهای NVMe و SSD، همچنین پشتیبانی از تکنولوژی Optane Persistent Memory از این سرور پشتیبانی می‌کند.
  • ارتباطات: دارای 4 پورت 1 گیگابیت Ethernet و 4 پورت 10 گیگابیت Ethernet، و یک پورت یک گیگابیت فیبر نوری. همچنین دارای پشتیبانی از تکنولوژی InfiniBand و Omni-Path Fabric برای شبکه‌های HPC است.
  • دیگر ویژگی‌ها: پشتیبانی از تکنولوژی iLO5.1، تکنولوژی HPE Silicon Root of Trust برای امنیت سخت‌افزاری، و قابلیت ارتقاء به سرورهای ابری از طریق استفاده از فناوری HPE GreenLake. همچنین، این سرور با توجه به ویژگی‌های امنیتی و قابلیت‌های ذخیره‌سازی و پردازش، برای برنامه‌های کاربردی دیتاسنتر و هوش مصنوعی پیشنهاد می‌شود.

 

ارزش آب سالم

پزشكان معتقدند يكى از راههاى بيمار نشدن استفاده آب حداقل هفت ليوان آب سالم در روز است. دستگاه هفت مرحلهای سافت واتر مثل دستگاههای سی سی کا توی مراحل اول آلودگیهای فیزیکی آب را جدا میکند و در مراحل بعدی به آب خاصیت معدنی میبخشد. برند های سی سی کا، سافت واتر، آکواپرو از پرفروش ترین های دستگاه تصفیه آب است که علاوه بر قیمت مناسبی که دارد، کیفیت خوب و قابل قبولی نیز دارند و همه استاندارد های جهانی فیلتر ها را دریافت کرده اند. با پیشرفت تکنولوژی و ظهور سازمانهای استاندارد جهانی، فائو و سازمان بهداشت جهانی (WHO) بسیاری از این روشهای سنتی تصفیه آب به دلیل تأثیرات منفی محصولات بار آمده از آبهای تصفیه شده غیراصولی ممنوع شدند و با استفاده از آزمایشگاههای فعال در زمینههای کشاورزی سیستمهای تصفیه جدیدی نظیر فیلترهای توری و دیسکی تصفیه آب، فیلترهای کربن اکتیو و سیستمهای UV و UF طراحی شدند که در مصارف خاص قابلیت تصفیه آب مرا داشتند اما هیچکدام به تنهایی روش مدرن و کاملی برای تصفیه آب نبودند. در این روش بسیار جالب آب با فشار خیلی زیاد از یک غشای نیمه تراوای اسمز معکوس RO عبور میکند.

اگر بخواهیم در یک جمله کوتاه مفهوم این کلمه را بیان کنیم این چنین میگوییم: اسمز معکوس روشی است که در آن آب با افزایش فشار از یک غشای نیمه تراوای اسمز معکوس عبور کرده و یونها و مواد شور و نمکی آن حذف میشوند. با این استدلال منطقی اگر بازهم از غیر مجوز دار خرید کردید و دچار مشکل شدید، کسی را مقصر ندانید چون خودتان سهلانگاری کردهاید. بنابراین با تکیه بر دانش، نسبت به طراحی و تولید محصول به دست بیاورید. امروزه شرکتهای بسیاری وارد حوزه تولید دستگاه های تصفیه آب شدهاند. برند های زیاد دیگری نیز در زمینه تولید دستگاه تصفیه آب فعالیت میکنند. شما همچنین میتوانید بیش از صد ها مورد از فروشگاه های تصفیه آب معتبری که در شیراز مشغول به فعالیت می باشند را در سایت پی جو مشاهده کرده و فروشگاه تصفیه آب مورد نظر خود که آدرس آن به شما نزدیک تر بوده و یا دارای خدمات مدنظر شما می باشد را انتخاب کنید. 2055 در دستگاه اسمزی تاثیر زمان تعویض فیلتر را بر روی تزئینات مورد نظر خود بیابید. این فیلتر در دستگاه تصفیه آب وظیفه حذف بو طعم بد نهایی مرحله اسمز معکوس را بر عهده دارد. فیلتر اول در دستگاه تصفیه همان فیلتر الیافی از جنس پلی پروپلین PP است که وظیفه جذب گل و لای، شن و ماسه، لجن و ذرات بزرگتر از ۵ میکرون را دارد.

برای همین دستگاه ها میتوانید از فیلتر های تایوانی و قطعات تایوانی و خارجی استفاده کنید که همان کیفیت ساخت برند های خارجی را پیدا میکند. این فیلتر جهت حذف ذرات و گل و لای در حد 1 میکرون می باشد استفاده از این فیلتر باعث افزایش عمر فیلتر ممبران می شود عمر دستگاههای که از فیلتر الیافی 1 میکرون یا اصطلاحا محافظ ممبران استفاده می کنند بسیار بالاتر از دستگاه های بدون فیلتر محافظ ممبران می باشد. فیلتر چهارم و فیلتر اصلی دستگاه تصفیه اسمز معکوس یعنی فیلتر ممبران MEMBRANE است. ساختمان های ما فیلترهای تصفیه ابتدا ورودی ساختمان که از شبکه اصلی یا چاه شما می آید را از پیش فیلترها عبور داده و با فیلتر نصب شده آنها را از ذرات جامد و آلودگی تصفیه می کنند و با فیلترهای کربنی باقی مانده مواد شوینده و بوی آن را از آب خارج می کنند. در اینجا ما به تعدادی از آنها اشاره کردیم. اما برخی دیگر فیلتر ششمی نیز دارند که به نام فیلتر مینرال در دستگاه تصفیه آب معروف هستند.

البته قدرت تصفیه در این نوع فیلترها بالاست اما به قدرت ممبران ro نمیرسد. اما به طور کلی یک فرایند و کار را انجام میدهند. امروزه مدلهای مختلفی مانند روش تصفیه آن، نوع فیلترها، اندازه، کیفیت قطعات به کار گرفته شده است. معمولا و بهترین روش تصفیه آب، روش اسمز معکوس یا R/O یا (Reverse Osmosis) است. در پاراگراف زیر روش اسمز معکوس و فیلتر های استفاده شده در دستگاه تصفیه آب برای شما معرفی میشود تا هم با مفهوم اسمز معکوس آشنا شوید و هم با عملکرد کلی دستگاه تصفیه آب.. همانطور که گفته شد، بهترین روش تصفیه کردن آب با استفاده از فیلتر مخصوص، روش R/O آست. از آن جایی که فیلترهای UF تأثیری روی طعم آب آشامیدنی ندارد و نمی تواند مزه آب را بهتر کند معمولا در این دستگاه ها در کنار این فیلترها از انواع دیگر فیلترها نیز استفاده می کنند. یکی دیگر از مواردی که در انتخاب تصفیه کننده آب باید در نظر بگیرید تعداد فیلتر های مورد استفاده است. این لوله ها از آسیب دیدن توسط جوندگان و حیوانات دیگر نیز مصون هستند زیرا هیچگونه ارزش غذایی ندارند. به این صورت که آب در ابتدا از لوله عبور میکند و به فیلتر های سه مرحله ای اولیه میرسد.

*آدرس سایت و شماره تماس های ما:

https://abineco.ir نمایندگی تصفیه آب

02144741638

02144704559

09127122764

آپارتمان فول امکانات در خیابان رجایی

 نمای کلی

اگر به دنبال خرید خانه در مرکز شهر لنگرود هستید، املاک آرمان خرید این واحد را به شما پیشنهاد می کند.
 
به طور کلی آپارتمان به صورت دو طبقه می باشد که در هر طبقه آن یک واحد قرار دارد و ملک مورد نظر در طبقه اول است. اگر خانه ای با فضای باز مورد پسند شماست، این واحد موردی ایده آل برای شما می باشد. آشپزخانه، قسمت نشیمن و پذیرایی این خانه دارای فضایی دلباز می باشد که فضایی کافی را برای شما به جهت چیدمان مبلمان و وسایل موردنظرتان فراهم می کند. در آشپزخانه دلباز این خانه گاز رومیزی و هود تعبیه شده است. کابینت ها از نوع ام دی اف می باشد. قسمت پذیرایی این خانه از نورگیری مناسبی برخوردار است. هر دو اتاق خواب دارای کمد دیواری است. ورودی هر واحد نیز به صورت جدا می باشد.
 
امکانات این واحد شامل موارد زیر است: املاک آرمان
 
سرویس گرمایشی از نوع پکیج و رادیاتور
آیفون تصویری
بالکن
انباری
سرویس ایرانی و فرنگی
پارکینگ اختصاصی
سند تک برگ
سقف کناف و نورپردازی
جزئیات
شناسه ملک: 6440                                               مساحت ملک (مترمربع): 111 مترمربع
اتاق ها: 2                                                          قیمت کل (تومان): 2 میلیارد و 700 میلیون
سال ساخت: 1395                                               وضعیت: برای فروش
تعداد کل طبقات: 2                                               تعداد واحد در هر طبقه: 1
نوع زمین: مسکونی                                             وضعیت سکونت: سکونت مستاجر
قیمت هر متر مربع (تومان): 24000000
امکانات
آیفون تصویری       
اپن آشپزخانه             
پارکینگ
پکیج و رادیاتور
پوشش کف سرامیکی
داکت اسپلیت
راه جد
اسرویس بهداشتی و حمام فرنگی
گاز رومیزی
هود
 
 
نمای
ساختمان
 
 
 

نحوه ایجاد و ساخت اکانت آرتیست اسپاتیفای

 

 

Spotify Artist Account یک سرویس Spotify است که مخصوص سازندگان محتوای صوتی است. این سرویس ویژگی های بسیاری از جمله اطلاعات آماری برای تجزیه و تحلیل بهتر و همچنین کسب درآمد از آثار خود را در اختیار هنرمندان و تولیدکنندگان قرار می دهد. ساخت اکانت آرتیست اسپاتیفای کار سختی نیست و هر کسی می تواند این کار را انجام دهد، اما مهمترین چیز این است که به Spotify ثابت کنید که یک هنرمند هستید.

در این مقاله، ایجاد یک حساب کاربری Spotify برای هنرمندان و تولیدکنندگان صوتی را پوشش خواهیم داد. اگر شما هم تهیه کننده، خواننده، نوازنده یا پادکست هستید، تا پایان مقاله با ما همراه باشید. برای استعلام هزینه ساخت اکانت هنرمند و انتشار آهنگ های خود در اسپاتیفای از طریق فروشگاه اکانتی شاپ با پشتیبانی آنلاین وب سایت با ما تماس بگیرید.

Spotify چیست و چه کاربردی دارد؟

Spotify یک سرویس پخش موسیقی، پادکست و ویدئو است که برای اولین بار در استکهلم، پایتخت سوئد ایجاد شد. این پلتفرم با گذشت زمان بسیار محبوب شده است و امروزه اکثر دستگاه ها برنامه آن را به صورت پیش فرض نصب کرده اند. این سرویس بر روی تلفن همراه، رایانه شخصی، کنسول بازی، تلویزیون و ساعت هوشمند قابل استفاده است. یکی دیگر از ویژگی هایی که این سرویس آنلاین را از رقبای خود متمایز می کند، سیستم درآمدزایی برای تولیدکنندگان شغل است. این نوع عملکرد Spotify را هم برای شنوندگان و هم برای تولیدکنندگان مفید می کند.

خدمات کسب درآمد

به طور کلی، خدمات کسب درآمد، قابلیتی است که برخی از شرکت ها به کاربران ارائه می دهند تا درآمد تبلیغات را بین خود تقسیم کنند. این امر تولیدکنندگان را وادار می کند تا با هدف کسب درآمد بیشتر، کار بهتری ایجاد کنند و به همین دلیل شرکت تبلیغات بیشتری می کند و سود بیشتری به دست می آورد. بسیاری از شرکت ها چنین سرویسی دارند و یکی از محبوب ترین آنها یوتیوب است. Spotify قراردادهای تجاری با هنرمندان مشهور امضا می کند و رابطه درآمد آنها کمی پیچیده است، اما برخی از هنرمندان می توانند با ایجاد یک حساب هنرمند Spotify درآمد کسب کنند.

واسطه بین سازنده و اسپاتیفای را حذف کنید

هنگامی که Spotify ویژگی Spotify Artist را معرفی کرد، بسیاری از برچسب های موسیقی خشمگین شدند. دلیلش روشن است. پیش از این، لیبل های انتشارات موسیقی به عنوان واسطه بین سازنده اثر و شرکت های پخش قرار می گرفتند، اما اکنون در این رویداد، واسطه حذف شده و اسپاتیفای با این هنرمند در تماس است. این یک رویداد عالی برای هنرمندان است زیرا آنها اکنون می توانند طرفداران خود را بدون واسطه داشته باشند و به راحتی از آثار خود در یک پلت فرم بین المللی کسب درآمد کنند.

برای ساخت اکانت آرتیست اسپاتیفای چه کاری باید انجام دهم؟

برای ثبت نام با استفاده از تلفن همراه، ابتدا باید به Google Play یا App Store وارد شوید. نرم افزار Spotify Artist را نصب کنید. Spotify نیز مانند Soundcloud یک اپلیکیشن مجزا برای تولیدکنندگان ایجاد کرده است. به برنامه بروید و از طریق دکمه ثبت نام، فرآیند را شروع کنید. روند ثبت نام بسیار شبیه به ثبت نام عادی حساب کاربری Spotify است. آدرس ایمیل، رمز عبور، تاریخ تولد و سایر اطلاعاتی را که برنامه درخواست می کند وارد کنید. پس از انجام این مراحل، ساخت اکانت آرتیست اسپاتیفای شما 90 درصد تکمیل شده است.

تایید اعتبار تحت عنوان یک هنرمند

پس از ایجاد حساب کاربری، باید به Spotify ثابت کنید که هنرمند هستید. سرویس Spotify بر خلاف بسیاری از پلتفرم های دیگر، به هیچ فردی اجازه آپلود کار را نمی دهد. فقط افرادی که توسط Spotify تایید شده اند می توانند موسیقی را در Spotify منتشر کنند. این اثبات از چند طریق امکان پذیر است. اگر دوستی دارید که اکانت هنرمند Spotify دارد، می توانید از او بخواهید که شما را به این برنامه دعوت کند. اگر با یک برچسب معتبر خاص کار می کنید، آنها می توانند عملکرد تأیید را برای شما انجام دهند. اگر هیچ یک از این معیارها را ندارید، تیم Spotify به صورت دستی اطلاعات شما را بررسی کرده و پاسخ می دهد.

قابلیت های ساخت اکانت اسپاتیفای آرتیست

هدف هنرمند Spotify فقط کسب درآمد نیست. ویژگی های شگفت انگیز این سرویس برای افراد فنی بسیار کارآمد است. تجزیه و تحلیل دقیق رفتار طرفداران، تسلط بر اطلاعات مالی کنش ها و چک لیست هنرمندان تنها بخشی از قابلیت های آماری این سرویس است. کنسرت های مجازی را می توان توسط هنرمندان Spotify سازماندهی، تهیه بلیط و پخش کرد. هنرمندان همچنین می توانند کالاهای رسمی خود را از طریق Spotify تبلیغ و به فروش برسانند.

تبلیغات موسیقی نیز در این سرویس برای جذب شنوندگان بیشتر موجود است. درصد مالکیت هنرمندان Spotify برای تولیدکنندگان بسیار جذاب است زیرا هیچ برچسبی این سهم از تبلیغات را به آنها پرداخت نمی کند.

اکانت Spotify پریمیوم

داشتن یک حساب ممتاز Spotify روی حساب هنرمند شما تاثیری نخواهد گذاشت و آنها کاملاً مستقل هستند. علاوه بر کسب درآمد، می توانید از حساب پریمیوم Spotify استفاده کنید و از ویژگی های آن استفاده کنید. با نصب دو برنامه معمولی Spotify و Spotify Artist مشکلی ندارید، اما بهتر است یک ایمیل جداگانه برای App Artist داشته باشید. می توانید از فروشگاه اکانتی شاپ برای خرید اکانت پریمیوم Spotify استفاده کنید. وب سایت هنرمند Spotify artist.spotify.com برای اطلاعات بیشتر. در این صفحه قابلیت ها و امکانات آرتیست سرویس توضیح داده شده است تا هنرمندان با مراجعه به آن اطلاعات بیشتری کسب کنند.

سخن پایانی

Spotify Artist یک سرویس برای هنرمندان و تولیدکنندگان صدا است. خوانندگان، آهنگسازان و پادکست ها می توانند از این سرویس برای کسب درآمد از آثار خود، سنجش سلیقه طرفداران خود و ارتباط مستقیم با یک پلت فرم بین المللی پخش موسیقی استفاده کنند.

برای ایجاد چنین حساب کاربری، ابتدا باید App Artist را نصب کرده و سپس اکانت خود را آزاد کنید. آزاد کردن حساب شما همچنین می تواند توسط شخصی که قبلاً بیرون شده است انجام شود و می تواند به صورت دستی توسط خود Spotify انجام شود. اگر شما یک سلبریتی هستید، قطعا مورد تایید قرار خواهید گرفت. اگر یک سلبریتی نیستید، این روند طولانی‌تر می‌شود و نتیجه از طریق Spotify به شما اطلاع داده می‌شود.

برای استعلام هزینه ساخت اکانت هنرمند آرتیست و انتشار موسیقی در اسپاتیفای از طریق فروشگاه اکانتی شاپ https://accountishop.ir/ یا از طریق پشتیبانی آنلاین سایت یا شماره تماس سایت با ما در تماس باشید.


نوع فرستنده دما

 یک فرستنده هوا به عنوان رابط بین سنسور هوا و دستگاه کنترل یا نشانگر عمل می کند. مبدل دما سیگنال خروجی سنسور دما را که یک سیگنال میلی ولت خطی است به سیگنال میلی آمپر خطی تبدیل می کند. این سیگنال ها می توانند در فواصل طولانی تری بدون تغییر یا تغییر برای اندازه گیری های دقیق تر و ارتباطات دیجیتالی منتقل شوند. در ادامه این مقاله به بررسی سه سنسور دما از زیمنس، ABB و Rosemont می پردازیم.

 

سنسور دما زیمنس
فرستنده دما زیمنس SITRANS TF
فرستنده دمای زیمنس SITRANS TF یک فرستنده میدان IP67 برای اکثر کاربردهای صنعتی است. فرستنده دما زیمنس مدل SITRANS TF سیگنال های دماسنج های مقاومتی، ترموکوپل ها، سیگنال های اهم و mV را به جریان مستقیم مستقیم متناظر با مشخصه سنسور یا سیگنال دیجیتال مطابق با استاندارد فیلدباس تبدیل می کند.
 
مزایای فرستنده دما زیمنس مدل SITRANS TF
استفاده انعطاف پذیر - مقادیر اندازه گیری شده توسط فرستنده دمای زیمنس SITRANS TF روی صفحه نمایش دیجیتال نمایش داده می شود.
محفظه - فرستنده دما مدل SITRANS TF زیمنس دارای دو محفظه ناهموار ساخته شده از آلومینیوم دایکاست یا فولاد ضد زنگ است.
کنترل آسان - سیگنال را برای خواندن مستقیم بدون شکستن حلقه فعلی بررسی می کند
عملکرد مداوم - یک سنسور نصب شده از راه دور از گرم شدن بیش از حد فرستنده جلوگیری می کند. فرستنده دمای زیمنس سیترونز TF با یک لوله بلند عایق در برابر لرزش و نوسانات به دست می آید.
فرستنده دما زیمنس TR300
فرستنده دمای نوکیا مدل TR300 با پروتکل HART برای پشتیبانی از تمام سنسورهای استاندارد دما و مقاومت طراحی شده است. راه اندازی فرستنده دمای نوکیا هم به صورت دیجیتال و هم به صورت دستی سریع و آسان است. جزئیات خروجی را می توانید به صورت مولتی متر مشاهده کنید. برای اطلاعات بیشتر به سایت تیور مراجعه کنید.
 
مزایای سنسور دما زیمنس TR300
سنسور دما زیمنس TR300 دما را اندازه گیری می کند و سیگنالی را ارسال می کند
فرستنده دما با عملکرد پایدار دارای دقت بالا در محدوده دمایی گسترده است
هشدار خرابی سنسور وجود دارد.
فرستنده دما مدل TR300 زیمنس دارای عایق گالوانیکی است که دقت و ایمنی را در کاربردهای ترموکوپل ارائه می دهد.
فرستنده دما زیمنس TR300 اندازه گیری دقیقی دارد
بخاری های زیمنس طیفی از خروجی های مفید دارند
همچنین فرستنده دمای زیمنس TR300 دارای نسخه های ضد انفجار برای اروپا می باشد
 
ترموستات زیمنس TR300 برای اروپا دارای طراحی قوی و تجهیزات الکترونیکی است
انتقال دهنده حرارت ABB
فرستنده دما ABB دستگاهی است که سیگنال تولید شده توسط سنسور دما را به سیگنال ابزاری تبدیل می کند که دمای متغیر فرآیند اندازه گیری و کنترل شده را نشان می دهد. رایج ترین سیگنال خروجی از یک ابزار تخلیه، مانند فرستنده دمای ABB، 4 تا 20 میلی آمپر است. این محصول در داکت اسپلیت میدیا استفاده می شود.
سیگنالی از فرستنده دمای ABB به کنترل کننده ارسال می شود که تعیین می کند چه اقدامی لازم است و سیگنال خروجی مناسب را تولید می کند. امروزه کنترلرها یا PLC یا DCS در کنترل فرآیند هستند.
مبدل حرارتی ABB HART
شاید اصطلاح فرستنده دمای دیجیتال را شنیده باشید. فرستنده SMART یک فرستنده هوشمند با خروجی آنالوگ 4-20 میلی آمپر است که اطلاعات سیگنال ارتباطی دیجیتال مانند نام دستگاه، داده های کالیبراسیون و تشخیص سنسور را نیز ارائه می دهد. فرستنده های دما ABB نیز از این نوع هستند.
این فرستنده های SMART از پروتکل HART یا FOUNDATION FIELDBUS یا PROFIBUS استفاده می کنند. یک فرستنده دمای ABB مجهز به این فناوری معمولاً نسبت به انواع دیگر ترجیح داده می شود زیرا فناوری پیشرفته کار را برای کاربر آسان می کند.
 
کالیبراسیون انتقال دما ABB
مانند تمام فرستنده های ابزار، فرستنده دمای ABB باید به گونه ای نصب یا تنظیم شود که جریان خروجی 4 تا 20 میلی آمپر محدوده دمای متغیر فرآیند اندازه گیری را نشان دهد. نوع فرستنده دما
 
انتقال حرارت Rosemount
فرستنده دما Rosemont 248H
فرستنده دمای Rosemount یک بسته کامل پروب دما برای هر کاربرد اندازه گیری نقطه ای است. فرستنده دمای Rosemount 248H برای برآورده کردن الزامات رایج اندازه گیری یک نقطه طراحی شده است. این فرستنده دما با پروتکل HART® را می توان به راحتی با سنسورهای مختلف (RTD و ترموکوپل) و ترموکوپل سفارش داد.
مبدل حرارتی Rosemount مدل 248H در پیکربندی هد پایه مناسب برای نصب بر روی انواع سرهای اتصال و محفظه ها عرضه می شود. یک رابط قابل برنامه ریزی کامپیوتری در دسترس است که پیکربندی آسانی را برای استفاده در هر رایانه ای فراهم می کند.
فرستنده دمای پایه پاسخ قابل اعتمادی را به نقاط نظارت دما ارائه می دهد. هزینه نصب نسبتاً پایینی را در مقایسه با سنسورهای سیم مستقیم تجربه کنید و نیاز به کابل‌های گران‌قیمت و چندتایی را کاهش دهید.
 
مشخصات سنسور دمای Rosemont 248H
دقت: 0.36 درجه فارنهایت (0.20 درجه سانتیگراد) یا 0.1٪ از دهانه
ورودی 2، 3، 4 سیم RTD، ترموکوپل، میلی ولت، اهم
دمای کارکرد: -40 تا 185 درجه فارنهایت (40- تا 85 درجه سانتیگراد)
عایق ورودی/خروجی انتقال حرارتی Rosemount تا 500 Vac rms آزمایش شده است
پایه ریلی یا پایه ریلی به سبک DIN B
زمان به روز رسانی کمتر از 0.5 ثانیه است
هشدار و سطوح اشباع سفارشی برای سنسورهای دمای Rosemount
پروتکل ارتباطی HART/4-20mA
 
Rosemount 248R. فرستنده دما
فرستنده دما Rosemount 248R برای برآوردن نیازهای رایج برنامه های اندازه گیری تک نقطه ای طراحی شده است. فرستنده دمای Rosemount با پروتکل HART با انواع سنسورها (RTD و ترموکوپل) و پوشش محافظ به راحتی قابل سفارش است. فرستنده دمای Rosemount 248R در پیکربندی پایه ریلی ارائه می شود. یک رابط کامپیوتر قابل برنامه ریزی موجود است که یک روش پیکربندی آسان را برای استفاده با هر رایانه ای ارائه می دهد.
 
ویژگی های ترانسمیتر دمای Rosemount 248R
نوع مبدل مانت ریلی
دقت: 0.20 درجه سانتیگراد (0.36 درجه فارنهایت) یا 0.1٪ از دهانه
ورودی های 2، 3، 4 سیم RTD، ترموکوپل، میلی ولت، اهم.
دمای کارکرد: -40 تا 185 درجه فارنهایت (40- تا 85 درجه سانتیگراد)
جداسازی ورودی/خروجی روی 500 Vac rms تست شده است
زمان به روز رسانی کمتر از 0.5 ثانیه است
هشدارهای سفارشی و سطوح اشباع
 

تلویزیون خوب چی بخرم؟ تلویزیون ارزان و شگفت انگیز

 

تلویزیون خوب چی بخرم؟ تلویزیون ارزان و شگفت انگیز

طبق گزارش وبسایت پارس ناز, یکی از سوال هایی که کاربر را در هنگام خرید تلویزیون به خود درگیر می کند, این است که تلویزیون خوب چی بخرم؟ از این رو کاربر به دنبال دلیل های روشنی برای تهیه تلویزیون ایده ال می گردد. در این وضعیت اقتصادی شاید اولین دلیل تلویزیون ارزان باشد. به این صورت که همواره تلویزیونی با کیفیت و قیمت مناسب مد نظر کاربران است. نکته مهم دیگر هنگام خرید تلویزیون خوب به برند بر می گردد. بسیاری از کاربران برند را دلیلی مناسب برای انتخاب می دانند. هرچه برند معروف تر باشد, کیفیت تلویزیون بیشتر است. به صورت کلی ما سعی داریم به بررسی جامع این موضوع بپردازیم و سوالات اختصاصی را بیان و پاسخی روشن را ارئه دهیم. در آخر نیز با یک جمع بندی کلی ارزش تلویزیون را با مشخصات بارز عنوان خواهیم کرد. ما را در این بررسی همراهی کنید و در آخر از نظرات سازنده خود بی بهره نسازید.

 تلویزیون چند اینچ بخرم؟

و اما سوال تلویزیون چه سایزی بخرم؟ انتخاب سایز درست برای انتخاب تلویزیون باعث می شود, کاربر به راحتی از فضا مورد نظر را دیزاین کند. بهترین سایز تلویزیون بسته به محیط و مساحت مورد نظر متفاوت است. به عنوان مثال انتخاب تلویزیون برای سالن های بزرگ با هال 30 متری متفاوت است. می توان ابتدا محیط مورد نظر را در نظر گرفت سپس با مشاوره کارشناسان بهترین سایز را انتخاب کنید. از طرفی دیگر طراحی تلویزیون نیز بر انتخاب سایز تاثیر گذار است. بعضی از تلویزیون ها به واسطه زاویه دید گسترده ای که دارند, به بهترین شکل جوابگوی نیاز کاربر هستند. به این صورت که از هر زاویه ای می توان دید کافی را داشت و از تلویزیون به نحو احسن استفاده کرد.

این موارد را در کنار قابلیت اتصال به دیوار تلویزیون در نظر بگیرید. به این صورت که تلویزیون بر روی پایه دیوار قرار می گیرد و به خوبی یک اثر هنری را به وجود می آورد. فریم باریک و قاب نازک در کنار حک کردن برند هر تلویزیون از شاخص ترین ویژگی های مختص طراحی است. برندهای معروف بر روی جنس بدنه بسیار حساس هستند تا استحکام خوبی داشته باشد و باعث زینت بخشی فضا شود. پایه های تلویزیون اکثرا به صورت دوشاخه و هلالی هستند. به لطف این پایه ها می توان تلویزیون را بر روی میز تلویزیون قرار داد.

تلویزیون چه مارکی بخرم؟

تلویزیون های موجود در بازار از اعتبار بالایی برخوردار هستند و از برندهای معتبری همچون ال جی, سامسونگ, سونی, فلیپس, توشیبا و... به بازار عرضه می شوند. از این رو پاسخ به تلویزیون چه مارکی بخرم؟ بدهی است. سه برند سونی و ال جی و سامسونگ بهترین مارک تلویزیون از نظر کارشناسان مربوطه هستند.

اگر به دنبال تلویزیونی با کیفیت تصویر بالا می گردید که عملا افت تصویر شامل آن نشود, ما تلویزیون های سونی را به شما معرفی می کنیم. این تلویزیون ها در سری مختلف در مدل های 2020 و 2021 و 2022 در بازار وجود دارند. در تمام تلویزیون ها به کیفیت تصویر بهای زیادی داده شده است. از سونی بگذریم برند ال جی نیز فوق العاده است. این تلویزیون ها دارای بیشترین مدل و سری هستند. سری نانوسل در این برند بسیار معتبر و قابل اتکا است. پیشنهاد ما استفاده از تلویزیون های سری نانوسل ال جی است, هم قیمت مناسبی دارند و هم از لحاظ مشخصات و ویژگی در سطح بالایی قرار دارند.

فروش بالا پس از این دو برند به سامسونگ اختصاص دارد. در این برند کیفیت تصویر و قابلیت اسمارت به صورت استاندارد به کار گرفته می شوند تا جوابگوی نیاز کاربر باشند. در کنار این سه برند معروف و قابل اعتماد برندهای نو ظهوری در بازار وجود دارد که دارای امکانات جذابی هستند. برند هایسنس, جنرال و یونیوا از این سری از تلویزیون ها هستند. در ضمن بعضی از برندهای دیگر نیز همچون فلیپس و توشیبا و... دارای فعالیت زیادی نیستند, اما باز نیز از شناخته شده ها به حساب می آیند. کافی است که نیاز خود را درک کرده و با توجه به آن نسبت به خرید تلویزیون اقدام کنید.

تلویزیون ال جی چی بخرم؟

یکی از بهترین برندهای تولید تلویزیون در چند سال اخیر برند ال جی بوده است. این برند هم کیفیت خوبی در ساخت تلویزیون های خود دارد هم به صورت گسترده از مدل های جدید رونمایی می کند. بهترین مدل تلویزیون ال جی در طی سالیان اخیر متفاوت بوده است. به اتفاق اکثر کارشناسان سری نانوسل و اولد ال جی دارای بهترین کیفیت و ساختار هستند. آنچه بسیار جذاب است ساخت تلویزیون با امکانات متفاوت در عین حال واحد است. به عنوان مثال تلویزیون های سری UP ال جی دارای پردازنده قدرتمند هستند, در عین حال سری نانوسل نیز به پردازنده مجهز است اما از نوع پیشرفته که بسیار عالی عمل می کند. این تفاوت در ساختار باعث می شود, تلویزیون های جدید بخشی از اعتبار این برند باشند.

برای تهیه یک تلویزیون خوب با کیفیت بالا در برند ال جی, تلویزیون های سری Nano cell را دنبال کنید. این تلویزیون ها دارای ویژگی گیمینگ هستند و با کیفیت 4K بسیار عالی عمل کرده اند. البته ناگفته نماند که تلویزیون های سری QNED با اولد A و اولد C از تلویزیون های نانوسل کیفیت بالاتری دارند. در نظر داشته باشید که در ساخت تلویزیون های ال جی به پلتفرم webOS توجه خاصی شده است تا به خوبی دسترسی به فضای مجازی راحت باشد. تلویزیون های ال جی انتخاب هوشمند از طرف هر کاربری هستند.

 

تلویزیون سامسونگ چی بخرم؟

بهترین مدل تلویزیون سامسونگ در سال 2022 به سری QN90A بر می گردد. این تلویزیون با قابلیت اسمارتی که دارد و بهره گیری از شاخص ترین فناوری های بخش صدا و تصویر می تواند هر کاربری را راضی نگه دارد. ظاهر این تلویزیون قیمت بالایی دارد. برای حل این معظل می توان به سری دیگر از تلویزیون های موجود در بازار روی آورد. سری کریستال بهترین تلویزیون های 4K از سامسونگ هستند که با قیمت مناسب می توان آنها را خریداری کرد. این سری از تلویزیون های سامسونگ در ایجاد فناوری های روز به صورت محدود به کار گرفته شده اند. تلویزیون های سامسونگ دارای قابلیت گیمینگ هستند و می توانند به عنوان مانیتور کامپیوتر مورد استفاده قرار گیرند.

بهترین تلویزیون های سری کریستال BU8500 و BU8000 هستند. این دو تلویزیون در سال 2022 فروش بالایی را به خود اختصاص داده اند. این در حالی است که بالاترین تلویزیون سامسونگ در سال 2022 مدل QN900A بوده است. این تلویزیون دارای کیفیت تصویر 8K و میلیون ها پیکسل قدرتمند است. این تلویزیون کوانتومی و دارای طیف گسترده ای از سایه های طبیعی است. تلویزیون های سامسونگ قیمت مناسبی دارند و از طرف کاربران زیاد مورد استقبال قرار می گیرند. کافی است که با کارشناسان تماس بگیرید و نسبت به خرید تلویزیون با توجه به نیاز اقدام کنید.

 

صفحه قبل 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد