x تبلیغات
نتیران

طرح توسعه کسب و کار چیست؟

 در سال­های اخیر، پیشرفت­های زیادی در زمینۀ موضوع حاکمیت شرکتی در جهان صورت گرفته است و کشورهای پیشرو در این زمینه، همچنان به تقویت نظام حاکمیت شرکتی خود ادامه می­دهند و در این راستا، به مشارکتکنندگان در حاکمیت شرکتی و موضوع­هایی از قبیل سهامداران و روابط آنها، مسئولیت پاسخگویی، بهبود عملکرد هیأتمدیره، کمیتههای هیأتمدیره، حسابرسان و نظام­های حسابداری و کنترل داخلی، توجه ویژهای مبذول میدارند. این حقیقت که اگر غذای عالی سرو کنید، رستوران شما قادر خواهد بود در رقابت بازار دوام بیاورد، به صورت عمومی در بین کسانی که خدمات راه اندازی رستوران انجام می دهند، پذیرفته شده است. برای موفق شدن در راه اندازی رستوران باید ارتباط منطقی بین محل رستوران، ایده رستوران و مشتریان هدف برقرار باشد. در ابتدای راه اندازی رستوران میزان درآمد پایین است و باید با احتیاط عمل کنید. با رشد رستوران شما محل مورد نظرتان باید ظرفیت پرسنل، میز جدید، پارکینگ و محل فرآوری و آماده سازی بزرگتر را داشته باشد. اگر نیاز باشد تا رسیدی برای مشتری ارسال کنید و سپس مشتری ۳۰ تا ۶۰ روز بعد رسید را پرداخت کند، در لحظه فروش، پولی در اختیار شما قرار ندارد؛ اما شما این فروش را در صورت سود و زیان خود در نظر گرفتهاید و سودی را در لحظه انجام فروش نشان دادهاید.

https://www.narbonbd.com/business-management-service/

 
چهچیزی را میخواهید به صورت متمایز انجام دهید؟ و توانست از آن تجربه و احساس استفاده کرده و آن را به درسی قدرتمند بدل کند که بیش از هر زمان دیگری برای خلق چیزی جدید و تکامل مهارت رهبری خود استفاده کند. اول از همه اینکه من هم مثل محمدامین (زیر همین درس)، به نتیجه رسیدم که E از S و همینطور S از G مهمتر بوده. هزینه های عملیاتی را باید با توجه به پیش بینی هایی که در مورد کارکرد رستوران داشته اید، تخمین بزنید. این بخش طرح کسب و کار شامل گزارش گردش مالی، پیش بینی درآمد و آنالیز هزینه است. باید قالب و طراحی رستورانتان در طرح کسب و کار ذکر شود. قالب و طراحی باید با ماهیت و ایده رستوران هماهنگ باشد. باید رستوران هایی با ماهیت مشابه را شناسایی و لیست آن ها را در طرح کسب و کار داشته باشید. فرض بر این است که اگر کسب و کار ایده خوبی نداشته باشد، هم برای صاحب آن و هم برای حمایت کنندگان مالی آن، باید این موضوع را در مرحله برنامه ریزی و قبل از هدر رفتن مقدار زیادی از زمان و هزینه، شناسایی کنند.
 
در واقع نقشه مالی رستوران است و نه تنها نشان می دهد که از کجا پول وارد سیستم شده و به کجا رفته است، بلکه برای برنامه ریزی برای آینده رستوران حیاتی است. پر واضح است هر زمان منابع ارزی مناسب بود واردات هم انجام شد به عبارتی هیچ زمانی در قالب یک برنامه توسعهای مدون از صنعت خودرو حمایت نشد تنها مطلبی که همواره صنعت خودرو را متهم به حمایت از خودش میکند همین نرخ تعرفه است که من در سوالهای قبل پیشنهادم را در مورد روش محاسباتی آن مطرح کردم. اینکه آیا شرکت در افشای روش های حسابداری صادق و دقیق است؟ شما باید تصویر واضحی از روش های بازاریابی داشته باشید و همواره بخشی از درآمد خود را صرف تبلیغات بازاریابی کنید. ایجاد شغل از دغدغههای دولتها میباشد، از این رو شرکت هایی که نیروی کار زیادی را جذب مینمایند، در واقع بخشی از فشار وارده به دولت را کاهش میدهند. یک طرح کسب و کار خوب باید شامل هزینههای پیش بینی شده و مشکلات احتمالی ناشی از هر تصمیم اتخاذ شده باشد. افشای اطلاعات مالی شفاف، مشکلات و مسائل نمایندگی را با کاهش عدم تقارن اطلاعاتی بین مدیریت و سهامداران به حداقل میرساند.
 
 
راه های پرهیز: تهیه فهرست موانع احتمالی که ممکن است بوجود آید و راه های مشخص برای غلبه بر هر یک از مشکلات. باید وضعیت مالی سرمایه گزار یا مالک رستوران و گردش مالی معمول مشخص شود. این بخش بودجه سرمایه گزار یا مالک را مشخص و تعیین می کند که برای راه اندازی رستوران صفر تا صد تا چه اندازه می خواهید سرمایه گزاری کنید. طرح رستوران شما باید با توضیحی مختصری در مورد ماهیت رستورانی که می خواهید افتتاح کنید شروع شود. با توجه به استراتژی بازاریابی که در نظر گرفته اید، ویژگی های رستوران را تعریف کنید و منحصر به فرد بودن را نمایش دهید. به عنوان یک وسیله ارتباطی: این طرح در زمینه تعریف اهداف، رقابت، مدیریت و کارکنان به شما کمک میکند. اگر عناصر مهمی از طرح کسب و کار وجود دارد که فضای زیادی را اشغال میکند (مانند درخواستهای ثبت اختراع) باید در طرح اصلی ارجاع داده شود و به عنوان ضمیمه گنجانده شود.

اگر یک فرد بتواند وزن سگ عقیم شده اش را کنترل کند

در این سال، شهرداری کابل با مؤسسهی بین المللی (مایهیو انیمل هوم) تفاهمنامهای را به امضا رساند که بر اساس آن، سگهای ولگرد بعد از واکسین شدن، عقیم شوند تا از تولید مثل آنها جلوگیری صورت گیرد. این برنامه به همکاری وزارت زراعت آبیاری و مالداری، شهرداری کابل، مؤسسهی «Mayhew» و دانشکدهی وترنری دانشگاه کابل راهاندازی شده و قرار است که ۱۰ هزار سگ در نواحی مختلف شهر کابل عقیم شود. این شمار سگ در شهر کابل نه تنها سبب ترس مردم شده، بلکه مشکلات زیادی صحی را نیز به میان آورده است. از سویی هم مختار محسنی، رییس صحت حیوانی وزارت زراعت میگوید که حضور و گشت و گذار سگها، سبب به میان آمدن ۵۶ نوع مرض میشود. منابع توضیح میدهند که ساکنان شهر کابل، به پیمانهی وسیع، موادغذایی را به بیرون از خانهیشان انتقال میدهند و سبب تجمع سگها و زاد وولد آنها میشوند. به بنابرگفتهی مسؤولان در شهرداری کابل و نهاد«Mayhew»، شمار سگها در شهر کابل به دلیل تجمع غذا در این شهر افزایش یافته است. براساس آمار ادارهی شهرداری و نهاد «Mayhew»، در کابل ۳۵ تا ۴۰ هزار سگ ولگر وجود دارد. 

اما باز هم یک مشکل کوچک وجود دارد: وزن بدن. اما سوال به قوت خود باقی می ماند: اگر یک فرد بتواند وزن سگ عقیم شده اش را کنترل کند، هنوز هم خطر ابتلا به مشکلات لگن وجود دارد؟ مطالبی هم راجع به ضررهای عقیم سازی در سنین کم وجود دارد. اما درباره اینکه قبل از عمل عقیم سازی گربه آیا باید مواردی را رعایت کرده و یا کاری انجام دهید در پاسخ به این سوال باید بگوییم که زمانی که تصمیم گرفتید گربه خود را عقیم کنید ابتدا باید به دامپزشک مشورت کرده و هماهنگ شوید. وی با بیان اینکه پیمانکاری در این راستا انتخاب شده است و با تیم کارشناسی نسبت به جمعآوری سگها اقدام میکند، گفت: سگهای مریض تحت درمان قرار گرفتهاند و مابقی سگها نیز عقیم میشوند. قبل از پاسخ به این سوال، دقت کنید که کیفیت زندگی، تغذیه، رژیم غذایی و عقیم سازی گربه به شدت روی سلامتی و طول عمر اونها تاثیر میزاره و دقیقاً مثل ما آدمها، برای اونها هم سن فقط یک عدده.

این کار برای نژادهایی که مستعد ابتلا به بدشکلی لگن و یا بیماری های رباط صلیبی هستند انجام می شوند، و نه فقط نژادهایی که در این تحقیق معرفی شده اند. داده ها فقط از یک کلینیک بزرگ گرفته شده اند و قصد دارند نمرات مربوط به سگ های دارای شرایط یکسان را مقایسه کنند. اگر در آینده تحقیق انجام شود و سگ های هم وزن را با هم مقایسه کند، این پرسش پاسخ داده می شود. وقتی یک مفصل کاملا رشد می کند، هورمون ها نباید تغییری کنند. از جولای سال 2018 عقیم سازی در 6 ماهگی در استرالیای جنوبی اجباری شد و گاهی لازم است دامپزشک ها برای بعضی سگ ها مجوز به تعویق انداختن این کار تا بلوغ را صادر کنند. برای کسانی که سگ ماده دارند و مایلند هورمون های ماده ها طی زندگی شان همراهشان باشد، عقیم سازی به روش برداشتن تخمدان یک راه حل جایگزین است. تأسیس و راه اندازی شده است؛ این کلینیک با بهرمندی از اساتید ممتاز دانشگاه ،دانش روز دنیا و تجهیزات مدرن آماده خدمات رسانی به تمامی پت های نازنین می باشد. تکنسین در این عمل جراحی وظیفه آماده سازی بیمار را در آغار جراحی بر عهده دارد و از زمان قبل از بیهوشی تا بهبود پس از بیهوشی در کنار اوست.

این در حالی است که تمایل به شخصی سازی هر چیز که در مالکیت انسان است و یا تغییر آن به هر نحو که مورد پسند مالک باشد، امری توجیه شده در افکار عمومی است، سودهای بسیاری از ارائه خدماتی غیر قابل تصور نظیر جراحی تارهای صوتی حیوانات و یا اعمال جراحی زیبایی و عقیم سازی بر روی آنها، به قیمت آزار آنها و تضییع حقوق طبیعی شأن، به جیب مافیای این صنعت میرود. بررسی هایی که توسط دامپزشکان متخصص به روی بیماری های گربه ها انجام شده نشان داده که دلیل و یا زمینه ساز بسیاری از بیماری های دوست بازیگوش شما از جمله انواع سرطان ها ، بارداری های ناخواسته ، جفت گیری های ناخواسته ، نا آرامی ها ، عفونت ها و بیماری های خطرناک رحمی ، عفونت ها و بیماری های دستگاه ادراری ، عفونت ها و بیماری های دستگاه تولید مثلی گربه نر و گربه ماده و مشکلات زمان فحلی و رفتارهای ناخوشایند جنسی آنها و…

https://nikpetclinic.com/sterilization/

نرم افزار مدیریت نگهداری و تعمیرات

این کار شامل تمیزکاری و روغنکاری منظم، که از الزامات سلامت تجهیزات است، میباشد. نگهداری و تعمیرات بهره ور فراگیر (TPM) استراتژیای براساس این ایده است، که بهجای تیم نگهداشت همه در یک سازمان باید در نگهداری و تعمیرات مشارکت کنند. مشارکت مدیریت در نت بهره ور فراگیر باید به صورت ترویج آن به عنوان یکی از سیاستهای سازمان باشد. با توجه به یکپارچگی و وسعت بانک اطلاعاتی سیگمای سبز ابزار گزارشساز امکان استخراج هر نوع گزارش ترکیبی از بانک اطلاعاتی و تغییر واسط کاربر سیگمای سبز جهت نمایش دلخواه گزارش را فراهم میکند همچنین ابزاری است برای تولید فرمهای خاص سازمان استفاده کننده که امکان توسعه سیستم سیگمای سبز را برای تامین نیازهای خاصی که به شکل عمومی در سیگمای سبز پیشبینی نشدهاند را فراهم میکند. اما برای بهره برداری از بهترین کیفیت و به دست آوردن بالاترین عملکرد نگهداری و تعمیرات ، استفاده از ابزار مناسب به اندازه استفاده از خود فرایند نگهداری و تعمیرات حائز اهمیت است. ـ امکان ایجاد همکاریهای تجاری، سرمایه گذاریهای مشترک، ادغام و .. برای سازمانها با هزینه کمتر و بازدهی بیشتر و نتیجه بهتر. تعمیر و نگهداری جفت بهتر است به یک تکنسین مجرب سپرده شود تا از هزینه های اضافی و آسیب های جبران ناپذیر به دستگاه جلوگیری شود.

 
تکنسین های سشوار به سرعت مشکل دستگاه شما را برطرف می کنند. این مرکز دارای شبکه گسترده ای از تعمیرکاران متخصص و مسئولیت پذیر است که هرگونه ایراد و خرابی لوازم خانگی را برطرف می کنند. آبگرمکن گازی یا برقی در هر صورت و با هر ایرادی تعمیرکاران با دو سوت آن را تعمیر می کنند. تیم تعمیرات دو سوت با سابقه چندین ساله تعمیر انواع مدل های آبگرمکن آماده ارائه خدمات در سراسر کرج می باشد. در هر کجای کرج که هستید می توانید تنها با یک تماس با مرکز از تعمیرکار آبگرمکن بخواهید. چگونه می توان نظارت بهتری بر عملکرد پرسنل سازمان داشت؟ تمامی نرم افزارهای آرپا به صورت خودکار از اطلاعات سازمان پشتیبان گیری می کند و دیگر نیازی به پشتیبان گیری دستی نمی باشد، همچنین این قابلیت در نرم افزار وجود دارد که بسته به نیاز سازمان در هر زمانی که تعریف می کنید نرم افزار به صورت خودکار پشتیبان گیری کند.
 
بر اساس فلسفه نگهداری و تعمیرات بهره ور فراگیر، همه از مدیریت ارشد سازمان گرفته تا اپراتورهای تجهیزات باید در فرایند نگهداشت شرکت کنند. تحقیقات و بررسی محصولات موجود مشابه در بازارهای خارجی نیز گواه بر همسو بودن سیستم ERP تولیدی شرکت سبزدادهافزار و سیستمهای ERP خارجی میباشد. نواحی کدینگ شده در سیستم CMMS به شکل قابل توجهی، جمعآوری داده ها را تسهیل کرده و گزارشدهی یکپارچة خرابیها را با محدود کردن انتخابها، میسر میسازد. “اصل بودن کالا ( تأیید مجوز بهداشت ) ” ، ” ارسال سریع” از ویژگی های مهم و اساسی در داروخانه بابک بوده و تمام سعی خود را کرده تا به آن پایبند باشد. بد نیست بدانید که مدیریت این مجموعه به لطف تعهد و تجربه کارشناسان شاغل در این مجموعه کلیه تعمیرات تبلت های ساخته شده در این مرکز را تضمین کرده است. کاربران تبلت با هر برندی می توانند با مراجعه به مرکز تعمیر تبلت از بهترین خدمات تعمیر بهره مند شوند. نمایندگی تعمیرات دو سوت در هر نقطه از تهران شعبه دارد و در هر کجای تهران که هستید می توانید با نمایندگی مجاز آن مرکز تماس گرفته و در صورت خرابی آبمیوه گیری آدرس و مشخصات کامل خود را ارائه دهید.
 
آیا اتلاف ساعت کاری تعمیراتی پرسنل خود را می دانید؟ تعمیر تجهیزی که بیشترین مشکلات را برای اپراتورها ایجاد میکند به صورت مستقیم بر روی پرسنل تاثیر گذاشته و باعث استقبال بیشتر از برنامه نت بهره ور فراگیر میشود. شاید اولین اشتباه این باشد که همیشه به دنبال جدیدترین ها و به روز ترین نرم افزارها و گجتها باشیم چون معمولا در زمینه مدیریت نگهداری و تعیمرات ، بسیاری از پرسنل از شیفتگان تکنولوژی اند و همواره به دنبال آخرین اپلیکیشنهای بازار، البته این موضوع نکته بد یا اشتباهی نیست. از اولین ابزاری که توسط انسانهای اولیه تولید شد تا پیشرفته ترین ابزار تکنولوژی عصر حاضر ، هدف از ابتدا تا انتها یکسان بوده است. اما مشکل جدیدی که امروزه به وجود آمده است این است که با وجود تنوع تجهیزات سخت افزاری و نرم افزار و با گسترش روز افزون تکنولوژی ، به راستی استفاده از کدام ابزار یا تجهیز یا روش به سود ماست؟ شناسنامه تجهیز مهمترین بخش یک نرمافزار نگهداری و تعمیرات استاندارد است. یک نرمافزار انبارداری کامل است که کلیة عملیات ثبت ورود و خروج و انبارگردانی کالاها را انجام میدهد.

ماکارونی برای گربه خوبه یا نه؟

مگر چند نفر در دنیا وجود دارد که از ماکارونی خوشش نیاید؟ ماکارونی احتمالاً یکی از محبوب‌ترین غذاهاست، غذایی که معمولا در خانواده‌ها یک بار در هفته تهیه می‌شود. از طرفی خیلی از ما عادت داریم به حیوان خانگی خود غذای خانگی بدهیم چرا که از مزایای غذای خانگی برای سگ و گربه باخبر هستیم. اما آیا ماکارونی هم برای گربه مفید است و میشود به او داد؟

به گفته متخصصان جواب این سوال شاید است. پاستا برای بسیاری از گربه‌ها بی‌خطر است. با این حال، مثل بیشتر غذاهای انسانی برای حیوانات خانگی باید نکات مختلفی را رعایت کرد تا از خطرات احتمالی  پیشگیری کنید.

در این مقاله خواهیم گفت که می‌توانیم به گربه‌تان ماکارونی بدهیم یا نه و اگر می‌توانیم، چگونه باید به او ماکارونی بدهیم.

آیا گربه‌ها می‌توانند پاستا بخورند؟

مانند بسیاری از وعده‌های غذایی انسانی که گربه شما ممکن است به آن‌ها علاقه داشته باشد، ماکارونی هم برای گربه بی خطر است اما تا حد زیادی بستگی به نحوه تهیه آن دارد. ماکارونی برای گربه بی خطر است اما ارزش غذایی خیلی زیادی هم ندارند. گربه‌ها گوشتخوار هستند، پس باید بیشتر برنامه غذاییشان از منابع پروتئینی مثل ماهی یا مرغ باشد. در واقع کمبود دریافت پروتئین در بدن گربه می‌تواند منجر به بیماری جدی شود ومشکلات سلامتی زیادی را در پی داشته باشد. در نتیجه بهتر است به هیچ وجه ماکارونی تبدیل به غذای اصلی گربه نشود.

ماکارونی مملو از غلات است و این ماده، هیچ ارزش غذایی برای این دوستان چهارپای ما ندارند. ماکارونی همچنین حاوی ویتامین‌ها و مواد معدنی ضروری برای گربه نیست و بیش از حد دادن این غذا به گربه به هیچ وجه توصیه نمی‌شود.

چگونه با خیال راحت به گربه خود ماکارونی بدهیم؟

قبل از دادن هر نوع غذای انسانی به حیوان خانگی اعم از گربه یا سگ یا هر حیوان دیگری، بهتر است قبل از آن با دامپزشک صحبت کنید. دامپزشکتان به خوبی نیازهای غذایی گربه شما را می‌داند و به شما توصیه‌های لازم برای دادن یا ندادن این غذا را به گربه می‌دهد.

در صورتی که دامپزشکتان موافق کرد، بهتر است ابتدا مقدار خیلی کمی به گربه‌تان بدهید و در صورت ظاهر نشدن هیچ گونه علائم مشکلات گوارشی در گربه، متوجه خواهید شد که گربه‌تان قابلیت هضم این غذا را دارد. ولی در صورتی که کوچک‌ترین علائم مشکلات گوارشی را در گربه‌تان دیدید، بهتر است کلا این غذا را از برنامه غذایی او حذف کنید.

نکته دیگری که باید در نظر داشت این است که هرگز و هرگز به گربه خود ماکارونی خام ندهید. بدن آن‌ها برای هضم رشته ماکارونی یا نودل توانایی ندارد و امکان خفگی نیز در آن‌ها وجود دارد. در صورتی که گربه‌تان رشته‌های خام ماکارونی خورد با دامپزشک صحبت کنید و مراقب علائم ناراحتی معده او باشید.

خطرات ماکارونی برای گربه

خب تا اینجا گفتیم که خوردن ماکارونی برای گربه خوب نیست ولی از طرفی خیلی هم بد نیست و می‌شود هر از چند وقت یک‌بار این غذا را به گربه داد؛ به شرطی که ماکارونی ساده باشد و افزودنی دیگری به آن اضافه نشده باشد مثل سس، کره یا هر ماده‌ی اضافی دیگری. برخی از مواد دیگر همانند سیر، پیاز یا نمک می‌توانند هم برای گربه‌ها و هم برای سگ‌ها سمی هستند، پس وجود این مواد در ماکارونی یا هر غذایی برای گربه می‌تواند به شدت برای او مشکل زا باشد. 

اینا البته همه نکات نیستند و باید حواستان باشد که خوردن ماکارونی برای گربه می‌تواند منجر به چاقی و اضافه وزن او شود. طبق گفته سایت cattime.com غذای ماکارونی مملو از مولکول‌های نشاسته و گلوتن است که وظیفه تولید انرژی را دارند. برخی از گربه‌ها نمی‌توانند این ماده غذایی را هضم کنند چون گوشتخواران اجباری هستند و در نتیجه، این مواد به جای متابولیزه شدن به چربی تبدیل می‌شوند و منجر به افزایش وزن گربه می‌شوند و از طرفی خوردن این غذا برای آن‌ها منجر به مشکلات گوارشی همانند اسهال هم می‌شود. در صورتی که گربه شما هم جزو این دسته از گربه‌ها هستند، کلا باید ماکارونی را از برنامه غذایی گربه حذف کنید.

آلرژی به گلوتن موجود در ماکارونی برای گربه‌ها

عدم تحمل گلوتن در گربه‌ها یک عارضه گوارشی نادر است که با مصرف غذاهای غنی از گلوتن مانند رژیم‌های غذایی مبتنی بر گندم (مثل ماکارونی) ایجاد می‌شود. گربه‌ها گوشتخواران اجباری هستند و نمی‌توانند گلوتن را تجزیه کنند زیرا فاقد آنزیم‌های خاص مورد نیاز برای هضم این مولکول‌ها هستند. در نتیجه وجود گلوتن در رژیم غذایی گربه‌ها چندان مفید نیست و مصرف بیش از حد آن می‌تواند باعث واکنش‌های آلرژیک در گربه‌ها شود.

علائم آلرژی به گلوتن در گربه‌ها

اگر گربه شما نسبت به گلوتن آلرژی داشته باشد، این آلرژی با علائم زیر خود را نشان می‌دهد:

·        کاهش وزن: آلرژی به گلوتن ممکن است باعث کاهش وزن در برخی از گربه‌ها شود زیرا جذب مواد مغذی تقریباً در سیستم گوارش آن‌ها متوقف می‌شود.

·        اسهال مزمن: همانطور که گفتیم عدم تحمل گلوتن در گربه‌ها نادر است. اما از طرفی حساسیت به گلوتن در میان این حیوانات شایع‌تر است و عمدتاً این حساسیت خود را با اسهال مکرر و مزمن نشان می‌دهد. اسهال هم از طرفی می‌تواند منجر به بی‌حالی حیوان شما شود. اسهال مزمن نیاز به مراجعه فوری به دامپزشک دارد چرا که از دست رفتن مقدار زیادی آب برای گربه می‌تواند خطرناک باشد.  

·        آسم گربه: آسم یک بیماری آلرژیک تنفسی است. این بیماری با افزایش سن گربه پیشرفت می‌کند و گربه‌های مسن نسبت به این بیماری بیشتر مستعد هستند و متاسفانه هیچ درمانی برای آن وجود ندارد. مصرف ماکارونی که مملو از گلوتن است ممکن است گاهی باعث ایجاد آسم گربه در گربه‌های مسن‌تر شود و این بیماری نیز منجر به خس‌خس سینه، تنفس سخت و سرفه شود.

·        خارش و خشکی پوست: مصرف غذاهای غنی از گلوتن مثل ماکارونی برای گربه ممکن است باعث خارش و خشکی پوست شود که نه تنها برای او آزاردهنده است بلکه منجر به خاراندن بیش از حد می‌شود که می تواند به ایجاد زخم‌های باز و عفونت‌های باکتریایی منتهی شود.

·        استفراغ: استفراغ اولین واکنش قابل مشاهده بدن گربه در برابر مواد حساسیت‌زاست.

جمع بندی

در نهایت در جواب این سوال که ماکارونی برای گربه خوب است یا نه، باید گفت که بهتر است که غذا را به گربه خود ندهید چرا که احتمال دارد که گربه شما نتواند این غذا را به خوبی هضم کند. اگر گربه بتواند این غذا را هضم کند باز هم نباید این غذا را به مقدار زیاد به او داد چرا که گربه یک گوشتخوار اجباری است و انرژی مورد نیاز بدنش را از منابع پروتئینی دریافت می‌کند و دادن مقدار زیاد این غذا منجر به چاقی می‌شود و ارزش غذایی خوبی برای گربه ندارد.

لیست بهترین اتاق فرارهای شهر شیراز

 

لیست بهترین اتاق فرارهای شهر شیراز

 

اتاق فرار شیراز

 

یکی از تفریح های هیجان انگیز در شهر شیراز است که تقریبا از سال 1396 در این شهر شروع شد

شاید درمورد اتاق فرار شنیده باشی، شاید هم نشنیده باشی ..

پیشنهاد میکنم حتما برای یکبار هم که شده این تفریح متفاوت رو امتحان کنی و لذت ببری

در ادامه لیست بهترین اتاق فرارهای شیراز رو بهت معرفی میکنم که میتونی به صورت آنلاین از طریق سایت و یا اپلیکیشن مای اسکیپ اون ها رو رزرو کنی ...

 

اتاق فرار فوبیا

اتاق فرار فوبیا یکی از اتاق فرار های مجموعه اتاق فرار ژوپ گیم در شهر شیراز میباشد .

این اتاق فرار در ژانر ترسناک و دلهره است .

داستان اتاق فرار فوبیا :

شما به عنوان دانشجویان رشته روانشناسی مدتی در یک آسایشگاه روانی مشغول به کار میشید،صداهای عجیب و ترسناکی نظرتونو جلب می کند،از روی کنجکاوی صداها را دنبال میکنید و متوجه شیوه درمان غیر انسانی بر روی بیماران میشوید اما این کنجکاوی شما به قیمت جونتون تموم شده وباید هر چه سریعتر از این آزمایشگاه مخوف خارج شید.

اطلاعات اتاق فرار فوبیا را میتوانید در زیر مشاهده کنید :

تعداد نفرات بازی : از 4 تا 6 نفر

مدت زمان بازی : 75

 

اتاق فرار اشک

اتاق فرار اشک یکی از اتاق فرار های مجموعه اتاق فرار Raddepa در شهر شیراز میباشد .

این اتاق فرار در ژانر ترسناک و دلهره است .

داستان اتاق فرار اشک :

آنه لیز میشل، دختری که حمله های عصبی و کابوس های هولناک رهایش نمی کرد. وقتی که تنها 12 سال سن داشت، تشنج های وحشتناک و معالجه های بی نتیجه، زمین گیرش کرده بود تا اینکه یک کشیش با دیدن اون متوجه شد که بیماری آنه لیز یک بیماری عادی نیست و اون جن زده شده. 22 سال شیطان رهایش نکرد و در نهایت درست در روز تولدش، جان اون رو گرفت اما داستان آنه هیچوقت فراموش نخواهد شد، چون تاحالا هرکس داستان تلخ زندگی اون رو میخوانه، به سرنوشت اون دچار میشه !

اطلاعات اتاق فرار اشک را میتوانید در زیر مشاهده کنید :

تعداد نفرات بازی : از 4 تا 6 نفر

مدت زمان بازی : 60

 

اتاق فرار کوانتوم

اتاق فرار کوانتوم یکی از اتاق فرار های مجموعه اتاق فرار Quantum در شهر شیراز میباشد .

این اتاق فرار در ژانر ترسناک و دلهره است .

داستان اتاق فرار کوانتوم :

در اواسط جنگ جهانی دوم ( سال ۱۹۴۲ ) خانم اسمورل به همراه دو فرزند خود از لندن به یکی از روستاهای اسکاتلند فرار کردند تا از جنگ جهانی در امان باشند. وقتی به این روستای خالی از سکنه رسیدند در خانه ای نزدیکی جنگل شب را به صبح رساندند. صبح پی به عجیب بودن خانه و وسایل داخل آن بردند. میز وسط خانه با حروف و المان های عجیب آنها را بشدت ترسانده بود. اما فعلا چاره ای جز ماندن نداشتند. بعد از چند روز صداهای عجیبی از دیوارهای خانه شنیده شد. آنها نمیدانستند دیگر به کجا میتوانند پناه ببرند. وسایل خانه به اطراف پرتاب می شد ودربها باز و بسته میشد. خانم اسمورل تصمیم به فرار از خانه گرفت ...

سالها گذشته ولی خبری از آنها در دست نیست. افرادی که وارد خانه شدند گویا باز نگشتند ولی ظاهرا همچنان در آن خانه کسی زندگی میکند که چراغهایش هر شب خاموش و روشن میشود!!

شما به عنوان یک گروه توریست کنجکاو وارد این خانه می شوید تا پرده از راز این خانه بردارید و متوجه شوید که چه بر سر خانواده آمده. امیدواریم شما در آن خانه ماندگار نشوید ...

اطلاعات اتاق فرار کوانتوم را میتوانید در زیر مشاهده کنید :

تعداد نفرات بازی : از 3 تا 8 نفر

مدت زمان بازی : 70

 

اتاق فرار فال نحس

اتاق فرار فال نحس یکی از اتاق فرار های مجموعه اتاق فرار ژوپ گیم در شهر شیراز میباشد .

این اتاق فرار در ژانر ترسناک و دلهره است .

داستان اتاق فرار فال نحس :

شایعاتی مبنی براینکه جن هایی که با باد سفر میکنند اهالی روستا را به وحشت انداخته، هرکس سعی کرده راز نفرین هزارساله این خزینه جهنمی را کشف کند به طرز وحشتناکی تسخیر و پس از مدتی به آتش کشیده شده، شما و دوستانتان 60دقیقه فرصت دارید خودتان را از این خزینه جهنمی نجات بدید.

اطلاعات اتاق فرار فال نحس را میتوانید در زیر مشاهده کنید :

تعداد نفرات بازی : از 4 تا 7 نفر

مدت زمان بازی : 60

 

اتاق فرار ردپا

اتاق فرار ردپا یکی از اتاق فرار های مجموعه اتاق فرار Raddepa در شهر شیراز میباشد .

این اتاق فرار در ژانر ترسناک و دلهره است .

داستان اتاق فرار ردپا :

در شب کوهستان های تبت غاری وجود داره که از اعتبار بدی برخورداره و بومیان آن غار را هیولا می نامند و معتقدند که این غار، یکی از خطرناکترین نقاط روی زمین هست و هیچکس نباید حتی به این غار نزدیک بشه، چه برسه به اینکه به اون غار قدم بذاره !

حال شما به عنوان گروهی ماجراجو، سعی دارین با وارد شدن به اون، رازهای پشت پرده این غار رو کشف کنید ...

ردپا ها رو دنبال کنید و مواظب قدم هایی که بر می دارید باشید ...

اطلاعات اتاق فرار ردپا را میتوانید در زیر مشاهده کنید :

تعداد نفرات بازی : از 4 تا 6 نفر

مدت زمان بازی : 90

بهترین برنامه قرعه کشی اینستاگرام برای اوجاسافت است

فرناندا به همراه شوهرش رودریگو هیلبرت مجری برنامه قرعه کشی جام جهانی فوتبال ۲۰۱۴ بود.حالا با گذشت ۴ سال و مشخص شدن مجریان برنامه بخصوص مجری زن که خانم ماریا کوماندنیا انتخاب شده است، مجددا و این بار پیش از برگزاری مراسم قرعه کشی مردم ایران باز هم به صفحه اینستاگرام هجوم برده و این بار خواهان پوشش ماریا کوماندنیا برای مراسم قرعه کشی روز جمعه شده اند. در آن زمان مردم با هجوم به صفحه اینستاگرام مجری مراسم قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل (فرناندا لیما) اقدام به فحاشی کردند. باخت حریف را اعلام کردند برابر یکدیگر نیز قرار گرفتند و متاسفانه برخی از آنها نیز از هیچ توهینی برای کم نیاوردن در کل کل نگذشتند. کیفیت کد نویسی در طراحی سایت: شاید این بحث برایتان کمی فنی باشد ولی توجه نمایید که کد نویسی ها و کیفیت آنها با هم فرق میکنند و به همان نسبت نیز موفقیت سایت طراحی شده شما تحت تاثیر کیفیت کد ها می باشد. پرسپولیسی ها در این مرحله باید برابر تیم الدحیل قطر و استقلالی ها نیز با تیم السد قطر روبرو خواهند شد. ایمالز در هفتههای اخیر با گزینه قرعه کشی هفتگی خود تلاش کرده است تا مخاطبان علاوه بر لذت بررسی قیمتها و خرید کالا و محصولات خود بتوانند تجربه خوبی نیز از حضور خود در اپلیکیشن ایمالز کسب کنند.

https://ojasoft.ir/سایت-قرعه-کشی-کامنت-اینستاگرام-و-معرفی/

البته با کمی هوشمندی می توانید دامنه ای جذاب با قیمتی مناسب ثبت کنید. و اون عزیزان از شما هزینه هاست و دامنه و طراحی سایت رو میگیرن و اگر خوش شانس باشید سایت رو در زمان توافق تحویل میدین اما مالکیت سایت با کیست؟ ماریا کوماندنیا ارتباط خوبی با سردار آزمون دارد. به غیر از گری لینکر، ستاره پیشین دنیای فوتبال، ماریا کوماندنیا مجری و گزارشگر روس در این برنامه روی سن می رود که پیش از این مستند سردار آزمون را در شهر کازان روسیه ساخته و تجربه گزارش و مصاحبه با ستاره گلزن تیم ملی فوتبال ایران را دارد. مردم از ماریا کوماندانیا (maria komandnaya) خواسته اند لباس پوشیده ای داشته باشد تا ایرانیان هم اجازه تماشای مراسم قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را از تلویزیون داشته باشند.هواداران ایرانی درخواست زیادی از مجری زن مراسم قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در شبکه اینستاگرام خود داشته و از او خواستند که موازین پخش زنده در تلویزیون ایران را رعایت کند. قرعهکشی جام جهانی روسیه جمعه در مسکو برگزار میشود و ۳۲ تیم راه یافته به این رقابت بزرگ ملی حریفان خود را خواهند شناخت.
 
کاملا متنباز است و میتوانید به راحتی تغییرات مدنظرتان را بر روی آن اعمال کنید. این روش در برنامه اجرای قرعه کشی مستقیما بر روی لایکهای پست متمرکز شده و به صورت رندوم از بین کاربرانی که پست مسابقه را لایک کردهاند، برنده یا برندهها را مشخص میکند. در این مسابقه در ایام دهه فجر از بین تمام فالوورها یا دنبال کنندگان صفحه اینستاگرامی همراه اول قرعهکشی میشود و روزی ۱۰ نفر جایزه ۵۰۰ هزار تومانی را دریافت میکنند. را دنبال کنید. همچنین دوستانتان را زیر پست مربوط به همین قرعهکشی در صفحه اینستاگرامی همراه اول منشن کنید، چرا که قرار است از بین کامنتهای این پست نیز ۵ نفر برنده جایزه ۵۰۰ هزار تومانی شوند. اپراتور اول ارتباطی کشورمان در ده روز دهه فجر ۹۸، روزانه به ده نفر جایزه میدهد. شرکت همراه اول به مناسبت روزهای دهه فجر ۹۸، قرعه کشی هیجانانگیزی را برگزار میکند و روزانه به ده نفر ۵۰۰ هزار تومان جایزه میدهد. برای شرکت در قرعه کشی هفتگی ایمالز کافی است با نصب اپلیکیشن و درج اطلاعات کامل حساب کاربری و در نهایت فعالسازی گزینه قرعه کشی هفتگی در آن شرکت کرده و جوایز آن را دریافت کرد.
 
 
پس از این اتفاق ایرانی ها به صفحه “فرناندا لیما” در فیس بوک حمله کردند و او را با الفاظ زشت مورد تهدید قرار دادند در پی این اقدام او صفحه خود در فیسبوک را بست. پس از مشخص شدن رقبای تیم های ایرانی بنا به سنتی قدیمی، برخی از هواداران دو تیم راه صفحه اجتماعی اینستاگرام دو تیم قطری را در پیش گرفتند و کامنت گذاری بی حد و حصر خود را آغاز کردند. به طوری که شما می توانید آن را به شدت از طریق شبکه های اجتماعی ترویج و گسترش دهید. بطور کل شیوه ای که در گذشته برای قرعه کشی اینستاگرامی انتخاب می شد، این گونه بود که مالک اصلی پیج اینستاگرامی با استفاده از یک گوشی اقدام به فیلمبرداری از پیج می کرد و سپس بصورت شانسی قرعه کشی انجام می شد. ما در سایت امکانی رو فراهم کرده ایم که با چند دقیقه فعالیت میتوانید تا 50.000 تومان درآمد داشته باشید.

عقیم سازی سگ و گربه چگونه است؟

عقیم سازی مانند هر جراحی دیگری، با خود ریسکهایی به همراه دارد که با آگاهی از آنها، میتوانید تصمیم مناسبتری بگیرید. پس از جراحی موضع جراحی شده در سه لایه دوخته می شود عضلات شکمی ، بافت زیر پوست و خود پوست. مسئله عقیم سازی گربه، چالشی است که صاحب گربه در سنین بلوغ با آن روبرو خواهد شد. گربه های عقیم شده بیشتر به خاطر آرامش خیال خود علامتگذاری می کنند تا با بوییدن آن احساس امنیت کنند. دلیل دیگر ممکن است پاشیدن ادرار برایش نهادینه شده باشد و این کار را طبق عادت انجام دهد و یا حتی احتمال این هست که بوی علامتگذاری های قبلش او را تشویق به انجام دوباره ی این کار بکند. عقیم سازی سگ های نر : برای سگ نر هم از شش ماهگی حتی تا ده سالگی هم میتوان انجام داد و باز هم ذکر میکنم که سگ را بسیار مطیع تر و آرامتر خواهد کرد البته در سگ نر عمل وازکتومی هم انجام میگیرد (بستن لوله ها که فقط جلوی باروری حیوان را میگیرد و در خلق و خوی آن هیچ تاثیری نمیگذارد و او را آرام نمي کند .
 
بدن او تاثیرات جانبی عمل را التیام میدهد. البته حامیان حیوانات در این میان به کمک شهرداری آمدهاند و فرآیند عقیم سازی سگها را پیش میبرند، اما سرعت پایین است. این مدت زمان در شرایط زندگی خانگی می تواند متغیر باشد. یکی زمان زود هنگام عقیم سازی است که در 5 یا 6 هفتگی است، زمان بعدی در 5 تا 8 ماهگی و قبل از بلوغ آنهاست و زمان سوم، با دیدن اولین آثار بلوغ یعنی در حدود دوازده ماهگی حیوان است. بهترین زمان برای عقیم کردن گربه قبل از رسیدن سن آنها به بلوغ می باشد. عقیم کردن گربه میتواند در سلامتی آنها تأثیر بسیاری داشته باشد و طول عمر آنها را افزایش دهد. جالب است بدانید که در عمل جراحی و عقیم سازی گربه های ماده تخمدانها و رحم آنها برداشته میشود .در گربه های نر به بیضه های آنها رامیدارند. همچنین بخشی از بدن گربه که قرار است در هنگام عمل باز شود از طریق دامپزشک موهای آن برداشته میشود.
 
 
بسیاری بر این باورند که اگر به عنوان مثال سگ نر را عقیم کنند دیگر روحیه پرخاشگری نخواهد داشت و امکان درگیری با سگ های دیگر کم می شود؛ این باور درست است زیرا با انجام عمل عقیم سازی حیوانات سطح تستسترون بدن آن ها پایین آمده که این هورمون در بدن حیوان به صورت غریزی امکان دارد رفتارهای پرخاش جویانه به وجود آورد اما اگر حیوان شما عقیم شده باشد امکان بروز این رفتار از جانب حیوان دیگر امکان دارد و یا اینکه تنها با انجام عمل عقیم سازی حیوان، سطح این هورمون به صفر نمی رسد، زیرا غدد دیگری نیز در بدن حیوانات وجود دارند که این هورمون را ترشح می کنند! از سوی دیگر باید خاطرنشان کرد در تمام کشورها پدیده ای تحت عنوان «اتانازی» یا «یوتانایز» حیوانات وجود دارد که به معنای « مرگ بدون درد» است. طرح غیر انسانی عقیم سازی زنان معتاد متجاهر طی سالهای گذشته بدون در نظر گرفتن راهکارهای موثر برای کمک به این زنان، از سوی مسئولین مدعی حقوق بانوان مطرح شده است. همچنین اگر از یک خرگوش به عنوان حیوان خانگی نگهداری می کنید باید بدانید که بهترین سن عقیم کردن این حیوانات در حدود سن 10 الی 12 هفتگی است.
 
شهرداری تهران برنامهای برای عقیم کردن گربهها ندارد. به هر حال حیوانات آزاد در طبیت عقیم نمی گردند و آنگونه که دوست دارند زندگی می کنند ، انسان ها به دلایل گوناگون از قبیل جلوگیری از تولید مثل ، پرخاشگری ، درآمد زایی و غیره اقدام به عقیم کردن حیوانات می کنند. در گروه هایی که چندین سگ ماده و نر در آن ها زندگی می کنند، فقط سگ ماده آلفا(رئیس)حق جفت گیری و تولید مثل دارد و حتی گاهی سایر سگ های ماده گروه اصلا فحل نمی شوند و آمادگی جفت گیری پیدا نمی کنند. در اصلاحیه جدید قابل برآورد خواهد بود. در این مطلب در بخش داخلی بیمارستان دامپزشکی درین میزبان سگی بودیم که به جهت عقیم سازی سگ نر اشپیتز به بیمارستان درین آورده شده بود. براساس آمار 90 درصد حیوانات خانگی در شهرها سگ وگربه هستند. براساس آمار 90درصد حیوانات خانگی در شهرها سگ وگربه هستند. گربه ماده بچههاش رو بهتنهایی بزرگ میکنه و ازشون در مقابل گربههای نر هم محافظت میکنه.

خرید آینه و میز کنسول با بهترین طرح ها و بهترین قیمت از تانیل چوب

 آیا تا به حال تاثیر شیشه و کنسول را در تغییر دکوراسیون و زیبایی خانه دیده اید؟ اگر از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید فضای خانه به گونه ای باشد که انرژی مثبت آن به مردم منتقل شود، نجار تنیل خرید شیشه و کنسول را توصیه می کند. در این بخش همه چیزهایی را که باید در مورد این نوع از محصولات پرکاربرد بدانید را توضیح خواهیم داد تا با دیدن تصاویر آنها و با کمی سرگرمی به درستی برسید. در ادامه نحوه خرید آینه و میز کنسول تانیل چوب را خواهیم گفت.

همانطور که می دانید، به دلیل کمبود وقت و ترافیک، مردم معمولاً به صورت حضوری خرید نمی کنند. اما چگونه می توان برای خرید آینه و میز کنسول به صورت آنلاین مشاوره کرد؟ یا به کدام مکان ها باید اعتماد کرد؟ چه نوع آینه و کنسولی برای خانه شما مناسب است؟ در این بخش به تمام سوالات شما پاسخ خواهیم داد. در ابتدا به این نکته توجه داشته باشید که برای خرید آینه و میز کنسول نه تنها به ظاهر آن ها توجه کنید، بلکه باید مشخصات و موارد دیگری را نیز در نظر بگیرید که در این قسمت به طور کامل با آن آشنا خواهید شد.
نکات مهم برای خرید آینه و میز کنسول
همانطور که می دانید برای اینکه دکوراسیون منزل خود را بسیار زیبا کنید و همچنین همه چیز را به خوبی هماهنگ کنید، باید یک میز کنسول و آینه جدید و شیک را وارد خانه خود کنید. هنگام خرید اینترنتی میز کنسول و آینه حتما این نکات را با دقت مطالعه کنید زیرا اگر انتخاب اشتباهی داشته باشید می تواند بر زیبایی منزل شما تاثیر منفی بگذارد.
ابعاد میز و کنسول آینه
اولین قدم برای خرید آینه و میز تحریر این است که باید سایز مناسب را انتخاب کنید. اگر محیط خانه شما بزرگ است، می توانید آینه های بزرگ و میزهای راحت را انتخاب کنید. اما مراقب باشید، اگر فضای شما کوچک است، باید از اندازه های کوچکتر استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های درج شده در این صفحه توسط کارشناسان تانیل چوب برای مشاوره تخصصی در این زمینه تماس بگیرید.
رنگ آمیزی میز و کنسول آینه
قبل از اینکه به رنگ آینه و میز کنسول توجه کنید، باید جایگاه آن را در دکور خاکی خود مشخص کنید. در این صورت می توانید رنگ مورد نظر را برای وسایل اطراف انتخاب کنید. توجه داشته باشید که همه وسایل موجود در ست شما لزوماً یک رنگ نیستند، اما این رنگ ها می توانند مکمل و انتقال انرژی بیشتری باشند. اگر رنگ دکور خاکی شما به خوبی شناخته شده است، می توانید از میان آینه ها و میزهای کنسول سفید رنگ انتخاب کنید که جلوه و سبکی عالی به محیط می بخشد. اما مراقب باشید، اگر محیط دکور زمین شما تیره و سیاه است، از رنگ سفید استفاده نکنید.
به موقعیت آینه و کنسول دقت کنید
اگرچه میز کنسول شباهت زیادی به میز آرایش دارد اما باید بدانید که میز کنسول دکوراسیون شما را زیباتر می کند. همچنین جالب است که میز کنسول بدون کشو وجود دارد و وقتی در راهرو قرار می گیرد جلوه ای خاص و منحصر به فرد در فضای داخلی خانه می گذارد. شایان ذکر است این نوع تجهیزات باید در محل مناسبی قرار گیرند. بنابراین هنگام خرید آینه یا میز کنسول به محل قرارگیری آن توجه کنید تا زیبایی دکوراسیون منزل شما بیش از پیش افزایش یابد. در واقع، هنگام انتخاب رنگ های مورد علاقه خود، باید به محل قرار دادن آنها نیز حساس باشید. در این صورت می توانید با توجه به فضا انتخاب بهتری داشته باشید. شما عزیزان نباید میز کنسول و آینه را به عنوان وسایل لوکس تصور کنید، اما این نوع لوازم می توانند بسیار مفید باشند. در واقع می توانید آنچه دارید را روی میز کنسول قرار دهید و از مزیت آینه بهره ببرید.
آینه شفافیت و شفافیت
هنگام خرید آینه و میز کنسول دقت کنید که آینه ها آینه نداشته باشند زیرا انرژی بدی در خانه ایجاد می کنند. تصاویر آینه ای باید واضح و بدون اشکال باشد. در این قسمت از سایت تانیل چوب تمام تلاش خود را می کنیم تا میز کنسول و آینه های خوبی بر اساس ایده و سلیقه مشتریان ارائه دهیم. همچنین در هنگام خرید آینه ریموت توجه داشته باشید که این نوع آینه را نمی توان روی میز قرار داد و این امر موجه است. به همین دلیل، باید زمان بیشتری را در خانه سپری کنید.
 
اطلاعات بیشتر» تانیل چوب

 

پخش عمده و سراسری لوازم جانبی موبایل

تیم کارشناسی بازار و فنی تکتور با ماه ها تلاش و تحقیق در این زمینه ، به تمامی ویژگی ها و نکات اسپیکر شارژی دقت کردند و تمامی تلاش خود را کرده تا بهترین برند های جهانی را به مردم ایران معرفی کند و در اختیار نمایندگان خود قرار دهد. این شرکت با هدف ارتقای کیفیت در زمینه محصولات الکترونیکی و لوازم جانبی موبایل از جمله اسپیکر اقدام به واردات اسپیکر پرتابل، اسپیکر ایستاده و اسپیکر خانگی نموده است. مستر جانبی | Masterjanebi | پخش عمده لوازم جانبی کامپیوتر و موبایل و لپ تاپ تهران | وارد کننده لوازم جانبی کامپیوتر و لپ تاپ در تهران | بزرگترین و ارزانترین مرکز خرید عرفی لوازم جانبی کامپیوتر و موبایل در ایران،خرید عمده لوازم جانبی کامپیوتر ارزان با چک،فروش چکی لوازم جانبی در تهران | خرید عمده لوازم جانبی کامپیوتر , ارزانترین قیمت | بهترین قیمت خرید پخش عمده لوازم جانبی کامپیوتر و موبایل بی نت در تهران. این شرکت دارای 16 مرکز ساخت محصول است و از سال 2017 در محصولات خود از هوش مصنوعی (AI) استفاده کرده است.

 
مرکز بخش و فروش عمده اسپیکر ما در نظر دارد تا به صورت منطقه ای جذب نمایندگی نماید. مثلا برخی از سادهترین تنظیمات از جمله زمان خاموش شدن خودکار نمایشگر را به جای عجیب دیگری در منوی تنظیمات برده و حتی اسم آن را تغییر داده تا مطمئن شود که به این راحتیها پیدایش نمیکنید! از سال 2020 این کمپانی یک زیر مجموعه با نام تجاری آسیموم (Asimom) را به کمپانی خود اضافه کرده است. بلوتوث نسخه 5، شارژر Type-C و بیشترین بُرد بلوتوث را می تواند در جدیدترین محصولات این کمپانی به راحتی مشاهده کنید که نشانگر به کار بردن به روز ترین تکنولوژی ها در ساخت محصولات است. اگر سری به مراکز فروش بزنید شاهد تنوع بسیار زیاد این محصول با رنگ ها و طرح های بسیار متنوع و جذاب خواهید بود. اما این خدمات پس از فروش شامل همه محصولات نمی شود مثلا در بازار شاهد پخش عمده اسپیکر بلوتوثی موبایل از برندهای چینی هستید که بدون هیچ ضمانت نامه ای فروخته می شود معمولا این اجناس ارزان بوده و کیفیت لازم را ندارند. این مدل ها که اکثرا برای استفاده در محیط های بسته و فضاهای کوچک تر مورد استفاده قرار می گیرند و در اکثر خانه ها و یا ادارات و دفاتر به چشم می خورند.
 
کارخانه تیک صنعت پلاست طراح از تولید کنندگان پرآوازه و مطرح در سراسر کشور است و با… فروش شیشه جار: کارخانه جات شیشه همدان، شیشه کاوه،شیشه تابان، شیشه نفیس، شیشه کریستال،… خرید و فروش اسپیکر بلوتوثی موبایل به صورت عمده ای از طریق اینترنت محاسن زیادی دارد اما در کنار آن معایبی نیز مشاهده می شود بنابراین در هنگام خرید باید همه جوانب را بسنجید و بعد اقدام به سفارش آن کنید. از مزیت های خوب اینترنت دسترسی به عمده فروشان تمامی شهرها می باشد بنابراین احتمال خرید این محصولات با مناسب ترین قیمت افزایش می یابد. در حال حاضر شرکت بازرگانی تکتور در تهران و چند کلان شهر ایران جذب نمایندگی کرده است و این نمایندگان به صورت انحصاری تنها در شهر خود فعالیت دارند. اگر فروشنده لوازم جانبی موبایل هستید، قطعا میدانید که این نوع اسپیکرها بسیار طرفدار دارند و باید چندین مدل از آنها را در فروشگاه خود داشته باشید.
 
همکاران محترم برای خرید عمده اسپیکر می توانند بیش از 40 مدل انواع اسپیکر را از برند های روز دنیا با جدید ترین تکنولوژی ها در این سایت مشاهده و با هم مقایسه نمایند. دیگر مزایای اخذ نمایندگی برای مشتریان سطح کشور انحصاری بودن است که ما در نظر داریم در هر استان فقط یک نمایندگی را در اختیار یک فروشگاه معتبر قرارداده تا از پشتیبانی و خدمات پس از فروش محصولات ما بهره مند شده و مهم ترین اصل برای مشتریان عزیز همکاری طولانی مدت و قراردادهای واگذاری فروش از تکتور جهت فروش عمده اسپیکر می باشد. عمدتا اسپیکر شارژی به صورت پرتابل تولید می شود تا شخص بتواند از آن برای مسافرت و یا دورهمی های بیرون از منزل استفاده کند و بتواند آنرا شارژ کرده و راحت از آن استفاده کند. کمترین میزان زمان شارژ و بیشترین بازدهی از بهترین حالت های یک اسپیکر برای میزان باتری آن است، به طور مثال شما در اسپیکر تریبیت مدل StormBox با 3 الی 4 ساعت شارژ اسپیکر می توانید بیشتر از 20 ساعت به موسیقی گوش دهید، این خود یکی از نکات فوق مثبت برای این اسپیکر به شمار می رود و یا در اسپیکر مسافرتی داس مدل Traveler یک اسپیکر شارژی با هدف سفر است شما می تواند با 3 ساعت شارژِ بین 12 الی 15 ساعت به موسیقی گوش دهید.
 

دسته بندی محصولات مکمل پلاس برای خرید مکمل ورزشی و بدنسازی

یکی از بخش های مهم در راه اندازی سایت مکملهای ورزشی و بدنسازی ثبت سفارش است، در این قسمت مشتری میتواند محصول مورد نظر خود را انتخاب و در سبد خرید قرار دهد و به راحتی بعد از پرداخت اینترنتی، محصول بعد از چند روز با پیک به دست مشتری میرسد. قرار دهید تا کاربران براساس ورزشی که میخواهند انجام بدهند برنامه مورد نظر خودشان را انتخاب کنند. را از هم جدا کنید تا مشتریان براساس برند مورد نظر خود محصول دلخواهشان را انتخاب کنند. برای اینکه خیالتان راحت تر شود هم پیشنهاد ما مراجعه به وب سایتهای معتبری مانند فارموکسین است. پیشنهاد ما به شما خرید از فروشگاه اینترنتی دارو دات کام است که دارای نماد اعتماد الکترونیکی است و تمامی کالاها از مجرای قانونی و با برچسب اصالت و ضمانت اورجینال بودن در اختیار شما قرار گرفته است. را خریداری کرده و از مشاوران ما راه کار و مشورت بگیرید . زمانی که شما در اصل بودن مکملی که خریداری کرده اید تردید می کنید قطعا کارایی مکمل در صورتی که اصل هم باشد پایین می آید. انرژی زا و ویتامین ها : پمپ، کافئین و اچ ام بی هم با زیرمجموعه های متنوع خود را میتوانید از داروخانه آنلاین فارموکسین خریداری کنید.

 
داشته باشد میتواند به راحتی در این بخش از شما بپرسد و شما هم پاسخ آن مشتری را بدهید. فروشندگان محصولات ورزشی و انواع مکمل های بدن سازی میتوانند با ساخت وب سایت برای کسب و کارشان موجب راحتی کار خود و مشتریانشان شوند. ایجاد سایت برای فروشگاه های مکمل بدنسازی علاوه بر راحت شدن کار فروشندگان و مشتریان، موجب بالا رفتن افزایش فروش نیز میشود. در این قسمت شما میتوانید مقالات مربوط به مکملهای ورزشی و بدنسازی با برندهای مختلف و این که چه تاثیراتی بر روی بدن در دراز مدت دارند را بگذارید. به عنوان مثال عکس مکمل پروتئین را بگذارید و تمامی ویژگی های آن را نیز قرار دهید و حتی میتوانید مکمل های تقلبی را نیز با ذکر نمونههای آن قرار دهید تا مشتریانتان نمونه های تقلبی را نیز بشناسند. از دیگر بخش هایی که در سایت میتواند قرار بگیرد بخش برنامه تمرینی است. گینر نوع خاصی از مکملهای ورزشی است که از ترکیب پروتئینها و کربوهیدرات (و احتمالا مقداری چربی) تشکیل میشود. برای این کار مقداری از آن را داخل دهان خود بریزید و چسبندگی آن را بسنجید. اگر در طول روز مصرف کنید ، تمامی مزایای مورد نیاز در حین تمرین را برای شما فراهم خواهد کرد. 
 
این دسته از ویتامینها میتواند در ریکاوری بدن بعد تمرینات و یا افزایش شادابی قبل تمرین موثر باشد و انرژی لازم برای ورزشکاران مبتدی تا حرفه ای را فراهم آورد و نیازهای بدن ورزشکاران را نیز تامین کند. به عنوان مثال رژیم غذایی با پروتئین بالا همچون رژیمی که حاوی تخم مرغ و گوشت است می تواند طیف وسیعی از آمینواسیدها را برایتان تامین کند. تامین پروتئین کافی از طریق رژیم غذایی روزانه اغلب دشوار است؛ گرچه از لحاظ تئوری امکان پذیر است. به عنوان مثال ورزشکاری که میخواهد در رژیم خود یک سری ویتامین های خاص را بیشتر دریافت کند با مشاوره گرفتن از شما میتواند راحت تر به نتیجه دلخواه خود برسد. اگر ورزش و استفاده از مکملها به صورت اصولی و با نظارت مربیان حرفهای صورت گیرد نتیجه آن داشتن اندامی زیبا و عضلاتیِ خوش فرم خواهد شد. مصرف مکمل بدنسازی به خودی خود تغییری در بدن شما ایجاد نمی کند و باید در کنار تمرین های اصولی مصرف شود.
 
به این موضوع توجه داشته باشید که این مکمل باید تحت نظر پزشک تغذیه و یا مربی مورد استفاده قرار گیرد. ، پس از بررسی قیمت محصولات در وب سایت فارموکسین ، مورد بررسی قرار داده و خرید کنید . آن ها با خرید عمده از شما میتوانند مشتری دائمی شما شوند و همچنین میتوانند از تخفیفات شما نیز بهرهمند شوند. کراتین، خیلی ارزان قیمت است و کیفیت آن هم در سالهای اخیر خیلی بهتر شده است. کراتین: برای خرید محصولات این گروه هم می توانید به داروخانه آنلاین فارموکسین مراجعه کنید. زمانی که شما اقدام به خرید مکمل بدنسازی اصل و استفاده از آن می کنید زودتر می توانید به خستگی و کوفتگی های مختلف خود پایان دهید و برای تمرین روز بعد سرحال و پرانرژی باشید. محصولات این گروه با کیفیت بالا و قیمت مناسب قابل ارائه است و ضمن اینکه می توانید قبل از خرید هر محصول با مشاور نیز مشورت کنید. در این قسمت شما میتوانید آدرس دقیق فروشگاه خود به همراه لوکیشن گوگل، شماره های تماس و آدرس شبکه های اجتماعی خود را قرار دهید تا مشتریانی که میخواهند به صورت حضوری از شما خرید کنند به راحتی به فروشگاه شما مراجعه کنند یا برای این که بتوانند سریعا از شما مشاوره بگیرند به راحتی با شما تماس بگیرند.
 
صفحه قبل 1 ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد