x تبلیغات
نتیران

چرا باید فلاش تانک توکار خریداری کنید؟

 

 

یکی از وسایلی که امروزه در دکوراسیون مدرن سرویس بهداشتی استفاده می شود، فلاش تانک است. اگر یک پایه دیواری خریداری کرده اید، می دانید که به یک مخزن داخلی نیاز دارید. زیرا کاسه ای که به دیوار آویزان شده جدا از دستشویی است. حوضچه داخلی مخزنی است که برای شستشوی توالت استفاده می شود. شاید فکر کنید از این وسیله فقط برای دیوارکوب استفاده می شود! اما اشتباه می کنید زیرا برای فضاهای کوچک و دکوراسیون مدرن سرویس بهداشتی استفاده می شود. در این مقاله می خواهیم در مورد این دستگاه و مزایای آن بیشتر بدانیم تا خرید بهتری داشته باشید.

فلاش تانک توکار چیست و چه اجزایی دارد؟

فلاش تانک توکار در واقع یک مخزن به همراه چارچوبی فلزی است که برای تخلیه وال هنگ کاربرد دارد. ساختار آن نیز به گونه‌ای است که وال هنگ بر روی آن قرار می گیرد. از جمله اجزای این وسیله می توان به مخزن، چارچوب فلزی و مکانیزم تخلیه اشاره کرد. این چارچوب معمولا طوری طراحی می شود که قادر باشد وزن ۴۵۰ کیلوگرم را تحمل کند.

مکانیزم تخلیه

مکانیزم تخلیه این نوع فلاش تانک با استفاده از دکمه انجام می شود. بدین صورت که با زدن دکمه آب به درون کاسه توالت رفته و عمل تخلیه با قدرت بسیار زیادی صورت می پذیرد. اما معمولا تولید کنندگان در محصولات خود از مکانیزم فلاش دوزمانه بهره می گیرند که به صرفه جویی در مصرف آب کمک بسیار زیادی می کند. در واقع مخزن شامل دو حجم کوچک و بزرگ آب است. برای مواقعی که به آب زیادی نیاز ندارید، می توانید از حجم کوچک آب و در غیر اینصورت بایستی حجم بزرگ آب استفاده کنید. بدین ترتیب در مصرف به شکل قابل توجهی صرفه جویی می شود.

مزایای فلاش تانک توکار‌

خرید فلاش تانک توکار برای شما مزایای فراوانی به همراه دارد. اولین و شاید بزرگترین مزیت آن، عدم اشغال فضا باشد. این وسیله به دلیل اینکه به صورت توکار درون دیوار نصب می شود، هیچ حجمی اشغال نمی کند. به همین دلیل می توان گفت که جلوه بسیار زیبایی به سرویس بهداشتی بخشیده و باعث می شود که فضای آن بزرگتر به نظر برسد. اما اینکه این وسیله داخل دیوار نصب می شود، یک مزیت بزرگ دیگر نیز با خود به همراه خواهد داشت. احتمالا درست حدس زده باشید! عمل تخلیه این وسیله بسیار کم صدا بوده و شما دیگر شاهد شنیدن صدای ناخوشایند تخلیه توالت نخواهید بود. همچنین نظافت سرویس بهداشتی نیز به شکل بسیار بهتری صورت خواهد گرفت.

بدرد چه کسانی می خورد؟

برای بسیاری از مردم دکوراسیون سرویس بهداشتی اهمیت بسیار زیادی دارد. از طرفی همانطور که گفتیم این وسیله علاوه بر وال هنگ برای توالت ایرانی نیز به کار می رود. برای شما که به زیبایی سرویس بهداشتی اهمیت زیادی می دهید، توصیه ای داریم و آن خرید فلاش تانک توکار است. فضای کوچک سرویس بهداشتی نیز جای دیگری است که بهتر است برای آن به فکر خرید این نوع فلاش تانک باشید. زیرا علاوه بر بزرگ به نظر رسیدن فضا، بسیار بهداشتی است.

موارد کاربرد فلاش تانک توکار

·         وال هنگ

·         دکوراسیون مدرن سرویس بهداشتی

·         فضای کوچک سرویس بهداشتی

قبل از خرید فلاش تانک توکار بدانیم!

یکی از مواردی که قبل از خرید فلاش تانک توکار باید در نظر بگیرد، توجه به روش نصب آن است. به دلیل اینکه این نوع فلاش تانک به صورت توکار نصب می شود، بایستی از قبل شرایط نصب آن را در دیوار فراهم کنید. به همین دلیل در زمان ساخت و ساز این وسیله را نصب می کنند. همچنین اگر بخواهید سرویس بهداشتی خود را بازسازی کنید، برای نصب باید دیوار را تخریب کنید. همچنین ورودی آب و فاضلاب نیز باید از قبل جانمایی شود.

نکته درباره نصب فلاش تانک توکار

استراکچر فلاش تانک به دیوار پیچ و مهره می‌شود که معمولا فاصله بین دو پیچ ۱۸ یا ۲۳ سانتی متر است. بنابراین ضروری است که با توجه به محل لوله کشی فاضلاب، مدل مناسب خانه خود را خریداری کنید.  

خرید فلاش تانک توکار در فروشگاه رضایی

برندهای مختلفی در بازار از جمله راسان ، شودر و فلاش تانک ایران این محصول را به بازار عرضه می کنند. در ادامه این مطلب می توانید با مراجعه به فروشگاه رضایی https://rezaeigroup.ir/ به فلاش تانک توکار در این برندها و برندهای دیگر مدل مناسب خود را خریداری کنید.

4 روش‌ها تسلط طراحی تابلو مغازه

 
2)تابلوسازی چلنیوم پلکسی دوبل: در این شیوه از دو پلکسی گلاس با رنگ های مختلف استفاده می کنند که این کار موجب ایجاد جلوه ی زیباتری در تابلوهای تبلیغاتی خواهد شد. تنوع رنگ در تابلو استیل یکیاز مزایای این نوع تابلوها است. در مورد تابلو چلنیوم طلایی شما میتوانید یک نوع نورپردازی طلایی رنگ ویژه و خاص را برای جذابیت هر چه بیشتر تابلو سردر مغازه در نظر بگیرید. همیشه رنگ های استفاده شده در تابلو های تبلیغاتی نقش بسزایی در جذب مشتری داشته اند. تابلو چلنیوم، تابلو پلکسی، تابلو استیل، تابلو ترمووود، تابلو کامپوزیت و تابلوهای مدرن از انواع مختلف تابلوسازی تبلیغاتی است که هریک ویژگی ها و مزایای خود را دارد. یکی از انواع تابلوهای حروف برجسته ، تابلوهای چلنیوم پلکسی دوبل می باشند. 6)تابلوسازی چلنیوم کریستال: در ساختار این نوع از تابلو چلنیوم، متریال پلکسی گلاس از نوع شیشه ای و همچنین دانه های کریستالی به کار می رود، البته توجه به این نکته ضروری است که دانه های کریستال در ساخت هر نوع از تابلوهای تبلیغاتی که به وسیله ی حروف برجسته اجرا می شوند می توانند استفاده شوند. در طراحی حروف تابلو به فضای تابلو توجه کنید، زیرا فضا به خصوص در طراحی مینیمالیستی.می تواند به انتقال بهتر پیام شما کمک کند.تابلو مدرن مغازه
 
 
پیشرفت تکنولوژی سبب راحتی و تسریع کارها شده که این پیشرفت شامل تابلوسازی نیز شده است و در سالهای اخیر ، با ورود دستگاه های حروف ساز ، دستگاه برش لیزری ، دستگاه سی ان سی ، دستگاه پی وی سی و دستگاه آبکاری فانتاکرم ، امکان ساخت کلیه حروف برجسته با کمک دستگاه ها فراهم شده و کلیه مراحل برش ، با کمک دستگاه ها انجام می شود و این امر سبب تسریع روند برش کاری و از بین بردن لبه های موجدار حروف برجسته شده است . با گسترش رقابت بین صاحبین کسب و کار، ساخت یک تابلوی تبلیغاتی نیاز به تخصص و درک درستی از فضای آن کسب و کار و همچنین پرسونای مخاطبین دارد. برای رقابت و تبلیغات بصری بیشتر، سعی میکنند سفارش تابلوهای تبلیغاتی خود را به بهترین تابلوسازیهای موجود در مشهد بسپارند و از به روزترین نوع تابلوها برای کسب و کار خود استفاده نمایند. مثلا فستفودها معمولا از ترکیب قرمز و زرد استفاده میکنند. وقتی شما وارد این شهر بزرگ میشوید متوجه خواهید شد که پس از گنبد طلایی امام رضا علیه سلام، این تابلوهای رنگارنگ و متنوع مغازهها، هتلها و رستورانها هستند که خودنمایی میکنند. بهترین نوع ورق استیل باضخامت یک میلی متر می باشد که از کشور اسپانیا وارد می شود.
 
 
یکی از بیشترین موارد استفاده از ورق پلکسی به صورت دو لایه، لوگو ها هستند.بسیاری از لوگو ها امکان ساخت قطعات به صورت جدا جدا را ندارند. ورق استیل در بازار با دو اصطلاح متداول به نام بگیر و نگیر تقسیم می شود. تابلوهای میان رده ، مناسبترین تابلوهای موجود در بازار از نظر قیمت محسوب می شوند که به دلیل اینکه زیبایی بیشتری نسبت به تابلوهای ارزان قیمت دارند بیشتر از بقیه تابلوها مورد استفاده قرار میگرند و می توان با یک بودجه مناسب و معقول این نوع تابلو رو تهیه کرد. تابلوی حروف برجسته استیل آن دسته از تابلوهایی هستند که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند و جنس کل تابلو از استیل می باشد. اینگونه تابلوها از جنس پلکسی گلاس با لبه چلنیوم و پلکسی اضافه بر روی کار در رنگ های متنوع قابل اجرا خواهد بود. ترکیب رنگ های مکمل سبب جذابیت تابلوی تبلیغاتی شما می شود.
 
این نوع از تابلو تبلیغاتی با نام های متفاوتی مانند تابلو چلنیوم پانچ، الماسی و ستاره ای نامگذاری می شوند. البته رنگ مشکی معمولا برای این نوع کار کاربرد بیشتری دارد. در این بین باید از مرکز ساخت تابلو چلینوم در تهران که سابقه زیادی دارد و با سلیقه مردم و رنگ شناسی برای تابلو های مغازه آشنایی دارد مشورت دریافت کنید تا کاملا با هدف تابلو شما ساخته شود و موجب افزایش فروش بیشتر شما شود. اگر تابلوی شما در مسیر هرروزهء مردم باشد، ممکن است سی تا شصت بار در ماه دیده شود. نکته دیگر در درج لوگو این است که اگر شرکت شما سابقه طولانی دارد، آن را در تابلوی تبلیغاتی درج کنید. بنابراین یکی از دیگر نکات کلیدی در طراحی تابلو مغازه و ساخت تابلوی تبلیغاتی این است که باید خلاقیت زیادی به خرج دهید تا آثار مثبتی برای شما به دنبال داشته باشد. بنابراین اگر می خواهید نرخ فروش بالاتری را تجربه کنید استفاده از رنگ زرد با طیف روشن تر و ملایم تر برای فست فود یا رستوران توصیه می شود. با این حال، شما باید رنگ تابلو مغازه را در مقابل رنگ پس زمینه در نظر بگیرید. تابلوسازی یکی از رایج ترین روش های تبلیغاتی محسوب می شود که در زمینه بازاریابی و تبلیغات است که شامل حال کسب و کارهای زیادی می شود و صاحبین مشاغلی همچون مغازه داران ، صاحبین فروشگاه ها ، شرکت ها و کارخانجات برای معرفی نام و برند تجاری خود از خدمات تابلوسازی استفاده می کنند.
 

چگونه لپ تاپ را به تلویزیون وصل کنیم؟ (با کابل + بدون کابل HDMI)

 وصل كردن لپ تاپ به تلويزيون به شما امکان می‌دهد برنامه های تلویزیونی آنلاین و کلیپ های YouTube را پخش کنید. همچنین می‌توانید از تلویزیون به عنوان یک مانیتور بزرگ برای گشت و گذار در اینترنت یا نمایش فیلم و عکس استفاده کنید. در این مقاله با ما باشید تا به تمام روش‌هایی که وجود دارند تا بتوانید به همراه کابل یا بدون آن این کار را انجام دهید، بپردازیم.

 
آیا امکان اتصال لپ تاپ به تلویزیون وجود دارد؟
آیا تاکنون به وصل كردن لپ تاپ به تلويزيون فکر کرده‌اید؟ در این مقاله می‌خواهیم با یکدیگر روش های مختلف انجام این کار را بررسی کنیم. همه ما ممکن است روزی قصد تماشای یک فیلم سینمایی را در تلویزیون خود بنماییم. اما فایل تصویری این فیلم‌ها معمولا در فلش‌ها و یا لپ تاپ‌های ما ذخیره شده‌اند و لازم است آن را به تلویزیون متصل کنیم. یکی از راهکارهایی که می‌توانید در کنار خانواده و یا دوستان و حتی به تنهایی اقدام به تماشای فیلم‌های سینمایی نمایید، اتصال لپ تاپ به تلویزیون است که در این مقاله می‌خواهیم به بررسی آن بپردازیم.
 
روش های مختلفی برای انجام این کار وجود دارد که می‌تواند بدون استفاده از لوازم جانبی بوده و یا برخی تجهیزات برای آن نیاز باشند. به عنوان مثال می‌توان به روش های وایرلسی و یا استفاده از کابل‌هایی مانند HDMI اشاره کرد که در قسمت جلوتر به صورت کامل راجع به آن صحبت می‌کنیم. در این حالت پیش نیاز های انجام این کار آن است که تلویزیون شما، محدودیتی نداشته باشد. بدین معنا که قابلیت اتصال از طریق وای فای را داشته و اگر آن را ندارد، پورت‌های اتصالی برای وصل کردن لپ تاپ به تلویزیون برای آن وجود داشته باشد. بنابراین همه چیز به محدودیت‌های تلویزیون شما مرتبط است و شما می‌بایست به آن توجه کنید.
 
حال که به صورت مقدماتی با این ویژگی آشنا شدید، در ادامه با ما همراه باشید تا به شیوه‌های مختلف اتصال لپ تاپ به تلویزیون بپردازیم.
چگونگی اتصال لپ تاپ به تلویزیون به همراه سیم
برای وصل كردن لپ تاپ به تلويزيون راهکارهای مختلفی وجود دارد که به صورت خلاصه در ادامه برای شما معرفی می‌شوند. در اولین بخش از این قسمت، ابتدا به سراغ شیوه‌های اتصال لپ تاپ به تلویزیون از طریق سیم و کابل‌های آن می‌پردازیم که از طریق کابل‌های زیر امکان پذیر است. در قدم نخست ابتدا پورت‌های صفحه نمایش را بر روی لپ تاپ و یا کامپیوتر خود چک کنید. این پورت‌ها امکان آن را می‌دهند تا بتوانید به یک کامپیوتر خارجی متصل شوید.
 
آشنایی با انواع اتصال پورت‌ها و وصل كردن لپ تاپ به تلويزيون
انواع مختلف این پورت‌ها به شرح زیر می‌باشند که عبارتند از:
 
پورت HDMI: پورت های HDMI حدود 3/4 اینچ عرض دارند و قسمت بالایی پورت کمی بزرگتر از پایین است. کابل‌های HDMI توسط اکثر تلویزیون‌های صفحه تخت و HD جدیدتر و همچنین بسیاری از لپ تاپ‌ها و کامپیوترهای رومیزی امروزی پشتیبانی می‌شوند. بنابراین احتمال داشتن این چنین پورتی در لپ تاپ شما بالا است.
MiniDisplay: MiniDisplay ها بیشتر در محصولات برند مک و مک بوک استفاده می‌شوند. آنها دارای یک پورت مستطیلی کوچک هستند که گوشه‌های پایینی آنها بریده شده است. این پورت‌ها شکلی مشابه پورت‌های Thunderbolt دارند، اما یکسان نیستند. برای اطمینان می‌بایست برچسب روی پورت‌ها را بررسی کنید تا مطمئن شوید که از پورت مناسب استفاده می‌کنید.
 
VGA: کابل‌های VGA یک پورت مستطیلی با 15 پین هستند. این نوع از پورت‌ها برای وصل کردن لپ تاپ به تلویزیون بیشتر در رایانه‌های قدیمی استفاده می‌شوند. آنها می‌توانند در برخی از تلویزیون‌ها و رایانه‌ها به کار رفته باشند که امروزه کمتر دیده می‌شوند.
DVI: یک پورت DVI دارای یک اتصال سفید با 24 سوراخ مربع در آن است. این نوع از پورت‌ها نیز در اکثر مدل‌های کامپیوتر قدیمی استفاده می‌شوند.
USB: اگر رایانه شما درگاه خروجی ویدیو ندارد، می‌توانید آداپتوری بخرید که می‌تواند یک پورت USB را به درگاه خروجی HDMI رایانه شما تبدیل کند. در این حالت این کار ممکن است نیاز باشد تا شما را به نصب نرم‌افزارهای اضافی بر روی رایانه مجبور نماید.
زمانی که پورت نمایشگر بر روی لپ تاپ خود را چک کردید، نوبت بررسی این نوع پورت‌ها در تلویزیون است. در این حالت تلویزیون خود را بررسی کنید تا ببینید کدام نوع اتصالات برای خروجی ویدیو را پشتیبانی می‌کند. این نوع پورت‌ها معمولا در قسمت پشتی تلویزیون‌ها قرار دارند و معمولا در قسمت زیرین آن ها نیز نام پورت‌ها درج شده است.
 
 
حال نیاز دارید تا کابل واسطی را تهیه کنید تا دو سر آن یک بخش به لپ تاپ متصل شده و بخش دیگر به تلویزیون وصل شود. توجه کنید در وصل كردن لپ تاپ به تلويزيون حتما از یک کابل مناسب استفاده نمایید که این کار می‌بایست حتما کابل مناسب و مربوطه را تهیه کنید. همچنین به این نکته توجه کنید که در صورت استفاده از کابل‌های VGA و یا DVI که پورت‌های قدیمی‌تری هستند، انتقال صدا می‌بایست با استفاده از کابل‌های دیگری صورت گیرد که می‌توانید برای انجام این کار از کابل کمکی 3.5 میلی متری به جک هدفون در رایانه و به کابل کمکی 3.5 میلی متری تلویزیون خود استفاده نمایید. همچنین می‌توانید برای آنکه پورت‌های HDMI, VGA و یا DVI را به کابل های دیگری تبدیل نمایید، از یک آداپتور تبدیل استفاده کنید که می‌تواند پورت‌های کامپیوتر شما را پشتیبانی کند.
 
 
مراحل پایانی برای پخش ویدیو در تلویزیون
حال که اتصالات را انجام دادید، بخش پایانی کار را مرحله به مرحله اجرا کنید که عبارتند از:
 
ابتدا لپ تاپ خود و تلویزیون را روشن کنید و از ریموت کنترل تلویزیون برای انتخاب ورود مناسب جهت اتصال خارجی استفاده نمایید. در این حالت به تنظیمات تلویزیون خود رفت و INPUT Source را بر روی نوع اتصال کابلی که در نظر گرفته‌اید قرار دهید. به طور معمول تلویزیون‌ها ورودی‌هایی که به آن متصل شدند را به صورت خودکار فعال نشان می‌دهند، با این حال لازم است از انجام این مرحله اطمینان حاصل کنید. همچنین اگر صدا را در رایانه خود دریافت نمی کنید، مطمئن شوید که کابل صدا را به ورودی Audio In که مطابق با منبعی است که کابل ویدیوی رایانه شما به آن متصل است، وصل کرده‌اید.
برای سیستم عامل ویندوز: حال به لپ تاپ خود در قسمت استارت رفته و بر روی گزینه Setting یا چرخ دنده کلیک کنید. به بخش System مراجعه کرده و بر روی گزینه Display کلیک کنید. به بخش پایین رفته و روی گزینه Detect کلیک کنید.
برای سیستم عامل مک: در این حالت به منظور وصل کردن لپ تاپ به تلویزیون می‌بایست به بر روی گزینه سیب (آیکن مک) کلیک کرده و گزینه System Preferences انتخاب کنید. حال گزینه Display را انتخاب کرده و به تب Display بروید. بر روی کیبورد گزینه option را نگه داشته و گزینه Detect Display را بزنید.
کار تمام است و شما می‌توانید اطلاعات و فایل‌های مدیایی که در لپ تاپ دارید را در تلویزیون خود مشاهده کرده و با انتخاب آن، مرحله وصل كردن لپ تاپ به تلويزيون را تکمیل کنید. یک ویدیو را انتخاب کرده و روی گزینه OK کلیک کنید تا اجرا شود.
 
روش های وصل کردن لپ تاپ به تلویزیون بدون سیم
بخش دیگری از راه‌های وصل كردن لپ تاپ به تلويزيون، از طریق روش بدون سیم یا وایرلس است که معمولا برای تلویزیون‌های پیشرفته‌تر کاربرد دارد. در این حالت باید ابتدا بدانید تلویزیون شما می‌بایست مجهز به وای فای باشد. برای فعال کردن این قابلیت و استفاده از اتصال بی سیم، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد که به شرح زیر می‌باشند:
 
وصل کردن لپ تاپ به تلویزیون با وای فای در ویندوز
در قدم نخست می‌بایست ابتدا Wifi و قابلیت WIFI Direct را در تلویزیون خود و لپ تاپ فعال کنید. زمانی که این کار را در تلویزیون انجام دادید، حال نوبت آن است که به سراغ فعال کردن آن در لپ تاپ برویم.
در لپ تاپ، به قسمت Setting و بخش Device مراجعه کنید. در این حالت شما می‌توانید وارد بخش Bluetooth & other device شده و بر روی گزینه Add Bluetooth & other device کلیک کنید. زمانی که به این قسمت وارد شدید، می‌توانید بر روی گزینه Wireless display or dock کلیک کنید. این کار می‌تواند به شما کمک کند تا تلویزیون را پیدا نمایید.
حال می‌بایست دستگاه تلویزیون خود را در این لیست انتخاب نمایید و در این حالت است که می‌توانید صفحه لپ تاپ را بر روی تلویزیون خود به نمایش درآورید.
در قسمت Change projection mode، می‌بایست به بخش نمایش صفحه لپ تاپ مراجعه کرده و آن را بر روی تلویزیون مدنظر خود تنظیم کنید.
حال شما می‌توانید 4 گزینه را مشاهده نمایید. این گزینه‌ها شامل موارد روبرو هستند که شامل Disconnect به معنای قطع قابلیت وصل كردن لپ تاپ به تلويزيون است. همچنین گزینه دیگر، بخش Duplicate است که در این حالت، می‌توانید تصاویر را در هردو نمایشگر نشان دهید.
Extend گزینه‌ای است که شما می‌توانید از طریق آن دو نمایشگر مجزا را داشته باشید. بدین معنا که هر نمایشگر تصویر ویندوز را دارد اما در لپ تاپ شما تصویر ویندوز همراه با آیکن ها را داشته اما در تلویزیون تصویر خالی از ویندوز است. گزینه دیگری که وجود دارد، به نام Secound Screen Only شناخته می‌شود که تصویر فقط بر روی نمایشگر دوم نشان داده می‌شود. این گزینه در واقع برعکس حالت Disconnect است که در این حالت صفحه نمایش لپ تاپ غیرفعال خواهد شد.
سوالات متداول وصل کردن لپ تاپ به تلویزیون
با تشریح پروسه‌‌ی کامل وصل کردن لپ تاپ به تلویزیون، ممکن است سوالات بسیار زیادی همچنان ذهن شما را مشغول کرده باشد. در این حالت می‌توان به برخی موارد متداول زیر اشاره کرد که عبارتند از:
 
آیا متصل کردن لپ تاپ به تلویزیون منجر به مصرف اینترنت می‌شود؟
یکی از اشتباهات رایجی که در زمینه وصل کردن لپ تاپ به تلویزیون وجود دارد، مصرف اینترنت است. در این خصوص باید گفت خیر. هیچ گونه مصرف دیتایی از سوی گوشی شما در این بخش صورت نمی‌گیرد. به این نکته توجه کنید که تمام فرآیند انتقال صدا و تصویر از طریق ارتباط WIFI بین دو دستگاه است که به صورت دایرکت یا مستقیم این پروسه انجام می‌شود. بنابراین نیازی به نگرانی در مورد مصرف دیتا نخواهید بود.
 
چگونه قابلیت اتصال لپ تاپ به تلویزیون را فعال کنیم؟
در رابطه با این پرسش، می‌توان به روش‌های مختلفی اشاره کرد که در این مقاله به آن پرداختیم. شما می‌توانید روند اتصال لپ تاپ به تلویزیون را از طریق لوازم کابل دار و یا بدون کابل انجام دهید. در این خصوص می‌توان گفت اتصال لپ تاپ به تلویزیون می‌تواند به کمک کابل HDMI انجام شود که معمولا متداول ترین روش است.
 
بهترین روش وصل شدن لپ تاپ به نمایشگرها چیست؟
در پاسخ به این پرسش همانند جواب سوال بالا، می‌توان به کابل HDMI اشاره کرد که می‌تواند کمک کند تا شما بتوانید بدون تاخیر امکان وصل شدن صدا و تصویر را داشته باشید. به این نکته توجه کنید برای انجام این کار، می‌بایست هردو دستگاه شما دارای پورت HDMI باشند.
 
نحوه اتصال لپ تاپ به تلویزیون بی سیم چگونه است؟
به طور کلی روش استفاده از HDMI از طریق استفاده از کابل بوده و برای آنکه بدون سیم این کار انجام دهید، می‌بایست از وای فای استفاده کنید. به این روش همچنین میراکست نیز گفته می‌شود که می‌تواند از طریق دانگل میراکست برای تلویزیون‌هایی که این قابلیت را ندارند نیز استفاده شود.
 
شما کاربران می‌توانید اطلاعات و تجربیات خود را در خصوص اتصال لپ تاپ‌ها به تلویزیون از طریق کامنت‌ها برای سایر کاربران نیز اعلام کنید.

7 روش برای تمیز کردن صورت در خانه

پاکسازی پوست چیست؟
از بین بردن سلول های مرده پوست و آسیب های محیطی روی پوست را پاکسازی پوست می گویند. انجام این روش سلامت پوست و تجدید و نوسازی آن را تضمین می کند. پاکسازی پوست با از بین بردن پوست مرده، چربی و آلودگی از روی پوست نیز از ایجاد جوش جلوگیری می کند. از بیماری ها و پوست سیاه
چرا باید پوست خود را لایه برداری کنید؟
لایه زیرین پوست انسان حاوی غدد چربی است. سبوم ترشح شده توسط این غدد از طریق مجاری باریک به سطح پوست می رسد و از طریق منافذ کوچکی که در سطح پوست قرار دارند به سطح پوست می رسد و از خشک شدن پوست جلوگیری می کند. حال اگر این منافذ به هر دلیلی از جمله آلودگی مانند گرد و غبار مسدود شوند، پوست صورت نه تنها درخشش و شادابی خود را از دست می دهد، بلکه منجر به ایجاد جوش می شود. لایه برداری پوست به از بین بردن سلول های مرده روی سطح پوست کمک می کند و در نتیجه مجاری چربی را باز می کند.
پاکسازی صورت در خانه
پوست تمیز

آموزش پاکسازی صورت و پوست
همانطور که گفتیم، مقرون به صرفه ترین راه برای داشتن پوستی سالم و شاداب، تمیز کردن آن در خانه است. برای شروع پاکسازی پوست صورت در منزل به یک سری اقدامات لازم نیاز دارید که در زیر به آنها اشاره می کنیم:
شستشوی صورت: اولین و مهمترین مرحله برای تمیز کردن پوست صورت، شستن آن است. این عملکرد از دو جهت به پوست کمک می کند: اول اینکه آلاینده ها، کرم ها و لوازم آرایشی که قبلا استفاده کرده اید را از بین می برد و از مسدود شدن منافذ پوست جلوگیری می کند و دوم اینکه پوست را برای جذب آماده می کند. مواد مغذی و ماسک های طبیعی که استفاده می کنید. قبل از شستن صورت، موهای پشت سر خود را جمع کنید و با استفاده از یک محصول آرایشی معمولی یا شیر خالص، مواد آرایشی باقیمانده را از روی پوست خود تمیز کنید، صورت خود را با ژل مخصوص تمیز کرده و پوست صورت خود را بشویید. (مناسب برای پوست های چرب) یا پاک کننده کرم (مناسب برای پوست های خشک) و با آب فراوان بشویید. بهتر است ابتدا پوست صورت را با آب گرم بشویید، سپس کمی از ماده شوینده پوست را به صورت دورانی روی پوست قرار دهید، آب را بکشید و یک ضربه کوچک روی سطح پوست بزنید. . صورت خود را با یک حوله، آب اضافی روی پوست بگیرید
تهیه مواد لازم برای پاکسازی صورت: پاکسازی صورت نیاز به استفاده از بخار آب، لایه بردار و ماسک طبیعی دارد، پس بهتر است از قبل آماده شود.
انواع روش های پاکسازی صورت در منزل
پاکسازی صورت
پاک کننده مخصوص صورت
انواع روش های پاکسازی صورت در منزل
تمیز کردن صورت با آب.
اگر به طور منظم این کار را انجام دهید، آب داغ می تواند منافذ مسدود شده پوست را باز کند و هرگونه ناخالصی وارد شده به آنها را از بین ببرد.
برای بخور دادن، قوری یا قابلمه کوچکی را پر از آب کنید و بگذارید کاملا بجوشد، وقتی آب شروع به بخار شدن کرد، ظرف را از روی اجاق گاز بردارید و روی یک سطح صاف قرار دهید و روی خود را با حوله بپوشانید. صورت خود را دراز کنید و نگه دارید. در جهت بخار، مراقب باشید که صورت خود را نزدیک کاسه آب داغ قرار ندهید تا پوستتان نسوزد. 15 دقیقه در این حالت بمانید تا صورتتان کاملا بخار شود و منافذ پوستتان پاک شود، سپس صورت خود را با یک حوله تمیز خشک کنید و از مرطوب کننده استفاده کنید. برای گرفتن بهترین نتیجه از این روش پاکسازی صورت، باید این کار را حداقل دو بار در هفته تکرار کنید.
صورت خود را با قدرت لایه برداری شکر پاک کنید
شکر را می توان به عنوان یک لایه بردار طبیعی استفاده کرد. برای این کار دو قاشق غذاخوری را با آسیاب برقی خرد کنید و در ظرفی بریزید سپس کمی آبلیمو و دو قاشق غذاخوری آب اضافه کنید و مخلوط نهایی به صورت خمیر در می آید. این خمیر غلیظ را می توانید به مدت پنج دقیقه با حرکات دایره ای و آهسته به قسمت های مختلف صورت خود مانند بینی، چانه، پیشانی و غیره بمالید. سپس صورت خود را با آب سرد بشویید و با یک حوله نرم خشک کنید و سپس از کرم مرطوب کننده استفاده کنید. این کار را می توان یک بار در هفته برای بهترین نتیجه انجام داد.
پاکسازی صورت با لیمو
اسید سیتریک موجود در لیمو یک لایه بردار طبیعی پوست است که می تواند منافذ پوست شما را باز کند و سبوم اضافی را از بین ببرد. برای استفاده از آب لیمو به عنوان پاک کننده صورت، مقداری آب لیموی تازه درست کنید، آن را روی پوست خود بمالید، صورت خود را به مدت 5 تا 10 دقیقه ماساژ دهید، سپس با آب گرم بشویید و صورت خود را با یک حوله تمیز خشک کنید. کرم مرطوب کننده نرم برای نتیجه بهتر، این روند را روزانه تکرار کنید.
تمیز کردن پوست با استفاده از تخم مرغ
سفیده تخم مرغ نیز یک ماده طبیعی است که برای پیشگیری و درمان منافذ مسدود شده پوست بسیار مفید است. تغذیه سفیده تخم مرغ پوست صورت را شاداب و جوان می کند و منافذ را کوچکتر می کند و در نتیجه ظاهری زیباتر و صاف به پوست می بخشد.
برای بهره مندی از فواید ماسک صورت سفیده تخم مرغ، سفیده ها را بزنید تا کف کند، سپس در یخچال بگذارید و بعد از ده دقیقه آن را با آب نصف لیمو مخلوط کنید و سپس به صورت خود بمالید. این مخلوط را روی صورت خود بمالید، سپس صورت خود را با آب گرم بشویید و با یک حوله تمیز و نرم خشک کنید، سپس از یک مرطوب کننده استفاده کنید. از این ماسک صورت طبیعی یک یا دو بار در هفته استفاده کنید و شاهد تاثیرات شگفت انگیز آن بر روی پوست خود باشید.
همچنین می توانید ماسک صورت سفیده تخم مرغ درست کنید. یک قاشق پودر بادام زمینی را با یک قاشق عسل و سفیده تخم مرغ مخلوط کنید تا خمیر غلیظی به دست آید. روی صورت خود بمالید تا به عنوان لایه بردار یا اسکراب عمل کند.این کرم را روی پوست خود بگذارید تا خشک شود. سپس با آب گرم بشویید و از یک مرطوب کننده استفاده کنید. می توانید هفته ای یک یا دو بار از این لایه بردار و ماسک طبیعی صورت استفاده کنید. https://fatemehhabashi.com/
پاکسازی پوست با عسل
عسل یک ماده طبیعی است که از طرق مختلف برای پوست مفید است. این ماده علاوه بر اینکه در پاکسازی منافذ مسدود شده پوست صورت موثر است، ترشح غدد چربی را نیز تنظیم می کند و باعث آبرسانی به پوست و چین و چروک می شود.
ساده ترین روش استفاده از عسل این است که عسل را روی پوست بمالید و بگذارید ده دقیقه روی پوست بماند و سپس پوست خود را بشویید یا یک قاشق چایخوری دارچین و دو قاشق چایخوری عسل را مخلوط کنید و خوب مخلوط کنید و سپس آن را روی پوست بمالید. به مدت 20 دقیقه سپس با آب گرم بشویید. از این ماسک می توانید یک یا دو بار در هفته برای پاکسازی منافذ پوست خود استفاده کنید.
همچنین می توانید از مخلوط ماست، عسل و روغن زیتون برای تمیز کردن پوست صورت و کوچک کردن منافذ آن استفاده کنید و از یک قاشق غذاخوری عسل، یک قاشق غذاخوری روغن زیتون و دو قاشق غذاخوری ماست استفاده کنید. بگذارید حدود 15 دقیقه بماند و سپس صورت خود را بشویید.
پوست را با بلغور جو دوسر تمیز کنید
بلغور جو دوسر یکی دیگر از مواد طبیعی است که می تواند به تنظیم سبوم پوست و باز کردن منافذ پوست کمک کند. بلغور جو دوسر همچنین می تواند به عنوان یک لایه بردار ملایم عمل کند. برای استفاده از بلغور جو دوسر به عنوان پاک کننده پوست، سه قاشق غذاخوری بلغور جو دوسر را بجوشانید و با یک قاشق غذاخوری روغن زیتون مخلوط کنید و روی صورت خود بمالید و بگذارید 15 دقیقه روی صورت بماند و با یک حوله مرطوب پاک کنید و بشویید. خاموش صورت خود را با آب سرد، صورت خود را با یک حوله نرم خشک کنید، سپس از کرم مرطوب کننده استفاده کنید. برای دیدن اثرات مثبت این ماسک هفته ای دو بار از آن استفاده کنید.
تمیز کردن پوست با جوش شیرین
جوش شیرین یک لایه بردار طبیعی عالی برای از بین بردن سلول های مرده پوست و باز کردن منافذ پوست است. همچنین این ماده می تواند PH پوست را متعادل کرده و به جوانسازی و شادابی پوست کمک کند.
می‌توانید با مخلوط کردن دو قاشق چای‌خوری جوش شیرین و یک قاشق غذاخوری آب، خمیر لایه‌بردار طبیعی درست کنید، آن را به صورت دورانی روی پوست بمالید و بگذارید ۵ دقیقه روی پوست بماند، سپس صورت خود را با آب گرم بشویید. از این ماسک لایه بردار یک بار در هفته برای نتایج شگفت انگیز استفاده کنید.
همچنین می‌توانید از ترکیب دو قاشق چای‌خوری جوش شیرین، پنج قاشق چای‌خوری عسل، یک قاشق چای‌خوری پودر دارچین و آب نصف لیموترش برای ایجاد یک ماسک لایه‌بردار برای پوست خود استفاده کنید. در این صورت این خمیر را روی پوست خود بمالید و بگذارید پنج دقیقه بماند و سپس بشویید. برای بهترین نتیجه یک یا دو بار در هفته از این ماسک استفاده کنید.
نکات مهم برای تمیز کردن پوست در خانه
همانطور که گفتیم پاکسازی پوست در خانه می تواند در وقت و هزینه شما صرفه جویی کند، اما برای پوست های حساس، پوست های خشک، پوست های چرب و غیره نیز می تواند سخت باشد. برای جلوگیری از چنین مشکلاتی، بهتر است به موارد زیر توجه کنید:
قبل از تمیز کردن، حتما دست های خود را با آب و صابون بشویید.
قبل از تمیز کردن صورت، هرگونه آرایش یا آلودگی را از روی صورت خود پاک کنید.
مراقب باشید بیشتر از حد معمول از ماسک های لایه بردار استفاده نکنید.
پس از استفاده از هر ماسکی هرگز صورت خود را با آب داغ نشویید.
برای خشک کردن پوست صورت، حوله را روی سطح پوست نکشید، بلکه با حرکات ضربه ای ملایم پوست را خشک کنید.
پس از شستن صورت، حتما از کرم مرطوب کننده متناسب با پوست خود استفاده کنید.
آخرین تعظیم
پاکسازی پوست حذف سلول های مرده و آلودگی های محیطی از لایه بیرونی پوست است. این کار معمولا با هدف شادابی و درخشندگی پوست و جوانسازی آن انجام می شود. تمیز کردن پوست در خانه یکی از روش های ارزانی است که می توانید به طور منظم انجام دهید و از نتایج شگفت انگیز آن لذت ببرید. بهتر است قبل و حین پاکسازی پوست نکات ذکر شده را رعایت کنید و با توجه به نوع پوست خود از یکی از روش های ذکر شده استفاده کنید.

روش های جدید و خلاقانه برای آموزش گرامر و لغات زبان انگلیسی با مثال آموزش زبان

 در این مقاله روش های جدید و خلاقانه برای یادگیری گرامر و لغات جدید انگلیسی به همراه نمونه هایی از آموزش زبان انگلیسی توضیح داده شده است. اگر می خواهید انگلیسی یاد بگیرید و در مورد روش های مختلف یادگیری زبان انگلیسی سوالی دارید، مطالعه این مقاله می تواند برای شما بسیار مفید باشد.

برای مشاهده لیست اساتید زبان در سایت ایران مدرس روی عبارت معلم انگلیسی کلیک کنید. برای مشاهده نمونه فیلم های آموزش زبان روی عبارت نمونه فیلم های آموزش زبان انگلیسی کلیک کنید.
استفاده از تلفن هوشمند در کلاس درس: چه بخواهیم چه نخواهیم، ​​گوشی های هوشمند به بخشی جدایی ناپذیر از زندگی مدرن امروزی که با ماشین هدایت می شود تبدیل شده اند. از آنجایی که بسیاری از مردم از طریق تلفن همراه به اینترنت دسترسی دارند، استفاده از آن می تواند در کلاس درس مفید باشد، در حالی که بسیاری از معلمان احساس می کنند که تلفن همراه عامل حواس پرتی دانش آموزان است و ارتباط دانش آموزان با تلفن همراه قطع شده است. اگر از تلفن همراه خود برای بازی و سایر فعالیت های کلاس استفاده نمی کنید، این یک ابزار یادگیری عالی است. زیرا می توانید از فرهنگ لغت و سایر برنامه های کاربردی آن استفاده کنید. یکی از کاربردهای تلفن همراه در کلاس، استفاده گروهی از Survey Monkey است. این نرم افزار به شما اجازه می دهد تا نظر بدهید. یا می توانید مسابقات مختلفی را بین بچه ها ترتیب دهید. مثلا یک برگه پر از جای خالی یا سوالات چند گزینه ای به آنها بدهید و از آنها بخواهید با جستجو در اینترنت برگه را تکمیل کنند و اولین نفری که این کار را انجام می دهد نمره مثبت می گیرد. https://www.zoomit.ir/pr/400332-private-language-training-tehranzaban/
همیشه دانش آموزان خود را تشویق کنید: این نکته مهم دیگری در آموزش زبان انگلیسی به مبتدیان است. اگر کسی پاسخ اشتباهی داد، فریاد نزنید، "اشتباه می کنید!" هرگز دانش آموزان را در مقابل دیگران شرمنده نکنید. زیرا این رفتار شما ممکن است او را برای همیشه از زبان انگلیسی متنفر کند. درعوض، سعی کنید با تشویق دانش‌آموزان خود حتی زمانی که اشتباه می‌کنند، فضایی دوستانه در کلاس ایجاد کنید. به عنوان مثال، هنگام آموزش زبان انگلیسی به مبتدیان، اگر دانش آموزی یک کلمه را به درستی تلفظ کند اما فقط آن را اشتباه تلفظ کند، پاسخ چیزی شبیه به "خوب، خوب!" بگویید و سپس کلمه را با تلفظ صحیح تکرار کنید تا باعث خجالت دانش آموز نشوید و تلفظ صحیح را به بقیه کلاس آموزش دهید. یکی از اشتباهاتی که معلمان جدید هنگام آموزش زبان انگلیسی مرتکب می شوند این است که تصور می کنند دانش آموزان درس یا دستورالعمل های درس را می فهمند. هنگام ملاقات با مبتدیان، بزرگسالان یا کودکان خردسال برای اولین بار، زبان آموزان ممکن است به شیوه تدریس غربی که دانش آموزان در صورت داشتن سوالی دستان خود را بالا می برند، استفاده نکنند. منبع: زبان پررنگ
محیط و فضای آموزشی را تنظیم کنید: مهمترین چیزی که بر تمرکز و سرعت یادگیری زبان آموزان تأثیر می گذارد، محیط و مکانی است که باید در آن مطالعه کنند. اگر کلاس شما در مدرسه، خانه یا هر مکان دیگری است، سعی کنید آن را آرام و ساکت کنید، با نور مناسب، تهویه و گرما در محل و سعی کنید وسایل را بردارید، دانش آموزان را ناراحت می کند زیرا حتی اگر بهترین زبان هستید آموزش دهید و از بهترین مطالب و روش های آموزشی استفاده کنید، اما فضای شما شلوغ است، محیط مناسبی وجود ندارد، نمی توانید در آموزش زبان پیشرفت خوبی داشته باشید. اگر در کلاس از پروژکتور، ضبط صوت یا فلیپ‌چارت استفاده می‌کنید و به کتاب درسی یا سی‌دی مخصوص نیاز دارید، سعی کنید قبل از کلاس مقدمات را فراهم کنید تا از حضور دانش‌آموزان در کلاس جلوگیری شود. به این ترتیب می توانید تمرکز آنها را در طول کلاس حفظ کنید و کلاس را با یک برنامه ریزی خوب هدایت کنید.
یادگیری معلم زبان انگلیسی یا نحوه تبدیل شدن به یک معلم زبان نیز مفید است.
روش آموزش گرامر: این روش را می توان محبوب ترین روش آموزش زبان سنتی دانست و معلمان قواعد گرامر انگلیسی را به زبان مادری خود به دانش آموزان آموزش می دهند. این روش اغلب برای افرادی مناسب است که زبان اصلی آنها با انگلیسی بسیار متفاوت است. روش تدریس تک زبانه: با این روش هم معلمان و هم دانش آموزان انگلیسی صحبت می کنند و از زبان مادری خود در فرآیند تدریس استفاده نمی کنند. در این روش یادگیری لغات در اولویت است و می توان از ابزارهای پشتیبانی نیز استفاده کرد. بنابراین، پیچیدگی زبان انگلیسی راحت تر قابل هضم است. این روش عمدتاً در مواردی استفاده می شود که زبان مادری معلم و دانش آموز یا دانش آموز متفاوت باشد.
تشویق دانش‌آموزان به صحبت کردن فقط انگلیسی در کلاس: یک راه عالی برای تسهیل یادگیری، تشویق دانش‌آموزان به صحبت نکردن به زبانی غیر از انگلیسی در کلاس است. قطعاً دانش آموزان را مجبور می کند که از دانش انگلیسی خود استفاده کنند و آن را توسعه دهند این استراتژی بهتر است زمانی استفاده شود که دانش آموزان در حال یادگیری اصول اولیه زبان انگلیسی (سوالات اساسی، احوالپرسی، الفبا و اعداد) هستند. در این حالت آنها به انگلیسی صحبت می کنند • وقتی دانش آموزی از کلمات یا دستور زبان نادرست استفاده می کند، آنها را به درستی تصحیح کنید • همیشه با انگیزه باشید در مکالمه خود مدام به اشتباهات آنها اشاره نکنید این تاکتیک با «بعد از من تکرار کن» یا «به من پاسخ بده» به خوبی جواب می دهد. 
 
آموزش زبان انگلیسی با خلاقیت: تاکتیک های بازی سالهاست که برای آموزش زبان انگلیسی استفاده می شود، اما چگونه می توان اکنون پیشرفت کرد؟ این توصیه برای معلمان خواستارتر است زیرا کمی دشوار است اما دانش آموزان شما را تشویق می کند تا انگلیسی را بهتر یاد بگیرند. معلم معروف جیسون لوین که به Fluency MC معروف است و در نیویورک آمریکا مستقر است از آهنگ های سبک رپ برای آموزش زبان انگلیسی استفاده می کند. به این ترتیب به دانش آموزان یاد می دهد که لغات و کلمات شعر را با ریتم یاد بگیرند تا راحت تر کلمات را به خاطر بسپارند. این آموزش در نسخه PDF نیز موجود است. او با این روش تمرینی به نتایج خوبی دست یافت و توانست هر 4 مهارت پایه را پوشش دهد. چرا از روش مشابهی برای آموزش استفاده نمی کنید؟ حتی اگر مهارت های نوشتاری Fluency MC را ندارید، می توانید از آموزش های خود او برای یادگیری این روش ها و آموزش آنها به دانش آموزان خود استفاده کنید. 
راهکارهایی که یادگیری زبان انگلیسی را لذت بخش تر می کند: به طور خلاصه، برای لذت بردن از یادگیری زبان انگلیسی و کسب نتایج خوب در کلاس و جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه، باید موارد زیر را در نظر بگیرید: 1- ایجاد اعتماد به نفس و تمایل به یادگیری در دانش آموزان. 2- ایجاد تغییرات عمیق در روش های تدریس. 3- استفاده از ابزارهای سمعی و بصری که علاوه بر اثربخشی در یادگیری، علاقه و لذت واقعیت را برای دانش آموز ایجاد می کند. 4- ویرایش کتب درسی. 5- ضرورت تغییر روش های ارزشیابی و تغییر روش تدریس. 6- بازآموزی و به روز رسانی اطلاعات معلمان و مشاهده نحوه استفاده از روش های نوین در کلاس. 7- تغییر برنامه مدرسه. منبع: وبلاگ انگلیسی منوجان
یک روش جدید و جالب: به "سه P" توجه کنید. سه P مهم در آموزش زبان انگلیسی عبارتند از آمادگی، برنامه ریزی و تمرین. اولین قدم در توسعه یک دوره زبان انگلیسی، برنامه ریزی یا تهیه یک برنامه درس از قبل است. تعداد دانش آموزان، زمان در دسترس و منابع آموزشی را در نظر بگیرید و کلاس خود را بر اساس آن آماده کنید. هرچه برنامه درسی شما دقیق تر باشد، استرس کمتری در کلاس خواهید داشت. به عبارت دیگر، کلید آموزش موثر و بدون نگرانی این است که از قبل فعالیت های ارائه، گرم کردن و تولید خود را بدانید و بدانید در پایان چه وظیفه ای به دانش آموزان خواهید داد. اگر به خوبی برنامه ریزی و آماده شوید، آموزش کلاس درس شما بسیار قدرتمندتر خواهد بود. نکته بعدی این است که باید برای هر مرحله از آموزش زمانی تعیین کنید و مطمئن شوید که دقیقاً مطابق همان زمان ها پیش بروید. در این صورت با آوردن زمان کم یا زیاد مشکلی نخواهید داشت.
روش CLL آموزش زبان جامعه: همانطور که از نام این روش پیداست، این یکی از روش های آموزش زبان های خارجی است که در آن یادگیری به صورت اجتماعی (Community) انجام می شود. یکی از مشکلات افراد مسن این است که وقتی در اطراف نوجوانان و جوانان هستند، ممکن است به اشتباه به نظر بی معرفت به نظر برسند! به همین دلیل، بسیاری از افراد مسن، حتی اگر به تدریس یا دانشگاه علاقه مند باشند، از ترس اینکه مورد تمسخر قرار گیرند، از شرکت در کلاس ها خجالت می کشند. روش CLL برای این نوع افراد طراحی شده است. در این نوع روش تدریس، معمولاً همه در یک سطح هستند، بنابراین هیچ‌کس از دیگری آزار نمی‌دهد. معلم بیشتر شبیه یک رهبر است و بعد از خواندن درس از افرادی که به گروه تقسیم می شوند می خواهد با هم تمرین کنند. نقش اصلی معلم نقش مشاوره است. هر گروه پس از یادگیری شروع به تمرین با یکدیگر می کنند و در صورت بروز مشکل و نیاز به کمک از مربی کمک می گیرند. معلم با تشویق و انرژی مثبت به افراد انگیزه می دهد و اعتماد به نفس آنها را افزایش می دهد و آنها را به ادامه راه تشویق می کند. 
آموزش خلاقانه گرامر زبان و ادغام گرامر در سایر فعالیت ها: گرامر در همه جای زبان وجود دارد. حتی ساده ترین جملات هم گرامر دارند. شاید چنین برنامه درسی شما باید یک دوره گرامر را بگذرانید. معرفی و آموزش نکات و موضوعات مختلف گرامری مهم است زیرا درک زبان آموزان را عمیق تر می کند، اما نه به گونه ای که گرامر به هر دو جلسه محدود شود. بازی ها و فعالیت ها فرصت خوبی برای مرور و تاکید بر نکات گرامری است که نیاز به تلاش معلم دارد و در عین حال برای دانش آموزان مفرح است. داستان ها نیز ابزار آموزشی بسیار مفیدی هستند. پس از خواندن داستان، از دانش آموزان بخواهید نمونه هایی از آخرین نکات گرامری آموزش داده شده در داستان را شناسایی کنند یا مثلاً الگوهای ساختاری رایج در جملات داستان را شناسایی کنند. مهم ترین نکته در مورد روش های آموزش گرامر خلاق این است که آنها نباید خشک، رسمی و خسته کننده باشند. اگر گرامر را در زمینه مرتبط و همراه با بازی، داستان و غیره آموزش دهید، دانش آموزان ساختار و کاربرد قواعد گرامر را به راحتی یاد می گیرند و لذت خواهند برد.
روشی جدید برای تمرین متضادهای انگلیسی: کشیدن یک درخت متضاد بهترین راه برای یادگیری و به خاطر سپردن متضادها است. کلمه ای را روی یک کاغذ بنویسید که ممکن است متضادهای متعددی داشته باشد. سه زیرمجموعه برای کلمه در نظر بگیرید و کلماتی که به ذهنتان می رسد را بنویسید. این برگه را همراه خود داشته باشید یا در یخچال قرار دهید و هر زمان که کلمه جدیدی به ذهنتان رسید آن را به زیر مجموعه های خود اضافه کنید و برای هر کلمه همین کار را انجام دهید. حتی می توانید این روش را به صورت بازی با دوستان خود تمرین کنید. از یک دوست بخواهید کلمه ای را انتخاب کند و هر کدام از شما به اندازه ای که می دانید متضاد می گویید. یا دوست شما موارد متضادی در ذهن دارد و هرکس به کلمات درست اشاره کند برنده است.

پت شاپ ایران زمین آشنایی با فواید غذای خشک سگ

 

پت شاپ ایران زمین آشنایی با فواید غذای خشک سگ

رژیم غذایی یک عامل مهم و تعیین کننده در سلامت، زندگی و طول عمر سگ شما است. بسیاری از صاحبان حیوانات خانگی با مشکل انتخاب غذای مناسب برای سگ خود مواجه هستند. برخی غذای خانگی را ترجیح می دهند و علاقه ای به استفاده از غذای مخصوص سگ ندارند. مهمترین عامل در تغذیه سگ کیفیت خوراک او است.

مهم است که غذای آنها حاوی مواد مغذی، ویتامین ها، مواد معدنی و سایر مواردی باشد که برای یک زندگی سالم ضروری است. غذای خشک سگ با توجه به نیازهای غذایی آنها فرموله و تهیه می شود و فواید زیادی دارد و باید بیشتر رژیم غذایی سگ شما را تشکیل دهد. برای آشنایی بیشتر با فواید غذای خشک سگ، خواندن ادامه این مطلب را در پت شاپ ایران زمین iranzaminpetshop.com توصیه می کنیم.

 

مزیت های مهم غذای خشک سگ در پت شاپ ایران زمین

غذای خشک سگ محصولی است که به طور ویژه برای تغذیه حیوانات خانگی از جمله سگ زیر نظر متخصصان و دامپزشکان تهیه می شود

 

1-   عدم چاق شدن زیاد به دلیل استفاده از غذای خشک سگ

غذای خشک انرژی لازم برای فعالیت های روزانه سگ را تامین می کند بدون اینکه در معرض خطر اضافه وزن قرار گیرد. غذای خشک سگ معمولاً بر اساس نژاد، سن، وزن و اینکه حیوان عقیم شده است یا نه، درجه بندی می شود که به کنترل وزن کمک می کند و انرژی مخصوص سن و نژاد را تامین می کند.

غذای خشک سگ رویال کنین یکی از این نمونه ها است که برای هر نژادی از سگ شما غذای مخصوص را دارد. شما می توانید غذای خشک سگ رویال کنین را در پت شاپ با بهترین کیفیت و قیمت مناسب به صورت آنلاین تهیه کنید.

 

2-  اقتصادی بودن غذای خشک سگ

مزیت دیگر غذای خشک سگ قیمت مناسب و ماندگاری طولانی آن است. غذای خشک ارزانتر از غذای خانگی و کنسرو شده است.  پس از باز شدن می توان آن را بیشتر از غذای کنسرو شده و خانگی سگ استفاده کرد بدون اینکه باعث خراب شدن و یا به خطر انداختن سلامت حیوان خانگی شود.

 

3-  سلامت دهان و دندان سگ خود را بهبود بخشید

غذای خشک سگ طبق موارد فوق تهیه می شود و عوامل بیماری زا را از بین می برد. یکی از مزایای اصلی غذای خشک برای سگ ها حفظ سلامت دندان های آنها است. بافت سخت و نرم و همچنین مواد افزودنی موجود در غذای خشک سگ، پوسیدگی دندان را کاهش داده و سلامت دهان و دندان سگ شما را بهبود می بخشد.

 

4-   افزایش سلامت، طراوت و طول عمر سگ شما

نیازهای غذایی سگ شما بسته به سن، نژاد، وضعیت جسمانی و وضعیت سلامتی او متفاوت است، علاوه بر این، بسیاری از غذاهایی که ما انسان ها مصرف می کنیم  می تواند برای حیوان خانگی شما خطرناک و گاهی کشنده باشد. تغذیه غیر از غذای مخصوص سگ عمر مفید  حیوان شما را کوتاه می کند و عوارضی مانند آلرژی، مشکلات پوستی، بیماری های کبدی و کلیوی ایجاد می کند. خوردن غذای خشک سگ به کاهش چشمگیر این مشکلات کمک می کند.

شما دارندگان عزیز سگ های خانگی می توانید بهترین و محبوب ترین برندهای غذای خشک سگ را با درجه کیفی بالا از پت شاپ ایران زمین به صورت آنلاین با درگاه امن پرداخت اینترنی بدون هیچ مشکلی در کوتاه ترین زمان ممکن خریداری کنید.

 

تفاوت 2 عمل مینی بایپس معده و بای پس کلاسیک

 

تفاوت 2 عمل مینی بایپس معده و بای پس کلاسیک در چیست؛ ابتدا به عمل مینی بای پس معده میپردازیم، اسم صحیح این جراحی بایپس تک آناستوموز معده یا بای‌پس امگا لوپ هست، که در این روش کیسه باریک و بلندی از معده به وسیله منگنه‌های تیتانیومی از قسمت بزرگ معده جدا شده و حدود ۱۵۰ تا ۱۷۰ سانت روده باریک به این کیسه دوخته می‌شود به نحوی که غذا وارد قسمت اعظم معده و روده بایپس شده نمی‌شود ولی هیچ قسمتی از معده یا روده از بدن خارج نمی‌شود و این روش بیشتر از طریق کاهش جذب باعث کاهش وزن می‌شود.

 

قبل انجام این روش مثل بایپس کلاسیک باید آندوسکوپی انجام شود و اگر مشکلاتی مثل زخم معده یا دوازدهه یا عفونت معده وجود دارد، قبل جراحی درمان شود و در صورتیکه این مشکلات قابل درمان نباشد روش دیگری مثل اسلیو انتخاب شود.

 

مزایای مینی بای پس

 

اولین و بزرگترین مزیت مینی بای‌پس، اینکه نتایجی مشابه و چه بسا قوی‌تر از بای‌پس کلاسیک در کاهش وزن و درمان دیابت دارد.

 

مزیت دوم اینکه در مینی بر خلاف کلاسیک روده‌ها در یک نقطه دست‌کاری و به معده دوخته می‌شود، پس در نتیجه زمان این جراحی و دستکاری روده‌ها نسبت به بایپس کلاسیک کمتر بوده و ریکاوری و بهبودی سریعتر حاصل می‌شود.

 

چون زمان جراحی کوتاه‌تر است در افراد با سن بالاتر که تحمل بیهوشی طولانی مدت ندارند، گزینه مناسبی است.

 

سومین مزیت اینکه خطر فتق داخلی روده‌ها در مینی بای‌پس بسیار پایین است.

 

مزیت بعدی اینکه در صورت نیاز به آسانی می‌توان معده و روده را با همان روش لاپاروسکوپی به حالت اولیه قبل جراحی مینی بایپس بازگرداند.

 

درمجموع می‌توان مزایای این عمل را اینچنین برشمرد؛

 

بیشترین میزان کاهش وزن بین جراحی‌های لاغری.

کمترین میزان عود مجدد چاقی نسبت به سایر روش ها.

تاثیر بیشتر بر عوارض چاقی نظیر دیابت نوع ۲ و چربی خون.

در افراد ریزه خوار و کم تحرک نتیجه خوبی دارد.

در صورت رعایت دستورالعمل‌ها و توصیه‌های انجام شده٬ نتایج خیلی خوبی دارد.

 

با توجه به این که تنها آناستوموز (اتصال) معده به روده در جراحی مینی بایپس با طول بیشتر از ۳/۵ سانتی متر زده می‌شود، بنابراین امکان گشاد شدن معده در دراز مدت نسبت به اسلیو معده کم‌تر است.

 

نکته

 

عمل بایپس و مینی بایپس معده٬ هر دو روش‌هایی از جراحی لاغری هستند که در کنترل و کاهش وزن٬ درمان و جلوگیری از برخی بیماری‌ها موثر هستند. اما این به این معنی نیست که یک جراحی بر عمل دیگر ارجحیت دارد. هر عمل مناسب یک بیمار خاص است که با شرایط او سازگار باشد.

 

معایب عمل مینی بای‌پس معده

 

این روش جراحی معایب به‌خصوصی ندارد، مگر اینکه در موارد نادر فرد دچار عوارض ناشی از جراحی شود.

 

در ۸ تا ۱۰ درصد افرادی که مینی بایپس می‌شوند، ریفلاکس صفراوی در خواب ممکن است دیده شود که اگر غذا خوردن با خوابیدن لااقل دو ساعت فاصله داشته باشد، این مشکل برطرف می‌شود.

 

در طولانی مدت اگر بیمار غذاهای پروتئینی به میزان مناسب مصرف نکند، ممکن است درجائی دچار سو تغذیه شود.

 

نقاهت و مراقبت بعد از عمل

 

زمان عمل جراحی مینی بای پس معده مشابه اسلیو بوده و بین ۴۰ تا ۶۰ دقیقه طول می‌کشد.

کمتر از ۵ درصد بیماران بعد از عمل شاید به مدت یک شب نیاز باشد در ICU بستری شوند.

 

بیش از ۹۵ درصد بیماران بعد از یک شب بستری (فردای روز عمل) مرخص می‌شوند؛ حتی بیمارانی که در ICU بستری شدند.

 

در عمل بای پس معده سوند ادراری (سوند فولی) گذاشته نمی‌شود.

 

در بیماران مابعد از عمل بای پس معده درن گذاشته شده و فردای جراحی قبل از ترخیص درن کشیده می‌شود.

 

تمام بیماران ۲ ساعت بعد از ورود به بخش تشویق به راه رفتن می‌شوند.

 

در کل درد بعد از عمل به خوبی کنترل می‌شود و اکثر بیماران مسکن کمتری نسبت به آنچه تجویز می‌شود، نیاز دارند واصولا نیازی به پمپ درد نیست.

اکثر بیماران ۱ هفته بعد به مدرسه یا کار بر می‌گردند.

 

در ۲ تا ۴ هفته اول ضعف و خستگی طبیعی می‌باشد ولی با تغییر غذا به رژیم به پوره بعد از هفته دوم، بتدریج بدن تطابق پیدا کرده و سطح انرژی به سطح قبلی بر می‌گردد.

 

شما از فردای جراحی پیاده روی و ۴ هفته بعد از جراحی بهتر است ورزش هوازی را شروع کنید.

 

ورزش سطح انرژی شما را به شدت افزایش می‌دهد و به روند کاهش وزن و تناسب اندام شما کمک می کند..

 

عمل بای پس کلاسیک چیست؟

 

عمل بای پس کلاسیک جراحی‌ای است که اغلب افراد با شنیدن عبارت جراحی چاقی به یاد آن خواهند افتاد، اما بای‌پس کلاسیک تنها یکی از انواع جراحی‌های چاقی به‌شمار می‌رود.

 

در طول انجام عمل بایپس کلاسیک معده، معده به کیسه‌های بالایی و پایینی تقسیم می‌شود.

 

تغییرات محسوسی نیز در روده کوچک صورت می‌گیرد.

 

با ایجاد تغییر در این دو عضو، میزان کالری دریافتی از هر وعده غذا توسط معده و روده محدود می‌شود.

 

کسی که تحت عمل جراحی بای پس کلاسیک قرار می‌گیرد، معده‌اش کالری کمتری را حین هضم غذا جذب می‌کند.

 

بنابراین کاهش وزن حاصل از بای پس کلاسیک ناشی از سوء جذب کالری است.

تفاوت بای پس کلاسیک با مینی بای پس

 

بای پس کلاسیک و مینی بای پس، بسیار شبیه به هم بوده و هر دو عمل، برای ایجاد محدودیت و سو جذب به کار می‌روند. این دو عمل جراحی با اهداف زیر انجام می‌شوند:

 

بیمار غذای کمتری مصرف کند

کالری کمتری جذب بدن می‌شود

برای کاهش مصرف غذا و جذب کالری، باید سایز معده و فعالیت روده را تغییر داد.

 

برای رسیدن به این هدف، دو عمل با یکدیگر تلفیق شده و معده به دو کیسه فوقانی و تحتانی تقسیم می‌شود که یکی از آنها ۵ الی ۱۰ درصد اندازه کل است و مسئولیت نگهداری غذا را بر عهده دارد. سپس قسمتی از روده کوچک نیز از مسیر جذب غذا کنار گذاشته می‌شود.

 

در این روش هیچ قسمتی از معده جدا نمی‌شود و قسمت بزرگتر معده کماکان به تولید و ترشح آنزیم‌های معمول می‌پردازد اما غذایی به این قسمت وارد نمی‌شود. همچنین قسمتی از روده به معده کوچکتر وصل می‌شود و قسمت مهمتر روده که وظیفه جذب مواد غذایی را دارد از مسیر خارج می‌شود.

 

بایپس کلاسیک یا مینی بایپس؟

 

تا اینجا متوجه شدید که هر دو روش جراحی مینی بای پس و روش کلاسیک هر دو کارکردی مشابه دارند و در روش های اجرایی متفاوت.

اما اینکه چه روشی مناسب بیمار است را پزشک با توجه به نیازهای بیمار مشخص میکند.

 

به عنوان مثال بیماری که ریفلاکس معده یا فتق هیاتال (گونه‌ای فتق که در نتیجه ضعف در عضلات دیافراگم و اسفنگتر ورودی به معده ایجاد می‌شود) دارد به دلیل خطر بالقوه ابتلا به ریفلاکس صفرا٬ مناسب جراحی مینی بای پس نیست. با این حال بیشتر مواقع توصیه جراحان عمل مینی بای پس معده است.

 

نتیجه گیری

 

این قبیل جراحی‌ها برای همه مناسب نیست و قبل از تصمیم‌گیری و انجام این عمل‌ها بهتر است حتماً با پزشک متخصص مشورت شود. اضافه وزن در کنار آزار ظاهری، به سلامت بدن آسیب جدی وارد می‌کند پس بهتر است با انتخاب سبک زندگی سالم تلاش کنید تا وزنتان را در شرایط ایده‌آل قرار دهید.

ما سعی کردیم تمام مزایا و معایب بای پس معده را بیان کنیم. تا اگر دچار مشکل چاقی مرضی، دیابت نوع دو و مشکلات قلبی هستید بتوانید با آگاهی کافی این عمل را انتخاب کنید.

 

منبع : مقاله های سلامت

 

روش های سفارش چاپ تقویم و سررسید در ایران امروز

 

چاپ سررسید یکی از متداول‌ترین سفارش‌ها در انواع تقویم است. سررسید ها در راستای افزایش بازدهی تبلیغات کسب‌وکارها از سوی افراد سفارش داده می‌شوند. در سررسید ها همه موارد مهم و نیازها و خواسته‌های مشتری کسب‌وکارتان لحاظ می‌شود.چنانچه شما نیز دارای کسب‌وکاری هستید می‌توانید با سفارش سررسیدهای جذاب گامی مثبت برای تبلیغات کار خود بردارید. گروه چاپ و تبلیغات ایران امروز از مراکز به نام در چاپ انواع تقویم و سررسید است. سفارش نوع آن بستگی به سلیقه شما دارد. طرح روی جلد و یا سایز و رنگ و صفحات آن به خواست و نظر شما زیر چاپ می‌رود. همچنین می‌توانید خواهان درج مطالب و یا عکس‌های خاص در سر رسید نیز باشید.

در حالت کلی تبلیغات در سررسید ها مفصل تر از سایر روش‌های تبلیغاتی کاغذی است. مدل‌های مختلفی از این محصول وجود دارند که سلیقه شما را برای انتخاب می طلبد. با نزدیک شدن به سال نو رونق چاپ تقویم و سررسیدها افزایش پیدا می‌کند. بنابراین مسلما شما هم به فکر تهیه سررسیدهای متنوع شده اید.

ادارات، سازمان ها، ارگان های خصوصی، کارخانه و کارگاه ها و ... بیشترین سفارش‌ها چاپ این محصول را به خود اختصاص داده اند. البته که همه سفارش‌ها مربوط به این سازمان ها نیست. ممکن است شما از صاحبان مشاغل کوچکی باشید که خواهان چاپ تقویم و سررسید برای خودتان هستید. در نتیجه برای دریافت اطلاعات و آگاهی بیشتر تا آخر این مقاله همراه ما باشید تا با چاپ و تهیه سررسید ها آشنا شوید.چاپ سررسید یکی از موضوعاتی است که افراد با نزدیک شدن به سال نو به فکر تهیه آن می افتند. سررسید ها به عنوان روشی جدید و مبتکرانه برای تشکر از مشتری و تبلیغات فعالیت شما است. در این مدل از تبلیغات نام و نشان فعالیت و کسب‌وکار شما در ذهن مشتری ثبت خواهد شد.

هدیه‌های تبلیغاتی مانند سررسید ها تاثیر زیادی در پایبندی مشتری به کسب‌وکار شما دارد. لذا جدی گرفتن تهیه این هدیه و روش تبلیغاتی برای تداوم فعالیت شما بسیار مهم و ضروری است. همه شما ممکن است از این سررسید ها به صورت تبلیغات و یا هدیه دریافت کرده باشید. قطع به یقین از آن نیز استفاده مفید کرده‌اید.

پس ارائه آن به مخاطب باید با برنامه ریزی و با طراحی فکر شده باشد. در غیر این صورت نمی‌توانید به این هدیه توجه نشان دهید. چاپ این محصول کمی زمان بر خواهد بود البته زمانی که در تعداد بالای این سررسیدها سفارش داده شوند. توصیه ما به شما عزیزان این است که برای داشتن سررسیدهای جذاب در زمان مناسب اقدام به تهیه و سفارش نمایید. یا اینکه از مراکز فروش و چاپ با تجربه در این زمینه کمک بگیرید. در مراکز با سابقه امکان چاپ سررسید فوری نیز وجود دارد. به این صورت که در کمترین زمان سررسیدهای شما آماده ارائه می‌شوند. چاپ سررسید فوری نیاز به تجربه و مهارت گروه مربوطه دارد.

بنابراین به شما توصیه می‌شود در صورت سفارش به موقع حتما از مراکز ارائه دهنده این خدمات کمک بگیرید. طراحی خاص و خلاقانه در چاپ سررسید فوری محدود است. اما خب چاپ سررسید فوری برای شما در هر کسب‌وکاری امکان پذیر است.

چاپ سررسید مشهد یکی از مراکزی است که در این شهر مشغول به فعالیت است. همشهریان و عزیزان یکه در این شهر دارای کسب‌وکاری هستید برای تهیه و چاپ این محصول می‌توانید از طریق این مرکز اقدام کنید.

چاپ سررسید مشهد یکی از بهترین گروه‌های چاپ و تبلیغات هستند که در زمینه‌های متنوعی مشغول به فعالیت هستند. سررسید تنها یکی از محصولات ارائه شده توسط این مرکز است. چاپ سررسید مشهد در تهیه و تولید انواع سررسیدهای متنوع دارای سابقه کاری است. انواع سررسید ها بر اساس طراحی صفحات داخلی، جنس جلد، اندازه و سایز سررسید و ... در چاپ سررسید مشهد قابل سفارش می باشند. برای آشنایی با انواع سررسید یا سالنامه لازم است تا به وب سایت رسمی این گروه مراجعه فرمایید.

جنس های متنوعی برای جلد سالنامه قابل ارائه در این مجموعه می باشند. همچنین طراحی داخلی صفحات نیز بسیار متنوع بوده و هر یک بنا بر نظر و سلیقه شما قابل سفارش است. همچنین شما می‌توانید کیفیت و شکل ظاهری سالنامه خود را انتخاب کنید. بسته به خواسته و نظر شما درج اطلاعات آماری یا مهندسی و یا مطالب خاص نیز در زمان طراحی و چاپ سررسید انجام می‌شود.

چاپ سررسید اختصاصی تیراژ پایین

یکی از موارد مهم در نظر همه افراد و شاید شمایی که قصد تنظیم سررسید را دارید سفارش و چاپ سررسید اختصاصی تیراژ پایین است. منظور از سررسید اختصاصی طراحی خاص و منحصر به شما و با درج اطلاعات شما است.

به این صورت شما می‌توانید خواهان انجام یک طراحی جدید و به روز از گروه طراحی مرکز چاپ و فروش این محصول باشید. یا اینکه عکس‌های شما و یا عکس‌های دلخواه شما در این سررسید ضمیمه شود. ممکن است در سررسید اختصاصی خواهان درج نوشته هایی شوید. به هر حال امروزه چاپ سررسید اختصاصی در تیراژ پایین یکی از موارد مهم در نظر همه مشتری ها است. قطعا زمانی که شما خواهان چاپ سررسید اختصاصی تیراژ پایین هستید به موضوع و محتوای سالنامه فکر کرده‌اید.

معمولا سالنامه‌های اختصاصی در تیراژهای پایین سفارش داده می‌شوند. البته شما می‌توانید سررسیدهای اختصاصی و طراحی منحصر به فرد خود را در تیراژ بالا نیز سفارش دهید. چاپ سررسید اختصاصی تیراژ پایین در همه مراکز و گروه‌های چاپ انجام نمی‌شود. بلکه تنها مراکز معدودی اقدام به چاپ سررسید اختصاصی در تیراژ پایین می‌کنند.

قیمت چاپ سررسید یکی از سوالات متداول شما در زمان ثبت سفارش است. قیمت چاپ سالنامه در تعداد بالا و در تیراژ زیاد هزینه هنگفتی خواهد شد. لذا ممکن است شما نیز به دنبال چاپ سررسید ارزان باشید. سفارش در مراکز باسابقه این مزیت را برای شما در بر خواهد داشت که چاپ سررسید ارزان را تجربه کنید. در کل همان‌طور که گفته شد قیمت سررسید ها به فاکتورهایی بستگی دارد که تعیین کننده قیمت نهایی شما خواهید بود.

می‌توانید برای چاپ سررسید ارزان از طراحی های جلد ارزان قیمت و یا صفحات کم را انتخاب نمایید. البته که سفارش سالنامه در برخی از مراکز چاپ سررسید ارزان را برای شما به دنبال خواهد داشت. برای چاپ سررسید ارزان تعداد تیراژ و تخفیف های مراکز نیز تاثیر گذار می باشند. مسلما هر چه تعداد تیراژ بالاتر باشد قیمت تمام شده هر یک سالنامه کمتر از قیمت نهایی در تعداد کم خواهد شد. در صورتی که از مراکز فروش باسابقه در این زمینه ثبت سفارش نمایید نباید نگران هزینه های اضافی و سرسام آور سررسید ها باشید

همان‌طور که می دانیم چاپ سررسید و تقویم رومیزی از راه‌های تبلیغات فعالیت ها و تشکر از مشتریانی است که همراه مجموعه بوده اند. سررسید ها بیشتر جنبه تبلیغاتی و هدیه قدردانی داشته که سعی می‌کنید از این طریق مشتریان خود را حفظ نمایید.

می‌توانید به طور هم‌زمان اقدام به چاپ سررسید و تقویم رومیزی برای تبلیغات خود کنید. یا اینکه به طور اختصاصی سفارش چاپ سررسید و تقویم رومیزی را ثبت نمایید. به هر حال برای احقاق هدف شما ممکن است نیاز به چاپ سررسید و تقویم رومیزی نیز باشد. تقویم‌های رومیزی از مطالب کمتری به نسبت سالنامه‌ها برخوردارند و بیشتر جنبه تبلیغاتی خلاصه شده را دارند. از این رو برای مشتریان ثابت خود و یا مشتریان خاص و یا جذب افراد دیگر به مجموعه خود می‌توانید از هر دو این محصولات استفاده کنید.

چاپ سررسید و تقویم رومیزی به صورت هم‌زمان و با یک مضمون برای سازمان و فعالیت شما شاید ضروری باشد. حتی می‌توانید در سفارش و چاپ هر دو محصول از یک جنس و نوشتار و جزئیات استفاده کنید. بنا بر صلاحدید خود هر یک را برای افرادی خاص در نظر بگیرید. مجموعه های چاپ و تبلیغات با ارائه انواع سررسید و تقویم‌های رومیزی انتخاب را برای شما ساده تر کرده است.

جمع بندی؛

سررسید ها یکی از هدایا و یا وسیله های تبلیغاتی است که هیچ‌کس از گرفتن آن امتناع نمی‌کند. همیشه به یک سررسید نیاز پیدا می‌کنیم. ثبت یادداشت‌های روزانه و یا ثبت خاطرات، یا نوت برداری و نوشتن یادآوری‌ها در سالنامه برای همه ما لطف دیگری دارد.

معمولا همه ما تمایل داریم که  نوشته و یادداشت ها خود را در سالنامه‌ها بنویسیم. به همین دلیل است که سالنامه را دفتری با مضمون تقویم سال جاری می دانیم که هر زمان به تاریخ مشخصی نیاز پیدا کنیم از دفتر خود استفاده می‌کنیم.

روشن است که چرا سررسید ها در امر تبلیغات و تشکر تا این حد برای شما که صاحب مشاغلی خاص هستید ضروری و مهم است. برای داشتن سررسیدهای جذاب و متنوع در هر تعدادی تنها کافی است از مراکز چاپ این محصول اقدام کرد.

چاپ و تبلیغات ایران امروز یکی از بهترین و با سابقه ترین گروه‌های تولید این محصول است. کیفیت عالی و طرح های متنوع و جذاب در نمونه های این گروه یافت خواهد شد. توصیه ما به شما این است که چنانچه قصد سفارش سررسیدهای متنوع و زیبا را دارید به این گروه تبلیغاتی مراجعه کنید. تمامی نمونه های موجود و کار شده در وب سایت چاپ و تبلیغات ایران امروز موجود است. همچنین امکان سفارش طرح های جدید و خاص در این مجموعه وجود دارد. 

آیا بهتر است یک گزارش با محتوای تالیفی از برنامه خود خریداری کنید یا محتوای بازنویسی شده؟

قدرتمندترین و موثرترین چیزی که می توان برای تبلیغات در نظر گرفت منحصر به فرد بودن است و منحصر به فرد بودن را می توان از طریق تولید محتوا به دست آورد.
وقتی می خواهید رپورتاژ تبلیغاتی بخرید، مسلماً نوشتن محتوا مهمترین مرحله در انتشار رپورتاژ خواهد بود. نوشتن محتوا ارتباط نزدیکی با بهینه سازی موتور جستجو و سئو دارد. وقتی می گوییم محتوا اورجینال است، منظور ما زنده و منحصر به فرد است و شما نمی توانید آن را در هیچ جای دیگری پیدا کنید. محتوای تجمیع شده نقش مهمی در رتبه بندی جستجو دارد. زیرا الگوریتم های جستجو نتایج بالاتری به محتوای منحصر به فرد می دهند.
قدرتمندترین و موثرترین چیزی که باید برای تبلیغات در نظر گرفت، منحصربه‌فرد بودن است و منحصربه‌فرد بودن از طریق تولید محتوا امکان‌پذیر می‌شود. اما خلق یک شاهکار آسان نیست. محصولات، برندها و بازاریابی شما تنها در صورتی در مسیر درست قرار دارند که اساساً با رقبای خود متفاوت باشید. البته بیشتر محتوای تولید شده توسط بازاریابان محتوا ترکیبی از محتوای رقبای آنهاست. بنابراین بیایید ببینیم چرا این نوع محتوا تا این حد مهم است و از چه فرآیندی می توانید برای جداسازی محتوای خود استفاده کنید.
تولید محتوا در گزارش خرید
تولید محتوا چیست؟
تغییرات زیادی وجود دارد که تشخیص آن سخت است. برخی از بازاریابان از محتوای دارای حق چاپ استفاده می کنند که بدترین آنها این است که برخی از ترجمه متن به زبان های دیگر استفاده می کنند، در حالی که برخی دیگر ترکیبی از این روش ها را ترجیح می دهند. برای محتوای نوشتاری، این پیچیده ترین و در عین حال جذاب ترین شکل تولید محتوا است. محتوای نویس بودن به این معناست که صفر تا صد نویسنده محتوا در مقابل شما باشد. این به معنای عدم استفاده از منابع دیگر یا عدم انجام تحقیقات کافی نیست. در عوض، همه آنها برای محتوای نویسنده استفاده می شدند و رنگ ها و بافت های متفاوتی به آنها داده می شد.
همچنین ممکن است شما علاقه مند به این موارد باشید: لیست قیمت گوشی های سامسونگ، مزایای خدمات سئو و نکات رایگان سئو وب سایت؟ برای خرید هندزفری چقدر هزینه کنیم؟
محتوای دارای حق چاپ را ارائه می دهد
قبلاً وقتی در مورد محتوای ایجاد شده صحبت می کردیم، می گفتیم که با محتوای Uique سروکار داریم. اما این نوع محتوا اگر منحصر به فرد نباشد چه می تواند باشد؟
تحقیق گسترده: برای هر محتوای مکتوب، البته زمان زیادی صرف تحقیق می شود. با این حال، محتوا نه تنها بی اثر، بلکه بی فایده است.
کیفیت بالا: این محتوا غیر اورجینال است، در سایت های دیگر یافت نمی شود و سئو را بسیار موثر بهبود می بخشد.
خلاقیت: همه اهمیت خلاقیت در بازاریابی دیجیتال را می دانند و خلاقیت در این محتوا به اوج خود رسیده است. زیرا شما در نتیجه تلاش خود متن را کلمه به کلمه می نویسید.
فرصت به روز رسانی: یکی از ویژگی های علم، امکان مغایرت نتایج قبلی است. این محتوا اگر درست و دقیق نوشته شود چنین پتانسیلی دارد. شما به عنوان یک نویسنده می توانید به راحتی متن خود را لمس کنید و می توانید آن را به روز کنید تا با علم امروز بیشتر مطابقت داشته باشد و همیشه آن را مؤثر کنید.
چرا نوشتن محتوا اینقدر مهم است؟
شما می توانید ماشین های چینی را بهتر از ماشین های اروپایی پیدا کنید. صنعت خودروسازی چین با کپی برداری از محصولات معروف اروپایی و آمریکایی آغاز شد. مدل های فورد یا آئودی را کپی می کردند و با نام های چینی می فروختند. البته این خودروها هیچ گاه جایگاه خود را به عنوان وسیله نقلیه اصلی در بازار پیدا نکردند و هیچ گاه از نظر کیفیت رتبه ای کسب نکردند. باتری های موبایل و لپ تاپ جایگاهی مشابه در بازار دارند. اگر باتری شما خراب شده باشد و به بازار بروید دو مدل «کپی» و «اورجینال» پیدا می کنید و مدل دوم از مدل اول گرانتر است. محتوا هم همینطور!
محتوای اصلی موقعیتی منحصر به فرد و متمایز به شما می دهد که جایگزینی آن آسان نیست. موتورهای جستجو یا مشتریان ارزش محتوای اصلی را تشخیص می دهند! این محتوا به شما کمک می کند تا در چشم مخاطبان خود برجسته شوید. اگر وب سایت شما پر از محتوای تکراری است، دلیلی وجود ندارد که بازدیدکننده به وب سایت مشابه دیگری تغییر نکند! بنابراین، محتوای منحصر به فرد در جذب و حفظ مخاطب ضروری است.
آیا این بدان معناست که ما هرگز نباید از بازنویسی متن استفاده کنیم؟
ما هرگز این را نگفتیم. به هر حال، ابزارهای زیادی برای بازنویسی متن وجود دارد. یک مثال ابزار بازنویسی متن نمایشگر است. این ابزار متن را به صورت مفهومی (نه شفاهی) بازنویسی می کند و محتوای منحصر به فردی را ارائه می دهد. از آنجایی که مفهوم تکراری است، طبق تعریفی که تاکنون ایجاد شده است، استفاده از این محتوا فقط در سایت خودتان چندان جالب نیست. اما هدف افزایش ارزش است. بنابراین با افزودن محتوای بازنویسی شده می توانید محتوای جامع و قابل انتشارتری بنویسید. محتوایی که هیچ سایت دیگری تا کنون منتشر نکرده است.
بنابراین کپی‌رایتینگ می‌تواند به شما کمک کند با خرید گزارش یا خرید بک لینک از نمایش خود، از صرف هزینه‌های بیش از حد برای تولید محتوا جلوگیری کنید. در عوض، متنی منحصر به فرد ایجاد کنید و با بازنویسی ساده محتوا، آن را کپی کنید.
البته راه هایی وجود دارد که می توانید متن خود را بهینه کنید. اگر با این روش ها آشنایی ندارید می توانید از خدمات مشاوره سئو نشونت (https://neshoonet.ir/market/seo-consulting) استفاده کنید. برای راهنمایی فقط با شماره 09114934623 برای رزرو نوبت تماس بگیرید.

عناصر غلتشی

 

آشنایی با انواع بلبرینگ

 

بلبرینگ ها در طیف گسترده ای از اشکال و اندازه ها هستند و می توانند برای موقعیت های تخصصی سفارشی شوند و بنا به نوعشان قیمت بلبرینگ متفاوت می شود.

 

 

بلبرینگ چیست؟

بلبرینگ نوعی یاتاقان یا بلبرینگ است که در آن از عناصر غلتشی برای تحمل بارها و کاهش اصطکاک استفاده می شود و برای حفظ جدایی بین قسمت های متحرک یک یاتاقان نیز از سیلندرها استفاده می کند. در مقایسه با بلبرینگ، بلبرینگ ها از عناصر غلتشی بشکه ای شکل تشکیل شده اند تا توپ های کروی و می توانند بارهای سنگین تری را نسبت به یاتاقان های ساچمه ای با اندازه های مشابه تحمل کنند، اما نمی توانند مانند یاتاقان های توپی، سرعت های بالایی را تحمل کنند.

بلبرینگ ها می توانند بارهای بیشتری را نسبت به بلبرینگ های معمولی تحمل کنند، کاربردهای آنها عموماً محدود به عملیات با سرعت کم است. بلبرینگ ها در طیف گسترده ای از اشکال و اندازه ها هستند و می توانند برای موقعیت های تخصصی سفارشی شوند و بنا به نوعشان قیمت بلبرینگ متفاوت می شود. همچنین، استفاده از فلنج ها، قفس ها و ردیف های متعدد یاتاقان می تواند عملکرد بالاتری را برای برآورده کردن موارد خاص ایجاد کند.

انواع اصلی بلبرینگ ها استوانه ای، کروی و مخروطی هستند. به طور کلی، بلبرینگ ها ظرفیت بارگذاری بیشتری نسبت به یاتاقان های ساچمه ای با همان اندازه دارند.

 

قبل از خرید بلبرینگ لطفا با انواع آن آشنا بشوید:

 

بلبرینگ استوانه ای

بلبرینگ استوانه ای دارای ظرفیت بار شعاعی بالا و بارهای رانش متوسط بوده و حاوی غلتک هایی هستند که شکل استوانه ای دارند اما استوانه واقعی نیستند. درعوض، این غلتک ها برای کاهش غلظت تنش، تاج گذاری می شوند یا به پایان می رسند. این هندسه منجر به اصطکاک کم می شود و امکان کاربردهای با سرعت بالا را فراهم می کند.

 

بلبرینگ کروی

بلبرینگ کروی دارای یک حلقه بیرونی با شکل کروی داخلی است. غلتک ها در وسط ضخیم تر و در انتها نازک تر هستند. بنابراین بلبرینگ های کروی می توانند ناهماهنگی استاتیک و دینامیکی را در خود جای دهند. با این حال، تولید غلتک های کروی دشوار است و بنابراین گران است، و یاتاقان ها اصطکاک بالاتری نسبت به یک غلتک ایده آل استوانه ای یا مخروطی دارند، زیرا مقدار مشخصی لغزش بین عناصر نورد و حلقه ها وجود دارد.

 

بلبرینگ تراست

یاتاقان ‌های رانش برای بارهای رانش خالص طراحی شده‌اند و می‌توانند بار شعاعی کم یا بدون بار را تحمل کنند. بلبرینگ ها از غلتک هایی مشابه سایر انواع بلبرینگ استفاده می کنند. یاتاقان ‌های غلتکی رانش با غلتک ‌های استوانه‌ای یا کروی در دسترس هستند. یاتاقان ‌های رانش فقط بارهای محوری را تحمل می‌کنند اما استحکام محوری بالایی دارند که برای بارهای سنگین مناسب است. بلبرینگ تراست حاوی غلتک های محدب بوده و دارای قابلیت خود تراز شدن و عاری از هرگونه تأثیر انحراف شفت یا خطای نصب می باشد.

 

اجزای بلبرینگ ها

بلبرینگ یا همان یاتاقان غلتکی از نوع شعاعی (استوانه ای، مخروطی، کروی و سوزنی) دارای چهار جزء اصلی شامل: یک حلقه داخلی، یک حلقه بیرونی، غلتک ها و یک قفس (نگهدارنده غلتکی) می باشد. در شرایط عملیاتی معمولی، حلقه ‌ها و غلتک ‌های بلبرینگ، بار را حمل می‌کنند در حالی که قفس فضای خالی دارد و غلتک ‌ها را روی مخروط نگه می‌دارد.

بلبرینگ های رانش غلتکی برای حمل بارهای رانش خالص طراحی شده اند. مانند غلتک های شعاعی، بلبرینگ ها نیز از دو حلقه، غلتک و یک قفس (نگهدارنده غلتکی) تشکیل شده اند. با این حال، به جای یک حلقه داخلی و خارجی متحدالمرکز به محور چرخش، آنها دارای دو حلقه یا واشر رانش در دو طرف غلتک هستند.

 

عوامل مهم در خرید بلبرینگ

در انتخاب یک یاتاقان و خرید بلبرینگ، نوع آن، درجه، روان کننده، هر نوع محافظ، میزان آب بندی و میزان بار پایه از عوامل مهم می باشند. اگر یاتاقان در حالت ثابت در معرض ضربه قرار می گیرد، بار استاتیکی آن را نیز باید در نظر گرفت. بارگیری شوک در حین کار نیز عاملی مهم در طول عمر بلبرینگ می باشد. بلبرینگ ها به صورت طرح های خاص و همچنین در انواع پیکربندی ها مانند یونیت های نصب شده، یاتاقان های چند ردیفه و غیره موجود می باشند و همچنین مطابق با نیازهای صنایع خاص مانند هوافضا، مواد غذایی و دارویی و غیره طراحی می شوند.

 

صنعت بلبرینگ طاهرزاده در زمینه تهیه و توزیع انواع بلبرینگ و بلبرینگ آماده خدمت رسانی به شما می باشد.

فروشگاه بلبرینگ طاهرزاده : https://taherzadehbearing.com

 

صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 صفحه بعد