با افزایش سن افراد به مراقبت و توجه نیاز دارند. عزیزان ما تا دیروز تنها کار می کردند. امروز برای انجام کارهای شخصی به کمک ما نیاز دارند. با این حال، برخی از سالمندان علاوه بر مراقبت روزانه به مراقبت شبانه نیز نیاز دارند. اما اینها دلایل خوبی برای ترک خانه و رفتن به خانه سالمندان نیست.

از طرفی اعضای خانواده نیز برنامه زمانی خاص خود را دارند و به دلیل مشغله کاری، مطالعه، نظافت و ... نمی توانند به صورت 24 ساعته از این عزیزان مراقبت کنند. با خدمات پرستاری 24 ساعته برای سالمندان، جای نگرانی نیست. زیرا با استفاده از پرستار سالمند در منزل می توانید آسایش و امنیت عزیزان خود را حتی زمانی که در منزل نیستید تضمین کنید.


چرا یک پرستار ارشد Asanism استخدام کنیم؟

پلت فرم Asanism یکی از مراکز قابل اعتماد برای خدمات پرستاری در منزل است. این پلتفرم از نیروهای فعال خود و مهارت پرستاران سایر شرکت های معتبر برای ارتقای سطح سلامت مردم و ارائه خدمات بهداشتی و درمانی حرفه ای استفاده کرده است. به این ترتیب ما آماده ارائه خدمات گسترده ای به ساکنان خود هستیم.

پرستارانی که ما می فرستیم دارای توانایی بالا و تجربه کافی در ارائه خدمات پرستاری هستند. برای ایمنی کار و آرامش خاطر شما گارانتی های مختلفی را در مراکز ما قرار می دهند. امکان پیگیری در صورت نارضایتی از خدمات پرستار از دیگر مزیت های استخدام پرستار 24 ساعته برای سالمندان می باشد.
 

 

نیرویی با تجربه کاری زیاد

خدمات عالی

قیمت مناسب برای خدمات

تایید نیروها

اعزام نیرو از نزدیک

ارزیابی قابلیت های نیروی دوره ایمراقبت 24 ساعته از سالمندان در منزل

سپردن مراقبت از سالمندان به پرستار سالمند؛ کیفیت زندگی آنها را بهبود می بخشد. زیرا پرستار سالمند تمام توجه خود را معطوف به سالمندان می کند و از گوشه گیری آنها جلوگیری می کند. کمک در امور شخصی، تهیه غذا و نظارت بر تغذیه سالمندان، یادآوری دارو در زمان مقرر، تهیه دارو، سرگرمی، پیاده روی، کتابخوانی، مشارکت دادن سالمندان برای حضور در ملاقات، تمرکز بر سلامت، ورزش و تمرین. برگشتن سلامت سالمندان تنها بخشی از خدمات ارائه شده توسط پرستار کودکان است. پرستار تمام وقت در منزل به جای اعزام سالمندان به سرای سالمندان و همچنین احساس رضایت و عزت نفس سالمندان از هزینه های زیاد و دوری خانواده از سالمندان جلوگیری می کند.
 

 

مراقبت 24 ساعته از والدین در منزل

با افزایش سن افراد به مراقبت و توجه نیاز دارند. عزیزان ما دیروز به تنهایی کار خود را انجام می دادند. او در امور شخصی خود به کمک ما نیاز دارد. برخی از سالمندان علاوه بر مراقبت در روز نیاز به مراقبت در شب دارند. اما اینها دلایل خوبی برای ترک خانه و رفتن به خانه سالمندان نیست.

از طرفی اعضای خانواده من هم برنامه های خودشان را دارند و من آنقدر درگیر کار، درس و خانه داری هستم که نمی توانم ۲۴ ساعته به آنها رسیدگی کنم. آسودگی خاطر با خدمات درمانی 24 ساعته برای سالمندان. این به این دلیل است که یک پرستار سالمند در خانه به شما آرامش خاطر در مورد آسایش و امنیت عزیزانتان را حتی زمانی که در خانه نیستید، می دهد.


چرا پرستار سالمندان را از Asanizmo استخدام کنید؟

پلتفرم آسانیسم یکی از معتبرترین مراکز در زمینه خدمات مراقبت در منزل می باشد. این پلتفرم در راستای ارتقای سطح سلامت مردم و ارائه خدمات تخصصی در حوزه بهداشت و درمان، از نیروهای فعال خود و توانمندی پرستاران سایر شرکت های مطرح استفاده کرده است. وی در این راه آماده ارائه خدمات گسترده ای به هموطنان می باشد.

پرستارانی که توسط ما مستقر می شوند دارای صلاحیت بالا و تجربه کافی در ارائه خدمات مراقبتی هستند. آنها در مراکز ما ضمانت های مختلفی را برای ایمنی و آرامش کار شما ارائه کرده اند. یکی دیگر از مزیت های استخدام یک ارائه دهنده مراقبت های سالمندان 24 ساعته، توانایی پیگیری در صورت عدم رضایت از مراقبت های ارائه شده توسط پرستار است.اجرای خدمات بالینی برای سالمندان در منزل

همه افراد باید ماهی یک بار یا سالی یک بار معاینه شوند تا از سلامت آنها اطمینان حاصل شود. افراد مسن مانند سایر افراد نیاز به معاینه دارند. گاهی اوقات تجزیه و تحلیل با دستور پزشک ضروری است. تزریق سرم، تزریق دارو، نمونه برداری، آزمایش و فیزیوتراپی همه مواردی هستند که می توانند در هنگام سپردن عزیزان خود به پرستار سالمند 24 ساعته باعث نگرانی شما شوند. اما جای نگرانی نیست؛ یک پرستار 24 ساعته سالمندان شما را برای انجام این وظایف همراهی می کند و در زمان غیبت شما راهنمایی و هماهنگی لازم را ارائه می دهد.· آن را در خانه امتحان کنید

تست درون‌آزمایی برای سالمندان یکی از مشکلاتی است که اکثر خانواده‌ها با آن مواجه هستند. این آزمایشات ممکن است در هر 6 ماه یا هر ویزیت سالیانه یا طبق دستور پزشک و برای اطمینان از عاری بودن از بیماری یا بیماری انجام شود. اما در هر صورت، قرار گرفتن در محیط آزمایشگاهی برای سالمندان می تواند دشوار و مضطرب باشد. در این شرایط توصیه می شود از خدمات تست خانگی استفاده کنید، زیرا علاوه بر حذف هزینه و زمان سفر، سالمند شما به راحتی و به درستی مورد آزمایش قرار می گیرد.دکتر در خانه

همه ما می دانیم که با افزایش سن، بیماری ها و ناتوانی ها نیز افزایش می یابد. افراد مسن ممکن است دردی را تجربه کنند که علت آن را نمی دانیم. در این شرایط دو راه پیش روی ما قرار دارد. به یک مرکز پزشکی مراجعه کنید یا در منزل یک پزشک داشته باشید و معاینه بالینی بیمار را انجام دهید. اگر امکان مراجعه به مراکز درمانی را ندارید. معاینه بالینی روش ساده‌تر و ارزان‌تری است. وقتی پزشک به خانه شما می رسد، سالمندان را به طور کامل معاینه می کند و می تواند مشکل بیمار سالمند را با یا بدون استفاده از آزمایش تشخیص دهد.

سپس با روش های درمانی مناسب بهبود وضعیت بیمار را تسریع کنید. او می تواند مشکل بیمار را بیش از یک مشکل ساده و عمومی در نظر بگیرد، در این صورت سالمندان را به متخصص ارجاع می دهد.سوزن در خانه

وقتی بزرگسالان برای درمان بیماری به پزشک مراجعه می کنند. ممکن است پزشک برای درمان بیماری های سالمندان دارو تجویز کند. در چنین شرایطی، ناتوانی در راه رفتن، ترافیک سنگین شهری، صف بیماران، آسیب دیدگی یا اضطراب می تواند باعث بی توجهی یا نگرانی سالمندان شود.

در چنین شرایطی تزریقات خانگی می تواند کمک شایانی به این عزیزان کند. تزریق انواع واکسن ها از جمله واکسن کرونا، آنتی بیوتیک درمانی، سرم درمانی، تزریق زیر جلدی و داخل پوستی و تزریق عضلانی نمونه ای از خدمات آسانیسم است که توسط کادری مجرب و مجرب ارائه می شود.

مشاهده ادامه: https://avalsafiresalamat.com/