x تبلیغات
نتیران

اتمام واکسیناسیون ۴۰سال به بالا تا مهر

 دکتر علیرضا رئیسی سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: وضعیت ابتلا و بستری‌ها در کشور همچنان رو به افزایش است و بعد از موج چهارم که ما هنوز از شاخه نزولی پایین نیامده بودیم، مجددا وضعیت صعودی شد که دلایل متعددی داشت. از جمله این‌که سویه جدید دلتا آمد که قدرت سرایت بالاتری داشت اما صرف‌نظر از سویه‌های ویروس، افزایش بار بیماری را پیش از آنکه گردن ویروس بیندازیم، باید گردن خودمان بیندازیم‌. چون ذات ویروس، جهش است و در حال قوی‌تر شدن است.

رئیسی گفت: هیچ تفاوتی میان برخورد ما در برابر جهش‌های مختلف ویروس وجود ندارد. ما در هر حال باید پروتکل‌ها را رعایت کنیم. هرجا که پروتکل‌ها رعایت نشود، هر نوع از جهش ویروس باعث ابتلا و درگیری بیشتر می‌شود. زمانی که قدرت سرایت ویروس افزایش می‌یابد، یکی از کارهای ما تشدید پروتکل‌ها است که یک بخش آن این بود که در شهرهای قرمز به جز مشاغل گروه یک سایر مشاغل تعطیل باشند که عملا این اتفاق امکان‌پذیر نیست. هرچند ما همیشه از اصناف ممنون هستیم.

وی افزود: اگر صنف و مغازه‌ای تعطیل می‌شود برای این است که در خانه بمانند و مهمانی و مسافرت نروند. همه جای دنیا با افزایش بیماری به سمت لاک‌داون می‌روند اما این قضیه در کشور ما عجیب غریب است، وقتی می‌گوییم قرار است از چه روز و ساعتی تعطیلی آغاز شود برخی از روز قبلش راه می‌افتند و به سفر می‌روند.
با ۶ روز تعطیلی معجزه رخ نمی‌دهد

رییسی ادامه داد: اینکه انتظار داشته باشیم با ۶ روز تعطیلی معجزه رخ می‌دهد، درست نیست. افرادی که اکنون در خیابان‌ها هستند، مردمی هستند که پروتکل‌ها را رعایت نکردند. در مورد رعایت پروتکل‌ها ما شاید انتظار داریم که همه جا پلیس بگذاریم و جرایم خیلی سنگین بگذاریم اما این کار در طولانی‌مدت جواب نمی‌دهد. ما از زمانی که ویروس وارد کشور شد، مدام می‌گوییم سفر نروید که سبب تجمع نشود. عدم رعایت پروتکل‌ها سبب افزایش بیماری می‌شود.

آمار پایین رعایت پروتکل‌ها در کشور

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا با اشاره به اینکه در شاخه صعودی پیک کرونا هستیم که البته به قله نرسیده است، اظهار کرد: پیش‌بینی من این است که احتمالا تا دو هفته آینده هم این وضعیت را خواهیم داشت و بعد از آن در برخی استان‌ها نشانه رسیدن به پیک را داریم و انتظارم این است که در هفته آینده در برخی استان‌ها از جمله سیستان و بلوچستان این سیر نزولی شود.

او گفت: این سیر نزولی به دلیل گسترش واکسیناسیون و افزایش نسبی رعایت پروتکل‌ها است. البته هنوز رعایت پروتکل‌ها رضایت‌بخش نیست و کمتر از ۵۰ درصد است. نباید فراموش کنیم که واکسیناسیون به تنهایی مانع انتشار بیماری نمی‌شود و حتما باید پروتکل‌ها رعایت شود.

رئیسی تاکید کرد: هدف اول ما و دنیا قطع زنجیره انتقال ویروس و پایان اپیدمی است. اگر کشوری ۱۰۰ درصد هم واکسن بزند، باز از شر ویروس در امان نیست. چون مردم همه کشورها باید واکسن بزنند. در کشور خودمان پیش‌بینی می‌کنم با توجه به روند موجود، از اواخر مهر شاهد کاهش مرگ‌ومیر خواهیم بود.

اتمام واکسیناسیون ۴۰ سال به بالا و گروه‌های پرخطر تا مهر

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا تاکید کرد: تا آخر مهر قطعا گروه سنی بالای ۴۰ سال را واکسینه کرده‌ایم. گروه سنی ۱۸ سال به بالا حدود ۶۰ میلیون نفر هستند و الان ۱۵ میلیون و ۷۰۰ هزار نفر بالای ۵۰ سال داریم. تا پایان مهر ۲۲ میلیون نفر را می‌توانیم واکسینه کنیم و این عدد به علاوه گروه‌های در معرض خطر همچون مبتلایان به دیابت، سرطان و... است. تا پایان مهر مشاغل پرخطر از جمله رانندگان تاکسی و... هم واکسینه خواهند شد.

رئیسی با اشاره به تیتر منتشرشده از صحبت‌هایش در کلاب‌هاوس مبنی بر بدقولی روس‌ها در تحویل واکسن، تصریح کرد: من در خصوص واکسیناسیون ۶۰ سال به بالا صحبت می‌کردم و گفتم تا چهارشنبه با واکسن موجود و در اختیار، واکسیناسیون این افراد به اتمام می‌رسد و گفتم برای این موضوع روی خط تولید واکسن روسی در ایران حساب نمی‌کنیم و روی واکسن‌های موجود حساب می‌کنیم.

جزئیات برنامه‌ریزی‌ها برای واکسیناسیون کرونا

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا ادامه داد: مجموع واکسن وارداتی ما حدود ۱۴ میلیون است که حدود ۱۰ میلیون آن توسط جمعیت هلال احمر وارد شده است. اکنون حدود ۱۵ میلیون واکسن در اختیار داریم که ۱۴ میلیون و ۲۰۰ هزارتای آن توزیع شده و بالای ۱۰ میلیون از آن تزریق شده است. خوشبختانه ژاپن هم برایمان واکسن آسترازنکا ارسال کرد که قسمتی از آن آمده است و جمعه آینده هم حدود ۲ میلیون واکسن دیگر به ما می‌دهند. تا آخر مرداد هم ۷ میلیون واکسن دیگر به دستمان خواهد رسید.

رئیسی ادامه داد: ما ۶۰ میلیون نفر داریم که باید واکسن دریافت کنند و برنامه‌ریزی ما این است که تا آخر امسال همه این افراد حداقل دوز اول را دریافت کنند. خوشبختانه واکسن تولید داخل را قرار است از مرداد، هفته‌ای یک میلیون به ما تحویل دهند اما از شهریور با توجه به راه‌اندازی خط صنعتی این میزان حداقل دوبرابر می‌شود و می‌توانیم ماهی ۷ تا ۸ میلیون بر تولید داخل حساب کنیم.

او گفت: با احتساب واکسن‌های خارجی و سبد کووکس به شکل میانگین از شهریور، ماهانه بین ۷ تا ۱۰ میلیون واکسن به دستمان می‌رسد که تا پایان ۷ ماه حدود ۷۰ میلیون واکسن خواهیم داشت. بنابراین خیال مردم راحت باشد که تا پایان سال همه گروه هدف حداقل یک دوز واکسن را دریافت خواهند کرد.

معاون بهداشت وزیر بهداشت اظهار کرد: اگر ۷۰ درصد مردم دنیا حداقل یک دوز واکسن دریافت کنند، قطعا زنجیره قطع خواهد شد. اگر جمعیت زیادی از مردم واکسینه شوند، قطعا بر سویه‌های مختلف ویروس اثرگذار است. ما حتما باید واکسن بزنیم ولی تا زمانی که پاندمی در دنیا قطع نشده است، باید ماسک بزنیم.

وی با تاکید بر این‌که تزریق واکسن کرونا ۹۰ درصد شانس ادامه زندگی را بالا می‌برد، گفت: حتی با زدن یک دوز واکسن ۹۰ درصد احتمال مرگ و میر و ۸۰ درصد احتمال بستری کاهش می‌یابد. اگر به بیمارستان‌ها سر بزنیم و افراد ۷۰ سال به بالا را پیدا کنیم که بستری هستند، می‌بینیم که بیش از ۹۰ درصد آنها واکسن نزده‌اند. الان با واکسیناسیون سالمندان میزان بستری این افراد کاهش یافته و سن بستری پایین آمده است. اگر واکسن نبود، با توجه به سویه‌های جدید کرونا میزان بستری و مرگ و میر خیلی بیشتر از این بود.

رئیسی تاکید کرد: واکسیناسیون در حال انجام است و از روز شنبه (دیروز) هم با ابلاغ وزیر بهداشت سن واکسیناسیون ۲ سال کاهش یافت. در یک استان پیش‌بینی ما این است که مثلا ۲۰۰ هزار نفر باید برای واکسن ثبت نام کنند اما فقط ۱۲۰ هزار نفر می‌آیند و دو راه برای ما می‌ماند؛ یا اینکه منتظر بمانیم یا اینکه سن پایین‌تر را شروع کنیم. بنابراین تصمیم گرفتیم سن را کاهش دهیم تا افراد بیشتر برای دریافت واکسن بیایند.

معاون بهداشت وزیر بهداشت افزود: مبتلایان به دیابت که انسولین دریافت می‌کنند، حدود ۶۰۰ هزار نفر هستند که در اولویت دریافت واکسن قرار دارند. مشاغل پرخطر شامل کارمندان بانک، رانندگان تاکسی و اتوبوس، مترو و... معلم‌ها، اساتید دانشگاه، نانواها، مرزبانان، زندان‌ها و... هم در حال اولویت‌بندی هستند.

معلمان و دانشجویان کی واکسینه می‌شوند؟

وی افزود: امروز یکشنبه قرار است در مورد معلمان تصمیم‌گیری قطعی شود. الان در مورد معلمان قرار نیست این افراد به مراکز تجمیعی ما بیایند واکسن بزنند. قرار است وزارت آموزش و پرورش خودش برنامه‌ریزی کند که مثلا در مدارس واکسینه شوند. واکسیناسیون به هیچ عنوان اجباری نیست. دانشجویان هم اولویت‌بندی شده‌اند که گروه عظیمی از آنها تا آبان واکسینه شوند و بعد از آن تا پایان آذر همه دانشجویان را می‌توانیم واکسینه کنیم.

لغو آزمون ارشد به عهده ستاد ملی مقابله با کرونا نیست

رئیسی در پایان صحبتش درباره برگزاری آزمون کارشناسی ارشد هم بیان کرد: ستاد ملی مقابله با کرونا هیچ نقشی در لغو کردن هیچ آزمونی ندارد، فقط پروتکل ابلاغ می‌کنیم. می‌گوییم اگر می‌تواند پروتکل را رعایت کند آزمون را برگزار کند اما اگر نمی‌تواند نباید برگزار کند. سازمان سنجش، وزارت علوم و حتی وزارت بهداشت باید بر اساس پروتکل‌ها عمل کنند.

شرکت بازسازی و طراحی داخلی ساختمان در تهران

 طراحی داخلی منزل چیست؟ اغلب مردم از تفاوت‌های مهم و جزئی دکوراسیون داخلی و طراحی داخلی منزل آگاهی ندارند و این دو شغل را یکسان در نظر می‌گیرند. در ابتدا به بررسی تفاوت‌های دکوراسیون و طراحی داخلی می‌پردازیم تا با شناخت کافی و نسبت به نیاز خود به سراغ دکوراتورها و یا طراحان داخلی بروید و سپس جدیدترین و لوکس ترین طراحی‌های داخلی منازل را به شما معرفی می‌کنیم.

دکوراسیون داخلی (interior decoration)  چیست؟

دکوراسیون داخلی به معنای هماهنگ سازی از پیش طراحی شده برای به جلوه درآوردن رنگ‌ها، مبلمان، اثاثیه و... در یک اتاق یا ساختمان به صورت هنرمندانه است. در واقع دکوراسیون داخلی به علم و هنر مربوط است و به ایجاد یک فضا که از نظر زیبایی خوشایند و به لحاظ کاربری مفید باشد کمک می‌کند.

دکوراتورها در ساخت و ساز ساختمان‌ها دخیل نیستند؛ رابطه‌ای با معماران و پیمانکاران ندارند و فعالیت آن‌ها زمانی آغاز می‌شود که فعالیت‌های ساختمانی به پایان رسیده باشد و بیشتر با سازندگان مبلمان، مجسمه سازان و متخصصین صنایع دیگر در ارتباط هستند. طراحی داخلی منزل در مواردی که در ادامه گفته می‌شود توسط دکوراتورها انجام می‌گیرد.

دکوراتورها با دوره‌ها و آموزش‌هایی که در زمینه‌ی سبک ساختمان‌ها، سبک مبلمان، طراحی اتاق و... می‌بینند می‌توانند مراجعین را در انتخاب تم مناسب برای فضای مورد نظر و همچنین در انتخاب و خرید وسایلی همچون مبلمان، پرده، کاغذدیواری، اکسسوری و... راهنمایی کنند که این کار به دور از قواعد مهندسی و طراحی معماری است.

طراحی داخلی (interior design) چیست؟

طراحی داخلی یکی از شاخه‌های طراحی معماری است و اصولا طراح داخلی سر پروژه‌ی ساخت یا بازسازی ساختمان حاضر می‌شود و تسلط کامل بر پروسه‌ی طراحی معماری دارد. طراحی داخلی به تحصیلات آکادمیک و فعالیت‌های عملی نیاز دارد و دروسی را درباره‌ی رنگ و پارچه، طراحی به کمک کامپیوتر (CAD)، نقاشی، برنامه ریزی فضا، طراحی مبلمان، معماری و... می‌گذرانند. طراحی داخلی منزل در این زمینه بخشی از کار می‌باشد.

در شکل استاندارد یک پروسه‌ی مهندسی، از ابتدای پروژه، طراح داخلی و معمار تا پایان پروژه با یکدیگر در ارتباط‌اند. از دیگر وظایف یک طراح داخلی می‌توان به تایید متریال مورد استفاده اشاره کرد که آیا متریال مورد نظر برای عایق بندی صدا، گرما و... مناسب است یا خیر.

با توجه به نکات گفته شده، هنگامی که به تغییرات ساختاری مانند برداشتن یا گذاشتن، نصب پارتیشن، افزودن در و پنجره و ... در خانه یا محل کار خود نیاز دارید بهتر است به سراغ طراحان داخلی بروید و هنگامی که فقط قصد تغییر در چیدمان خانه یا انتخاب وسایل سازگار و مناسب با محیط مورد نظرتان را دارید به سراغ یک دکوراتور حرفه‌ای بروید.

همچنین به این نکته نیز توجه داشته باشید که یک طراح داخلی منزل می‌تواند کار دکوراتور نیز انجام دهد اما عکس آن صادق نیست؛ زیرا همانطور که گفته شد طراحی داخلی نیازمند آموزش‌های تخصصی است.

طراحی داخلی مدرن (modern interior design)

طراحی مدرن تجسم‌ها و تعریف‌های متفاوتی را در بر می‌گیرد؛ به همین دلیل تعریف قطعی ندارد؛ اما میتوان گفت طراحی داخلی مدرن به انعکاس حرکت هنر مدرن در فضای داخلی خانه اشاره دارد و چندین ویژگی اصلی طراحی به طور همزمان در طول طراحی مدرن دیده می‌شود. می‌توان گفت مدرنیسم طرد شکوفایی سبک‌هایی از طراحی مانند گوتیک، رنسانس و ویکتوریا بود.

طراحی داخلی منزل در سبک مدرن تضادی از طراحی‌هایی بود که در آن‌ها از بافت‌های سنگین، کنده‌کاری‌ها و رنگ‌های چوبی در خانه استفاده میشد؛ زیرا بیشتر اجزای طراحی مدرن، از مبلمان و وسایل گرفته تا شکل و شمایل اتاق‌ها، شامل خطوط تمیز و مستقیم، کاشی‌های بزرگ با لبه‌های اصلاح شده، قفسه‌های تعبیه شده درون دیوار، عدم قالب گیری برای اصلاح پنجره‌ها، دیوارها، درها، استفاده از رنگ‌های خنثی به جای رنگ‌های جیغ، استفاده از اشکال هندسی با زوایایی منحنی شکل، نقاشی‌های ساده و آینه‌های اغلب بدون فریم و... می‌باشد.

همچنین مینیمالیسم نقشی جدایی ناپذیر در طراحی مدرن و معاصر دارد. اصول مینیمالیسم به این معناست که هیچ جزئیات اضافه‌ای مانند ستون، تزیینات کابینت، استفاده‌ي‌‌ بیش از حد از رنگ یا استفاده‌ی بیش از حد از منسوجات قابل توجیه نیست.

و در نهایت می‌توان گفت امروزه محبوبیت طراحی داخلی مدرن، به دلیل سادگی، زیبایی، راحتی و چشم‌نواز بودنش است و طرفداران زیادی دارد.

طراحی داخلی کلاسیک (classic interior design)

می‌توان گفت سبک کلاسیک در طراحی داخلی منزل از مد خارج نشده و هیچگاه قدیمی نمی‌شود. بلکه همواره لوکس به نظر می‌رسد و اغلب فضای مجلل و سلطنتی را ایجاد می‌کند. به همین دلیل کسانی که معماری و طراحی کلاسیک را انتخاب می‌کنند اغلب ثروتمندان و افرادی هستند که به سنت و فرهنگ گذشته بیشتر از مدرنیسم اهمیت می‌دهند و به اصالت خود پایبند هستند.

از ویژگی‌های سبک کلاسیک می‌توان به نظم، تعادل، ظرافت، تقارن، تجمل گرایی، استفاده از رنگ و متریال طبیعی، ارتفاع زیاد سقف، ستون‌های بلند، پرده‌های سرتاسری و مجلل، مجسمه‌های برنزی، پتینه کاری و گچ‌بری سقف یا دیوارها و... اشاره کرد. همچنین در این سبک از رنگ‌های ملایم و گرم مثل طلایی، بژ، خاکستری، کرم، قرمز، زرد، صورتی مات و... استفاده می‌شود.

در دکوراسیون و طراحی داخلی منزل به سبک کلاسیک، از مبلمان چوبی و طرحدار، مصالح طبیعی مانند سنگ، مرمر، چوب و همچنین پارچه‌هایی از جنس پنبه، کتان، مخمل و ابریشم استفاده می‌شود.

طراحی داخلی منزل کوچک

امروزه خانه‌های بزرگ و ویلایی جای خود را به آپارتمان‌های کوچک داده‌اند و چگونگی استفاده از این فضا به بهترین نحو برای چیدمان وسایل به دغدغه‌های اغلب مردم اضافه شده است. این تفکر نادرست وجود دارد که اگر منزل ما فضای کوچکی داشته باشد نمیتوان چیدمان خوبی انجام داد و دلگیر و شلوغ به نظر می‌رسد، اما اینطور نیست. میتوان با یک طراحی مناسب و نهایت استفاده از فضا، خانه‌ای لوکس و دلباز داشت و چیدمان دکوراسیون را به بهترین شکل انجام داد.

پیش از این به بررسی دکوراسیون و طراحی داخلی منزل در دو سبک مدرن و کلاسیک پرداختیم. اگر مایلید دکوراسیون منزل خود را به کلی تغییر دهید و نمی‌دانید کدام سبک را انتخاب کنید باید گفت برای منازل کوچک و آپارتمانی و متراژهای زیر ۱۰۰ متر، سبک مدرن بهترین انتخاب برای شماست. زیرا وسایل مورد استفاده در سبک کلاسیک معمولا بزرگ، سنگین و جاگیر هستند  و با قرارگیری در خانه‌های کوچک سبب بی نظمی و شلوغی می‌شوند.

آشپزخانه یکی از مهم‌ترین قسمت‌های منزل شماست. پس اگر قصد بازسازی و طراحی داخلی منزل خود را دارید باید توجه کنید که هنگام بازسازی آشپزخانه، تعداد کابینت‌ها را به گونه‌ای کاربردی افزایش دهید و بهتر است از رنگ‌های روشن، سرد در نورپردازی و رنگ کابینت‌‌ها استفاده کنید. زیرا رنگ‌های تیره بیشتر باعث می‌شود فضای شما کوچک به نظر برسد و برای خانه‌هایی که متراژ پایینی دارند مناسب نخواهد بود.

 هنگام طراحی اتاق پذیرایی و نشیمن و یا حتی آشپزخانه و اتاق خواب می‌توانید روی دیوارها قفسه، شلف و باکس نصب کنید و وسایل ضروری خود را در آنها قرار دهید. همچنین در طراحی این فضا بهتر است از ترکیب دو یا سه رنگ استفاده کنید و رنگ‌های روشن مثل سفید، کرم و... را انتخاب کنید تا فضای شما بزرگتر به نظر برسد.

 

بهترین شرکت طراحی و بازسازی ساختمان چه ویژگی‌هایی دارد؟

یک شرکت طراحی و بازسازی ساختمان برای اینکه یک طراحی داخلی منزل عالی و دکوراسیونی بی نقص داشته باشد نکاتی که در ادامه آورده‌ایم را رعایت می‌کند:  

برنامه ریزی در طراحی و دکوراسیون داخلی

برنامه ریزی مهم‌ترین بخش برای شروع هر کاریست. برنامه ریزی در طراحی و دکوراسیون داخلی یعنی نیاز مشتری را بسنجید، برای آن هدف‌گذاری کنید و پس از بررسی شرایط مالی شروع به کار کنید. همچنین بدست آوردن اطلاعات در خصوص فهمیدن سلیقه‌ی مشتری در زمینه‌ی انتخاب متریال، اثاثیه و ... را می‌توان در این برنامه‌ریزی جای داد.

در نظر گرفتن خواسته‌ی مشتری

طراحان داخلی و دکوراتورها باید در وهله‌ی اول به شرایط مالی مشتری، فضای مورد نظر، سبک زندگی و زمان بندی مد نظر مشتری توجه کنند تا خروجی کار، مطلوب هر دو طرف باشد. طراحی داخلی منزل بایستی تماما طبق نظر مشتری در سایه نظریات کارشناسی مهندسین و شرکت پیمانکار انجام شود.

تعیین سبک دکوراسیون

سبک، تعیین کننده‌ی ماهیت اصلی دکوراسیون است و تنوع زیادی دارد. مدرن، مینیمال، صنعتی، اسکاندیناوی، فرانسوی، هالیوودی، شرقی، همپتون و ... از جمله سبک‌های دکوراسیون است که باید همان ابتدا، متناسب با فضا و سلیقه‌ی مشتری تعیین گردد.

نورپردازی در دکوراسیون داخلی

نورپردازی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار بر فضا و روحیه‌ و نشاط افراد است. نورپردازی باعث کوچک به نظر رسیدن فضا یا بزرگ به نظر رسیدن آن می‌شود. پس باید توجه کرد که در فضاهای بزرگ از نورهای متمرکز استفاده کنید و در فضاهای کوچک با توزیع یکنواخت نور از دلگیر شدن و کوچک به نظر رسیدن فضا جلوگیری کنید.

کیفیت مواد اولیه

طراح داخلی باید به متریال و مصالح ساختمانی هنگام ساخت یا بازسازی منازل و یا حتی هنگام انتخاب وسایل مورد نظر، توجه کند تا از کیفیت مقبولی برخوردار باشند. طراحی داخلی منزل با استفاده از متریال مناسب منجر به رضایت مشتری می‌شود؛ چرا که بودجه مشتری همیشه اولویت بر همه چیز دارد.

تاثیر رنگ‌ها در دکوراسیون داخلی

انتخاب رنگ‌ها نباید تنها بر اساس سلیقه و علاقه دکوراتور و طراح انتخاب شوند. بلکه باید با روانشناسی رنگ‌ها آشنا باشند و متناسب با روحیه‌ی افراد رنگ اتاق‌ها را تعیین کند.

توجه به اصول دکوراسیون

اصول طراحی دکوراسیون شامل تناسب بین اجزا، تعادل، الگو، تاکید و هارمونی می‌باشد. برای اینکه در پایان، خروجی کار رضایت‌بخش باشد؛ باید به این اصول توجه کرد. در نظر داشته باشید که به کارگیری این اصول برای هر سبک متفاوت است اما ماهیت کلی آن یکسان می‌باشد.

در این مطلب سعی بر این بود شما را با اصول طراحی داخلی منزل و دکوراسیون داخلی و تفاوت‌های آن‌ها آشنا کنیم تا برای دیزاین و دکوراسیون منازل خود از آن بهره کافی را ببرید.

 

همه چیز درباره سیستم عامل لینوکس

سیستم های عامل می‌توانند در کامپیوتر و دیگر سیستم های رایانه‌ای این امکان را فراهم کنند تا کاربر فعالیت های مد نظر خود را بدون درگیر شدن مستقیم با سخت افزار انجام دهد. در قلب هر سیستم عامل هسته یا کرنل قرار دارد که وظیفه مراقبت از فعالیت های اساسی را بر عهده دارد. برای اجرای فعالیت های مختلف در رایانه و کامپیوتر نیاز به سیستم های عامل می‌باشد. حتی برای انجام فعالیت های مانند خواندن این مقاله هم به این سیستم های نیاز خواهد بود. با وجود این که سیستم های عامل رایج که در اکثر رایانه های وجود دارد windows و غیره می‌باشد اما همان طور که اشاره شد در این مقاله قصد داریم به معرفی سیستم عامل لینوکس و برتری های آن در مقایسه با دیگر موارد بپردازیم.

مبدا سیستم عامل لینوکس

اولین بار ایده این کار در ذهن فردی جوان و با استعداد به نام لینوس توروالد شکل گرفت. وی که دانشجو کامپیوتر بود پس از کار بر روی سیستم عامل Unix پی‌برد که چنین سیستم عاملی نیاز به انجام تغییراتی دارد. از این رو در سال ۱۹۹۱ وی هسته لینوکس را ایجاد کرد. البته در نسخه های اولیه اجرای این سیستم در رایانه نیاز به برنامه های دیگری مانند ویرایشگر اسناد، file manager  و غیره داشت اما در مقابل برنامه نویسان می‌توانستند از این هسته برای طراحی سیستم عامل خود استفاده کنند. با وجود همه این موارد در آغاز کار این سیستم با استقبال چندانی همراه نشد. اما در نسخه های بعدی این ایرادات بر طرف شد به گونه ای که امروزه یکی از محبوب ترین سیستم های عامل به شمار می‌رود.

مزایای استفاده از سیستم عامل لینوکس

شاید از مهم ترین مزیت این سیستم عامل می‌توان به رایگان بودن استفاده از آن برای کاربران اشاره کرد. در حالی که برای استفاده از سیستم های عامل دیگر باید هزینه های چند صد دلاری بپردازید‌.

علاوه بر این همان طور که اشاره شد هر برنامه نویسی در این سیستم عامل قادر می‌باشد که تغییرات خود را اعمال کند و به نوعی منبع آن باز می‌باشد. به همین دلیل هم امروزه سیستم عامل لینوکس برنامه های مختلفی را ارائه می‌دهد و مهم تر از آن این که همه این برنامه ها به صورت رایگان ارائه می‌شود!

سیستم عامل لینوکس به طور کامل امن می‌باشد و از این رو نیازی به آنتی ویروس نخواهید داشت. به همین دلیل امروزه برای محیط های سرور بیشتر از این سیستم عامل استفاده می‌شود. 

به گفته اکثر کارشناسان و متخصصان این حوزه، کار با سیستم عامل لینوکس بسیار راحت تر از کار با دیگر سیستم های عامل رایج می‌باشد. البته برخی کاربران بی تجربه ممکن است در آغاز، کار با این سیستم عامل را بسیار دشوار تلقی کنند. بنابراین توصیه می‌شود برای مدتی با این سیستم عامل کار کنید و سپس نسبت به سخت و یا آسان بودن کار با سیستم عامل لینوکس تصمیم گیری کنید.

مقایسه سیستم عامل لینوکس و unix 

باید بدانید که unix پایه سیستم های عامل است که لینوکس را ایجاد کرده اند. از unix عمدتا در شرکت ها و دانشگاه ها برای حافظه های اصلی استفاده می‌شود اما لینوکس برای استفاده کاربران و محیط های سرور می‌باشد. همان طور که اشاره شد استفاده از لینوکس رایگان می‌باشد در حالی که برای هسته یونیکس نیاز به صرف هزینه خواهید داشت. 

با وجود این تفاوت ها ممکن است تصور  کنید که تفاوت های زیادی بین این دو سیستم عامل وجود دارد اما در پاسخ باید گفت که دستور اجرا شده در هر دو سیستم شباهت زیادی به یکدیگر دارد و نحوه کار با آن ها بسیار به هم شبیه می‌باشد.

منبع: میهن پست

 

بازداشت عطاری که نسخه مرگ می‌پیچید

 سرهنگ نادر مرادی در این‌باره گفت: مدتی قبل پرونده ای مبنی بر تخلف متصدی یک واحد صنفی عطاری در محدوده کیانشهر به معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی ارجاع شد که نشان می‌داد متصدی واحد صنفی با تجویز داروهای لاغری تقلبی و غیرمجاز موجب فوت یکی از شهروندان شده است.

معاون نظارت بر اماکن عمومی تهران، عنوان کرد: هویت متصدی و نشانی واحد صنفی شناسایی و با اخذ دستور قضائی تیمی از ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی این پلیس، روز گذشته به نشانی متهم اعزام و موفق شدند در یک عملیات پلیسی وی را دستگیرکنند.

وی با بیان اینکه واحد صنفی عطاری متخلف با دستور قضائی پلمب شد، افزود: متهم پس از انتقال به معاونت نظارت بر اماکن این پلیس به جرم ارتکابی اعتراف و با تکمیل پرونده برای سیر مراحل قضائی روانه دادسرا شد.

مرادی در پایان از شهروندان خواست تا از مصرف دارو به طور خودسرانه و تهیه آن از افراد غیر متخصص به شدت خودداری کنند.

مواد اولیه ساخت صابون شوینده برای فروش

 

پروفسور علی کرمی در گفتگو با خبرنگار تابناک کرمانشاه ضمن اشاره به مصرف بی رویه لوازم آرایشی در ایران و تاثیر مستقیمی که بر سلامت انسان دارند، اظهار کرد: لوازم آرایشی در ایران تولید و یا وارد میشود و بسته به میزان قیمت کیفیتهای متفاوتی دارند، لوازم آرایشی ارزان عمدتا قاچاق، از برندهای نامعتبر و تقلبی هستند و عمده نگرانی ما از این لوازم آرایشی است. مارک های معروفی که در کشور نمایندگی دارند معمولا برای حفظ برند خود سعی می کنند محصولات تقلبی برند را از بازار خارج کنند. برند هیدرودرم بیبی دارای محصولات مراقبت از پوست، مو و بدن برای کودکان و نوزادان می باشد. به گفته هافستد، جامعه ایرانی از نظر فرهنگی به شدت محدودکننده است. بیشتر این آموزشها به تعدادی کتاب موفقیت و اصول روانشناسی عامیانۀ غیرآکادمیک محدودند؛ کتابهایی که زمینۀ غالب آنها رسیدن به موفقیت با سعی و تلاش شخصی است که انگیزۀ افراد را برای تلاش بیشتر در جامعه تحریک و افراد را مسئول وضعیت موجود خود شناسایی میکند؛ بهگونهای که افراد در صورت تلاش و موفقیت روزافزون میتوانند به موفقیت برسند و اگر تاکنون به موفقیت نرسیدهاند به این دلیل بوده است که تلاش چندانی نداشتهاند، کمکاری کردهاند و درگیر افکار منفی بودهاند؛ درواقع، بیشتر روانشناسان عامهپسند این کتابها را نگاشتهاند و مسئولیت موفقیت و شکست افراد را نه در جامعه که در وجود افراد جستجو میکنند.

علاوه بر این عوامل، باید از عامل دیگری سخن گفت که بیشتر حوزههای ارزشی و نگرشی اعضا را درگیر خود میکند. صاحبان مغازهها و فروشندهها درگیر حساب و کتاب هستند یا بارهای تازهرسیده را از جعبههایی که روی بیشتر آنها به خط چینی نوشته شده، بیرون میآورند. با گرفتن چنین مجوزهایی، این شرکتها برای شروع کار به سراغ لیدرهای قدیمی گلدکوئست رفتند و از آنها دعوت به همکاری کردند. مهرداد کارش به لوازم آرایش مربوط نمیشود اما چون مغازهاش کنار صنف لوازم آرایشفروشیهاست، بارها دیده که صبحهای خیلی زود قبل از آنکه مأموران مبارزه با قاچاق کارشان را شروع کنند، باربرها لوازم آرایشهای قاچاق را خالی و فروشندهها هم آنها را به سرعت در مغازهها جاگیر میکنند. شاید بتوان پرس و جو را از بازار تهران، جایی که لوازم آرایشی به دست مصرفکننده میرسد، شروع کرد؛ محلی که بسیاری از آرایشگرها یا مصرفکنندههای بالای لوازم آرایش به بهانه ارزانتر بودن این محصولات به آنجا مراجعه میکنند.

به همین دلیل دولت به صورت ناخواسته، بسیاری را به سمت قاچاق کالا سوق میدهد؛ حتی کسانی که تمایل دارند به صورت قانونی کار کنند. برخورد مغازهدارها با کسانی که خواهان جنس بیشتری هستند صمیمانه و با احترام است و به آنهایی هم که جنس تک میخواهند، از سر ناچاری جوابی میدهند. با اینکه فروشگاههای لوازم آرایشی بازار مروی خلوت و بیرونق هستند و مغازهدارها در یک روز عادی کاری، پشت صندوق، بیکار نشستهاند و به امید واردشدن مشتری چشم به در دوختهاند اما پاساژ صدف در بازار تهران پررونق است. امیری با بیان اینکه بهای تمامشده کالای قاچاق ارزانتر از جنس شرکتی است، به همین دلیل مشتری و مغازهدار ترجیح میدهند از جنس قاچاق استفاده کنند، میگوید: «فکر میکنید قاچاق چگونه میآید؟ در حال حاضر با ۱۰۰ هزار تومان میتوان ادکلنی مشابه ۲۰۰ هزار تومانی سابق خرید که قیمت آن به یک میلیون و دویست هزار تومان افزایش پیدا کرده است. در حال حاضر قیمت یک ادکلن ۱۰۰ هزار تومانی، ۳۰۰ هزار تومان افزایش داشته است و یک کارمند باید مبلغ بیشتری از حقوق یکماهه خود را برای این کار در نظر بگیرد ولی ما همان ۵ تا ۱۰ درصد سودی را که داشتیم، همچنان داریم. اگر قبلاً در فروش یک ادکلن ۱۰ درصد سود میکردیم همچنان این سود را داریم.

آقا این مداد چشماتون چنده؟ محصولات این شرکت شامل انواع کرم های ضدآفتاب، مرطوب کننده، محصولات ضدجوش، انواع پن های درماتولوژیک، محصولات لایه بردار، کرم های ضدچروک، سفت کننده پوست و غیره هستند که با استفاده از مواد اولیه با کیفیت فرموله می شوند و درج لوگوی Formulated with usage of Silab actives بر روی بسته بندی این محصولات نشان دهنده مجوز همکاری با شرکت معتبر فرانسوی سیلاب است. حتی تحقیقات نشان داده است که سرب در دوز بالا می تواند به ناهنجاری پیش از تولد و حتی سقط جنین بیانجامد. او میگوید: «کار ما هم مثل مشاغل دیگر تحت تأثیر مسائل اقتصادی اُفت کرده است اما چون بیشتر دلالی محسوب میشود، یعنی جنسی را میخریم و میفروشیم، مسائل اقتصادی در آن به اندازه شغلهای دیگر تأثیرگذار نبوده است زیرا سود حاصل از فروش ما ثابت است. به دلیل انجامنشدن ثبت سفارش، یکسری کالاها کم هستند اما هر جنسی در حوزه لوازم آرایش را میتوان به وفور پیدا کرد.

منبع:

پیشگامان شیمی

کمک به رفع کمبود برق با توربین فوق پیشرفته ایرانی

 قرارداد طراحی ، نصب و راه‌اندازی توربین فوق پیشرفته و ملی MGT-75 امروز شنبه 23 اسفند ماه 1399، میان دکتر عباس علی آبادی مدیرعامل گروه مپنا و مهندس محسن طرزطلب مدیرعامل شرکت مادرتخصصی تولید برق حرارتی مبادله شد تا روند بازنشسته شدن نیروگاه های قدیمی تهران وارد فاز اجرایی شود.

زمستان امسال موضوع آلودگی هوای پایتخت و خطر قطعی برق به دلیل کمبود تولید نیروگاه‌های پایتخت به موضوع اول رسانه ها و افکار عمومی تبدیل شده بود و حالا دانش متخصصان داخلی برای رفع این نیازهای مهم و بهبود شرایط زیست مردم آمده است.

توربین MGT-75 که جدیدترین توربین طراحی‌ شده و ساخت گروه مپنا است، یک ماشین در گروه توربین‌های گازی "کلاس F پیشرفته" در سطح دنیا است و توان رقابت با محصولات شاخص بین‌المللی در اين كلاس را دارد.
خبر خوب برای اهالی تهران که اغلب روزهای سال با دود سنگین تنفس می‌کنند، این است که‌ توربین MGT-75 قادر به استفاده از سوخت هیدروژن در کنار سوخت‌های اصلی است. این ویژگی، در کاهش آلودگی ناشی از مصرف سوخت نیروگاه تأثیر فراوانی خواهد داشت و با افزایش بهره گیری از دانش و تولیدات مپنا در صنعت تولید برق کشور، دیگر شاهد استفاده از مازوت نخواهیم بود که خود هدیه ای به بهبود شرایط زیستی ایرانیان است.

تمهيدات در طراحی و توسعه توربين گازی MGT-75 به گونه‌ای برنامه‌ریزی شده كه با حفظ قابليت‌هاي ممتاز در حوزه انعطاف‌پذيري عملكرد و راندمان بالا، در محدوده تواني 190 تا 230 مگاوات متناسب با نياز مشتريان عرضه شود.
ظرفیت نیروگاه‌های مبتنی بر این توربین در سیکل ساده 222 مگاوات و در کمترین سناریو سیکل ترکیبی 330 مگاوات است. راندمان نیروگاه نیز در سیکل ساده 39.1 درصد و در حالت سیکل ترکیبی به بيش از 59 درصد و حدود 60 درصد خواهد رسید. مهم‌ترین مزيت این راندمان بالا، کاهش شديد مصرف سوخت و جلوگیری از آلايندگی محيط زیست است.
در اين نيروگاه پيشرفته، علاوه بر توربين گاز، ساير تجهيزات اصلی مانند توربين بخار، ژنراتورها، بویلر، سيستم‌هاي برق و كنترل و نيز سامانه ديجيتال مانيتورينگ و بهره‌برداري بهينه مبتنی بر هوش مصنوعی که همگی محصولات بومی با طراحی و مالكيت معنوی ايراني و ساخت کارخانجات گروه مپنا است، استفاده خواهند شد.
طراحي و توسعه توربین MGT-75 و ساير تجهيزات اصلي در گروه مپنا طي هفت سال گذشته با هدف توسعه زيرساخت‌های كشور و رقابت‌پذيری بين‌المللي صورت پذيرفته است.
گروه مپنا پیش از این در اوايل سال 1396 در همین راستا، توربین MGT-70(3) را در کلاس E پیشرفته رونمایی و بهره‌برداری کرد كه از آن طرح تاكنون 42 واحد (26 واحد در داخل و 16 واحد در خارج كشور) عرضه نموده و در حال بهره‌برداری است.

آموزش فیشیال صورت با تکنیک های جدید

 

ازآنجاکه تمامی دختران و خانمها تمایل دارند که همواره زیبا و جذاب و آراسته به نظر برسند به همین دلیل همواره تلاش میکنند از لوازمآرایشی مختلفی استفاده کنند؛ و همچنین از روشهای مختلف آرایش بهرهمند شوند. پس از بیرون آوردن مژه مصنوعیها از جعبه، دو سر انتهایی مژه را با استفاده از انگشتان اشاره یا شست بگیرید و سپس آن را به آرامی بالا و پایین ببرید تا با این کار مژه مصنوعی را از حالت سفت بودن بیش از حد خارج کند. بهره گیری از آینههای تمام قد و پر کیفیت( آینه با کیفیت باید فاقد موج باشد )، ساخت میز کنسول آرایش متناسب با طرح کلی دکور آرایشگاه، فراهم آروی روشنایی خوب با نورپردازی مستقیم بر مشتری، بهره گیری از صندلی آرایشگاهی مناسب و با دوام و نیز تهویه مناسب، همگی از نکاتی هستند که باید در طراحی بخش میکاپ و پیرایش بانوان در نظر گرفته شوند. یه چیز جالبتر اینکه اگر نمیدونی بهترین آرایشگاه یا سالن زیبایی نزدیک خونتون کجاس، خیلی راحت توی سایت سه رخ میتوانید دنبالش بگردید و کلی اطلاعات به دست بیاورید. ۳ اسفند ۱۳۹۳ - دانلود کتاب آموزش زیبایی و آرایش بانوان. دانلود رایگان pdf کتاب فنی وحرفه ای · کارگاه بافت مو زنانه: با قیمت مصوب سازمان فنی و حرفه ای با ۳۶۰/۰۰۰ تومان در 60 ساعت آموزشی در آموزشگاه ایران آذین انجام میپذیرد.

دوره های کوتاهی مو زنانه در کرج . همین امکانات برای شهرستانها هم وجود دارد مثلا به راحتی میتوانید بهترین آرایشگاه زنانه شهر یا محل خود را پیدا کنید. دارد و همچنین برای آرایش موهای عروس در شینیون و بافت و کاشت ناخن های عروس به وسایل و ابزار هر رشته نیاز است که در قالب پکهای آموزشی به هنرجو ارائه می گردد و هزینه پکهای آموزشی برعهده هنرجو می باشد. تخصص دهید! ما همچنین دوره های آرایش مو مخصوص عروسی (عروسی) (زینتی ، بروزرسانی ، آرایش و غیره) یا "مرسوم" (رومانتیک ، بوهمی ، پیشرفته ، نامتقارن و غیره) را ارائه می دهیم. همچنین ارسال کتاب کمک درسی برای کلیه مناطق شهر تهران رایگان و برای سایر شهرها از طریق پست سفارشی و پیشتاز انجام میپذیرد. آموزشگاه آرایشگری ایران آذین در محدوده محله خیابان فاطمی بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در منطقه 6 با کادری مجرب و حرفه ای و با مدیریت سرکار خانم میرجوادی با اموزش ۲۰ حرفه از رشته مراقبت زیبایی همراه با ارائه گواهینامه معتبر مهارت از سازمان اموزش فنی و حرفه ای کشور با کد بین المللی و قابل ترجمه در خدمت علاقمندان به رشته های آرایشگری در تهران میباشد.

طول مژه را با استفاده از قیچی با طول چشم خود هماهنگ کنید. علاوه بر مدادها برای کشیدن خط چشم از خط چشم مایع نیز استفاده میشود که طرفداران خاص خود را دارد. یک آرایش عروس در خانه یا همان گریم عروس خانگی زمانی نتیجه حرفهایتری دارد که با آرایش صحیح و پر کردن نقاط خالی ابروها همراه گردد؛ با سایه مخصوص ابرو میتوانید قاب ابروهای خود را مشخص کنید و از ابروهای پرپشت خود در زمینه گریم عروس خانگی خود لذت ببرید. عروس خانم های گل هم میتونن از امکانات ویژه سایت سه رخ استفاده کنند و همه آرایشگاه های عروس رو در محله یا منطقه خود بشناسند ، در صفحه https://fatemehhabashi.com/skin-cleaning/ راجع به کارشون مطلب بخوانند و نظر بقیه رو راجع بهشون بدونند ، کلی نمونه کار آرایش عروس ببینند و با بهترین های معروف شهر و محل خودشون آشنا بشوند ، تا بتوانند بهترین آرایشگاه عروس و حتی بهترین آرایشگاه مردانه رو برای همسرشون رو انتخاب کنند . میکاپ صورت تاثیر زیادی روی زیبایی و جذابیت ظاهری خانم ها دارد از این رو بهتر است شما در هنگام انتخاب مدل آرایش صورت خود حسایت لازم را به خرج دهید تا عیب های موجود در ظاهرتان کمتر به نظر برسد و چهره ای متفاوت و جذاب در مهمانی ها و مجالس مختلف داشته باشید.

خوش خلقی و استفاده از اجناس مرغوب نیز سهم بسزایی در موفقیت شما دارد. برای بلند کردن مژه از موچین استفاده کنید و با نگهداشتن آن در وسط چشم، با توجه به ابتدا و انتهای مژههای طبیعی خودتان، به آرامی مژههای مصنوعی را بچسبانید. در آموزش پیرایش زنانه باید نکاتی مربوط به حفاظت از پوست را آموزش دهند چراکه پوست یک بخش حساس و مهم بدن هر انسان است؛ و باید در حفظ و مراقبت از آن مواد با ترکیب مشخص مورداستفاده قرار بگیرد تا کمترین آسیب به پوست وارد شود. متوسط حقوق دریافتی یک آرایشگر در سال $31200 در سال یا $16 در ساعت می باشد که جزو دستمزدهای تاپ مشاغل کانادا محسوب می شود. کارگاه پاکسازی پوست: با قیمت مصوب سازمان فنی و حرفه ای با ۴۷۰/۸۸۰ تومان در 65 ساعت آموزشی در آموزشگاه انجام میپذیرد. کارگاه خود آرایی زنان: با قیمت مصوب سازمان فنی و حرفه ای با ۴۸/۰۹۶۰ تومان در 82 ساعت آموزشی در آموزشگاه انجام میپذیرد. کارگاه آرایشگر عروس: با قیمت مصوب سازمان فنی و حرفه ای با ۸/۴۰۰/۰۰۰ تومان در 203 ساعت در آموزشگاه آرایشگری زنانه ایران آذین انجام میپذیرد. برای اینکه مژههای حجیم و پرپشتی داشته باشید از یک ریمل حجم دهنده استفاده کنید و با چسباندن مژه مصنوعی، گریم عروس خانگی خود را تکمیل کنید.

جهش ویروس کرونا ترسناک نیست

 اینکه یک فرد مبتلا به کووید ۱۹ به فرم شدید این بیماری مبتلا می شود یا خیر به نحوه واکنش سیستم ایمنی بدن در برابر ویروس کرونا بستگی دارد اما دانشمندان هنوز نمی دانند که چرا برخی از افراد به بیماری شدید مبتلا می شوند در حالی که دیگران فقط علائم خفیف را داشته یا هیچ علائمی ندارند.

وی به مطالعه جدیدی از دانشگاه "ییل" که تاحدودی این موضوع را روشن کرده است اشاره کرد و گفت: در این تحقیق که هنوز بررسی نشده و در ژورنالی نیز منتشر نشده است، نشان می دهد که در بیماران با کووید شدید، بدن "آنتی بادی" تولید می کند که این آنتی بادی ها به جای حمله به ویروس مهاجم؛ به سیستم ایمنی بدن و اندام های خود بیمار حمله می کنند.

این مدرس ارشد ایمنی شناسی دانشگاه کاردیف متروپولیتن افزود: محققان در این تحقیق دریافته اند که افرادی که به کووید شدید مبتلا می شوند، آنتی بادی هایی دارند که به پروتئین های حیاتی در شناسایی، هشدار و پاکسازی سلول های آلوده به ویروس کرونا متصل می شوند. این پروتئین ها شامل سیتوکین ها و کموکاین هایی که پیام رسان های مهم در سیستم ایمنی بدن می باشند، بوده که این امر با عملکرد طبیعی سیستم ایمنی بدن تداخل ایجاد کرده و باعث جلوگیری از دفاع ضد ویروسی بدن شده و بیماری را به شدت تشدید می کند.

آیکلر با اشاره به اینکه در اوایل سال جاری، دانشمندان گزارش دادند که بیمارانی که هیچ سابقه بیماری خود ایمنی ندارند، پس از ابتلا به کووید در بدن آنها آنتی بادی ایجاد می شود تصریح کرد: در این مطالعات، مشخص شد که آنتی بادی ها اهداف مشابهی را که در سایر بیماری های خود ایمنی شناخته شده مانند پروتئین هایی که به طور معمول در هسته سلول ها یافت می شوند، را تشخیص می دهند . مطالعات بعدی همچنین نشان داد که افراد مبتلا به کووید ۱۹ شدید می توانند آنتی بادی به اینترفرون ها (پروتئین های ایمنی بدن که نقش اصلی در مبارزه با عفونت های ویروسی دارند) ایجاد کنند.

وی با بیان اینکه دانشمندان دانشگاه ییل که آخرین مطالعه را در این زمینه انجام داده اند، از تکنیک جدیدی استفاده کرده که در این روش آنتی بادی هایی را که علیه هزاران پروتئین بدن کار می کنند را غربال می کند افزود: دانشمندان این دانشگاه در ۱۷۰ بیمار بستری در بیمارستان به جستجوی آنتی بادی پرداختند و آنها را با آنتی بادی هایی که در افراد مبتلا به بیماری خفیف یا عفونت بدون علامت و همچنین افرادی که به ویروس آلوده نشده بودند، مقایسه کردند.

این مدرس ارشد ایمنی شناسی دانشگاه کاردیف متروپولیتن با اشاره به اینکه محققین در خون بیماران بستری در بیمارستان، آنتی بادی هایی یافتند که می تواند به اینترفرون ها حمله کرده همچنین آنها آنتی بادی هایی را مشاهده کردند که می تواند با سایر سلول های مهم سیستم ایمنی بدن مانند سلول های کشنده طبیعی و سلول‌های T تداخل داشته باشند تصریح کرد: یافته های آنها نشان داد که آنتی بادی ها یک ویژگی بسیار شایع در بیماران مبتلا به کووید شدید است.

اشتباهات رایج هنگام پیاده سازی نرم افزار CRM

 عدم رعایت عناصر فوق ممکن است پرهزینه باشد و ممکن است باعث شکست پروژه شود. علاوه بر این، اشتباهات رایج ذکر شده در زیر باید به طور کامل اجتناب شود:

 
عدم حمایت مدیران ارشد: از آنجا که قرار است بیشتر بخش های سازمان در برنامه های CRM شرکت کنند، خلاء رهبری در بالای سازمان باعث می شود که بخش ها دست نزنند که در نهایت منجر به نتایج ناامید کننده ای می شود.
استقرار تمام ماژول های نرم افزاری CRM در یک زمان: استفاده از تمام واحدها در تمام بخش ها در حالی که در عین حال مختل کردن عملکرد سازمان و حتی از دست دادن نرخ بازگشت سرمایه.
پراکنده سازی اطلاعات: این اطلاعات شامل حوزه های ارتباطی غیر یکپارچه با مشتری، و مقاومت در برابر تبادل اطلاعات در سراسر بخش ها و فروشندگانی است که اطلاعات را وارد نمی کنند. آثاری مانند این باعث افزایش پراکنده شدن اطلاعات می شود که می تواند تجزیه و تحلیل بینش CRM طراحی شده برای این کار را تضعیف کند.
CRM فقط یک ابزار نیست: شما CRM را به عنوان یک ابزار فنی می بینید تا یک استراتژی کسب و کار. یعنی حتی اگر نصب نرم افزار CRM، راه اندازی و ادغام با سیستم های دیگر بی عیب و نقص باشد، اما شرکت نمی تواند فرهنگ خود را طبق نظر مشتری شکل دهد، پیاده سازی با شکست مواجه خواهد شد.
اندازه گیری رضایت مشتری: هدف نهایی نرم افزار CRM ایجاد یک سازمان متمرکز بر مشتری است. نظارت بر این متغیر مهم را فراموش نکنید.
عدم انتخاب برنامه CRM مناسب: هدف نهایی استفاده از سیستم این است که قادر به حل چالش های اصلی سازمان باشد. در حال حاضر بارها بدون توجه به چالش های زمینه ای، نرم افزارهای نامناسب انتخاب می شوند یا نرم افزارهای شگرف مانند CRM فارسی مایکروسافت استفاده می شود که نمی تواند ارزش مناسبی به سازمان بدهد
منبع در سایت اوج: 

خرید بهترین پنل اس ام اس ارزان

یکی از راههای ارسال پیامک از وب این است که اقدام به پنل پیامک پیشرفته نمائیم.

 می توانید با مراجعه به صفحه آموزش ثبت نام و فعالسازی پنل پیامک، با نحوه فعالسازی و ارسال مدارک به صورت آنلاین آشنا شوید و پنل خود را در کمتر از چند دقیقه فعال نمائید و از آن استفاده کنید.

هدف از ایجاد پنل اس ام اس سئوسل دقیقا این است که بتواند شرایطی را برای مشتری فراهم کند به طوری که حجم عظیمی از پیامک را یکجا ارسال کند و به جذب مشتری و تبلیغات پیامکی با کمترین هزینه بپردازد. پیامک هایی که می توانند در یک شهر خاص، منطقه خاص و برای صنف خاصی و یا حتی سن یا جنسیت خاصی و در یک نقشه خاصی ارسال شوند و از این رو کاملا هدفمند باشند.

برای اینکه با خدمات مبتنی بر پنل sms آشنا شوید باید با محتوا، قابلیت ها و عملکرد این پنل آشنا شوید. در ادامه به طور کامل این سامانه را به شما معرفی خواهیم کرد.

پیشنهاد می کنیم ابتدا در سامانه عضو شده تا گام به گام با توضیحاتی که در ادامه می آید همراه شوید و آن را فرا بگیرید. کار با این سامانه بسیار آسان است. چنانچه پس از ثبت نام و فعال سازی پنل، در استفاده از آن سوالی برایتان مطرح بود، می توانید توضیحات این صفحه را مطالعه نمایید تا بتوانید یک پنل اس ام اس قوی داشته باشید. بنابراین این فرصت را جهت خرید پنل پیامک ارزان از دست ندهید.

صفحه قبل 1 ... 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد