x تبلیغات
نتیران

قانون پایانه‌های فروشگاهی و سامانه مؤدیان

 محمد صفائی دلوئی در استودیوی گفتگوی ویژه خبری شبکه دوم سیما افزود: تا به حال نسبت به ترک فعل‌ها در کشور مجازاتی برای افرادی که قانون را اجرا نمی‌کردند، صورت نمی‌گرفت.

او ادامه داد: قانون پایانه‌های فروشگاهی و سامانه مؤدیان قرار بود در سال ۹۸ اجرایی شود، اما این اتفاق نیفتاد، پس از ۱۵ ماه از این قانون، بانک مرکزی این قانون را اجرا نمی‌کند و در بحث سازمان امور مالیاتی هم قرار بود این قانون از ابتدای خرداد ۱۴۰۰ اجرایی شود، اما آن هم اجرایی نشد

صفائی تصریح کرد: مجلس سازمان امور مالیاتی را مکلف به اجرای ماده ۲۳۴ کرد و با صراحت سازمان مالیاتی را مکلف به رجوع به دستگاه قضائی کرد.

کاظم دهقان مدیر عامل سامانه شاپرک هم در سوی دیگر استودیو گفت: بر اساس پالایش‌های انجام شده در حال حاضر حدود ۱۰ میلیون و ۶۰۰ هزار ابزار پذیرش شامل کارتخوان و درگاه پرداخت اینترنتی در کشور موجود است و حدود ۸ میلیون از این تعداد پیش ثبت نام پرونده مالیاتی را انجام داده اند.

محمد برزگری رئیس مرکز تنظیم مقررات سازمان امور مالیاتی کشور هم در ارتباط زنده تلفنی با این برنامه گفت: حدود ۲ میلیون و ۴۲۶ هزار سرویس کارتخوان به سامانه مالیاتی متصل شده اند و ۲ میلیون و ۳۲۱ هزار دستگاه و سامانه کارتخوان هم درخواست غیرفعال سازی خود را تسلیم کرده اند.

صفائی دلوئی هم در استودیو گفت: طبق گزارش‌های بانک مرکزی، بیش از ۳ میلیون کارتخوان به فوتی‌ها و بی هویت‌ها تعلق داشته و به این ترتیب مورد ابطال قرار گرفته اند و با این احتساب حدود ۳ میلیون و اندکی ابطال و خروج صورت گرفته و بیش از ۱۰ میلیون باقی مانده اند و طبق آخرین آمار، حدود ۴ میلیون سامانه و درگاه به شبکه متصل هستند.

دهقان مدیر عامل شاپرک هم گفت: شرایط می‌توانست بهتر از این باشد اگر زیرساخت‌ها ایجاد می‌شد.

پمپ کارواش 3 فاز برتولینی

 

در نتیجه افزایش حتی چند درجه ای دمای محیط باعث گرم شدن بیش از اندازه اندام مرغ خواهد شد. یک کاربرد مه پاش در مرغداری، کمک به پرندگان برای کاهش دمای بدن آنها در فصول گرم از سال می باشد. لوازم مه پاش سیستم به خنک کردن فضا کمک بسیاری می کند که در ادامه درباره ی آن بیشتر سخن خواهیم گفت. هرچه ذره کوچک تر باشد کارایی این سیستم بیشتر خواهد بود. چنانچه فشار آب ورودی کم و قطر روزنه خروجی نازل نیز چندان کوچک نباشد، قطرات با قطر بزرگتر تولید شده و این نازلها را Misting می نامند. بهترین پمپ پیستونی مناسب برای این سیستم ها، پمپ های برتولینی ساخت کشور ایتالیا هستند که در کنار هم، یک کارکرد عالی را به شما عرضه خواهند کرد. در حضور مه پاش مرغداری این اطمینان وجود دارد که تمام مرغ های گوشتی در یک شرایط کاملاً ایده آل به سر می برند.

تاسیس کارواش به صورت عملیاتی نیاز به دانش و تجربه کافی در زمینههای گوناگون دارد. به همین جهت می باشد که طرفداران تکنولوژی روز به روز بیشتر می شود و افراد از طبیعت و زندگی طبیعی جاری در آن، دورتر می شوند. البته قابل ذکر است که برای تولیدات خود از کارخانه و تکنولوژی آکوا گاردن استفاده می کند . به این ترتیب می توانیم زندگی آرام تر و البته همراه با تنش های کمتری را از مرغ های در حال پرورش دادن انتظار داشته باشیم. در صورتی که از مه پاش مرغداری استفاده می کنید، دیگر نگران فصل های سرد از سال نیستید. حضور رطوبت ساز مرغداری اگر قرار است باعث تداوم زندگی با نشاط تر مرغ های بالغ باشد، در تداوم زندگی جوجه ها تاثیرگذار است. ¨ کمبود رطوبت در محیط سالن مرغداری می تواند بر سلامت روانی مرغ ها نیز تاثیرگذار باشد. ¨ کمبود سطح رطوبت باعث دهیدراته شدن جوجه ها می شود. همچنین لنس های تلسکوپی بلند در بعضی کاربرد ها برای افزایش طول لنس مورد استفاده قرار می گیرند.

برای این کار آبیاری زمین های کشاورزی و باغ ها از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد. همچنین استفاده از تایمر آبیاری باعث می شود گل و گیاهان به صورت منظم و با شدت لازم آب داده شوند. از آنجا که مسئله کمبود آب یکی از مسائل مهم در ایران است؛ کارواشها باید برای تامین آب مدنظر خود راهکار مناسبی داشته باشند. کمبود رطوبت در فصل سرد از سال نیز تاثیرات بسیار نامطلوبی دارد. این دستگاه با طراحی دقیق، کاربرد وسیع و گسترده ای در عملیات های گوناگون دارد. دهیدراته شدن در اندک زمانی مرگ و میر بسیار سنگین را در تمام جوجه های حاضر در یک سالن خشک فراهم می کند. نوسانات سنگین دمایی بر رفتارهای مرغ ها تاثیرگذار هستند. مه پاش مرغداری با افزایش سطح رطوبت فضای سالن پرورش مرغ در وزن گرفتن سریع گله های گوشتی بسیار تاثیرگذار است. با در نظر گرفتن موارد ذکر شده، طراح یک سیستم مه پاش باید با استفاده از قطعات مرغوب و رعایت تمامی استانداردهای لازم، دستگاهی با کیفیت و کاربردی جهت رفع نیازهای اساسی مشتریان فراهم کند. ¨ در صورتی که سطح رطوبت هوا در سالن مرغداری کاهش ناگهانی داشته باشد، جوجه ها با مشکلات سنگین گوارشی مواجه می شوند. تمام قطعات بکار رفته در پمپ فشار قوی کارواش اینتر پمپ 200 بار از بهترین مواد و باکیفیت ترین بوده و در طی هر مرحله تولید آن با دقت و وسواس کامل تست و چکاپ شده است و روند اسنبل آن با بیشترین حد دقت انجام شده است تا بتواند بخوبی و بهترین نحو ممکن از پس مصارف سنگین و پرفشار صنعتی برآید.

https://abniro.com/car-wash-3-ph/

ابتدای هر هدفی اعم از پرورش مرغ های گوشتی یا تخم گذار در مقدمات امر همراه با جوجه کشی است. کاربرد دارند. برعکس آن، پمپ های کارواش صنعتی و نیمه صنعتی سه فاز هستند که به دلیل دارا بودن موتور قدرتمندتر، ابعاد بزرگتری نسبت به پمپ کارواش خانگی دارند. چرا که رطوبت مناسب در هوا به شکل یک عایق ناپیدا مانع از توسعه سرمای خشک و کشنده در محیط سالن مرغداری خواهد شد. در بند قبل توضیح دادیم که دهیدراته شدن بدن جوجه ها تهدیدی جدی برای آنها است.اما قبل از این اتفاق مرگ آور، کمبود سطح آب مانع از دفع درست در دستگاه گوارش جوجه ها خواهد شد. کمبود رطوبت مانع از تامین تعادل دمایی در محیط مرغداری است. کاربرد مه پاش در مرغداری همراه با آغاز عملیات جوجه کشی تا جوجه ریزی در سالن های مرغداری بسیار جدی تر از هر زمان دیگری است. هوای خشک در فصل سرد به شدت خطرناک است و عملاً نمی تواند راندمان سالن های مرغداری در فصول سرد سال را تحت تاثیرات شدیدی بگذارد.

پیش‌بینی‌های انجام‌شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران

 پیش‌بینی‌های انجام‌شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران حاکی از آن است که در صبح امروز (۹ بهمن ماه) با آغاز تردد خودروها در نخستین روز هفته به‌تدریج بر غلظت ذرات معلق افزوده خواهد شد و کیفیت هوا در برخی مناطق پرتردد در محدوده ناسالم برای گروه‌های حساس قرار خواهد گرفت. کاهش تندی باد در طول روز از پراکندگی آلاینده‌ها جلوگیری خواهد کرد.

با افزایش ترافیک شامگاهی تا اواخر وقت شنبه ( ۹ بهمن ماه) و حاکمیت جو آرام و آسمان صاف، بر میزان غلظت آلاینده‌ها افزوده خواهد شد و برقراری وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس در بیشتر مناطق پرتردد پیش‌بینی می‌شود.

با افزایش نسبی تندی باد تا صبح روز یکشنبه (۱۰ بهمن ماه) تا حدودی از غلظت آلاینده‌ها کاسته خواهد شد، هرچند افزایش ترافیک صبحگاهی سبب افزایش غلظت ذرات معلق و در نتیجه کاهش کیفیت هوا در مناطق پرتردد می‌شود.

رشد ناپایداری جوی در طول روز پراکندگی آلاینده‌ها را تسهیل خواهد کرد همچنین با توجه به وزش باد مؤثر تا ساعات پایانی یکشنبه غلظت ذرات معلق کاهش پیدا می‌کند که برقراری وضعیت قابل‌قبول در بیشتر مناطق دور از انتظار نیست.

به گزارش ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین 67 بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص هم‌اکنون «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۸۰ و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول است.

آموزش حسابداری مالی نیاز چقدر کیفیت دارد؟

علاوه بر آن بهترین روش برای قراردادهای بلندمدت نیز استفاده از روش درصد تکمیل کار است؛ زیرا برای مبارزه با نوسانات مالی موثر هستند. در صورتهای مالی اطلاعات مالی را ثبت میگردد و از طریق تجزیه و تحلیل این اطلاعات ارزیابی میشوند تا به گزارشی مفید برای سرمایهگذاران، سهامداران، مدیران و سایر اشخاص ذینفع تبدیل شود . شركت راهكار نوین سیاق فعالیت خود را از سال 74 در زمینه طراحی، تولید و استقرار سیستم های اتوماسیون مالی و صنعتی آغاز نموده است و در حال حاضر محصولات بزرگی مانند ابزار سیستم ساز و erp سیاق را به همراه بیش از 50 نرم افزار نرم افزاری تحت وب برای مكانیزاسیون نرم افزاری شركتها و سازمانهای بزرگ با گستردگی جغرافیایی كشوری و بین المللی در كارنامه كاری خود دارد. عملکرد تحت وب به این صورت است که شما نرم افزار خود را بصورت تحت وب تهیه می کنید و برای استفاده از آن باید اینترنت داشته باشید. البته در هر صورت شرکت در دوره های آموزش حسابداری اولین قدمی است که باید بردارید. این روش تمرین باید برای هر آموزش در هر سرفصل حسابداری قرار داده شود تا هنگام کار اجرایی حسابدار دچار دردسرهای احتمالی نشود.

اگر خوب تمرین کنید و مهارت کسب کنید هیچ کس به شما نخواهد گفت مدرک دانشگاهت را بیاور یا مثلا باید فلان معدل را داشته باشی که بتوانی در اینجا مشغول به کار شوی. آموزش حسابداری بازار کار در کنار دریافت مدرک معتبر فنی و حرفه ای. نداشتن تجربه کافی: این مورد به نظر بنده تنها موردی است که اصلا نمی تواند بهانه شود و جوابش دقیقا مانند مدرک می ماند. و در پایان صحبت ها هم دقیقا به همین مورد اشاره کنیم. من استعدادش رو ندارم: این جز آن دسته صحبت هایی است که وقتی افراد هیچ توجیه و بهانه ای برایشان باقی نمی ماند به این عبارت کلیشه ای روی می آورند. فن بیان ضعفی است که در اکثر حسابداران دیده می شود که گاها باعث می شود حسابدارانی که توانایی هایی خیلی قدرتمندی دارند اما چون نمیتوانند خوب خود را مطرح کنند توان جذب بسیاری از پروژه را ندارند. بی انصافی نباشد که حسابدارانی خبره داریم که مدیریتی بسیار دقیق و فنی دارند ولی اکنون منظور با افراد با تخصص پایین تر است. ما ایرانی ها اکثرا از کودکی به اشتباه آموخته ایم که برای هر مهارت و تخصصی باید استعداد ذاتی داشته باشیم ولی کمتر کسی از ما اهل آموزش هستیم چرا که اینگونه نگرشمان رشد کرده است.

اگر دانشجو یا فارغ التحصیل رشته حسابداری هستید ولی تجربه برای ورود به بازار کار ندارید. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و نیل به سوی یکپارچگی و تشکیل دهکده جهانی نرم افزارهای حسابداری دقیق، سریع و کارآمدی طراحی و تولید شده اند که برای هرگونه محاسبات پر تکرار فرمولها و مسیرهای کوتاهی دارند و فارغ از بحث امنیت نرم افزار حسابداری - که خود از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است - بسیار کاربردی و دقیق هستند ؛ اما برای کاربران شخصی یا سازمانی همیشه استفاده از این نرم افزارهای حسابداری به دلایل گوناگونی میسر نیست . پشتیبانی رایگان، امنیت بالا، قابلیت انعطاف پذیری و یکپارچه سازی اطلاعات مالی از جمله امتیازات این محصول محسوب می شود. طی چند سال اخیری که مباحث مالی و حسابداری مهم تر از گذشته شده اند به تدریج شغل حسابداری ارزش بیشتری پیدا کرده و هر روز هم بیشتر رشد می کند و در بازار کار نیاز به آن بیشتر احساس می شود. این نرم افزار آنلاین در حال حاضر سیستم حسابداری مقرون به صرفه و امن برای کسب و کارهای نوپا و در حال رشد محسوب میشود. سپیدار ارائه کننده یک بستر کامل از نرمافزارهای حسابداری است.

حسابداری شخصی و یا مدیریت دارایی به تمامی فعالیتها و تصمیمات مالی یک فرد گفته میشود. اصول اولیه حسابداری شامل مباحث شناخت و تعریف حساب ها ، اصول و فرضیات حسابداری ، شناخت انبار و اصول انبارداری ، ارتباط حساب ها با یکدیگر و حسابداری دارایی ثابت می باشد. اگر به یک راه حل حسابداری نسبتا کوتاه مدت نیاز دارید، طرح رایگان Sunrise ارزش بررسی را دارد. هنگام تحریر متوجه می شوید کلی سوال دارید و استرس نوشتن دارید چرا که این دفاتر واقعی است و اگر هنگام تحریر اشتباهی مرتکب شوم چه مشکلی پیش می آید و یا چطور می توانم آن را حل و فصل کنم تا دفاتر شرکت رد نشوند؟ برخی شرکتها با قوانین اداره میشوند، برخی با سلسله مراتب، اما همکاران سیستم، با ارزشها پیش میرود. این دوره ها توسط برخی از موسسات آموزشی ارائه می شود که می توانید با جستجو در لیست آموزشگاه های حسابداری آنها را پیدا کنید و در کلاس های آن شرکت نمایید.

صدها نفر در پاریس دست به اعتراض زدند

 معترضان سعی کردند با استفاده از سنگ و چوب وارد دفتر مرکزی سرویس اقدام خارجی اروپا در پایتخت بلژیک شوند.

جوزپ بورل هماهنگ کننده سیاست خارجی اتحادیه اورپا حمله به دفتر مرکزی سرویس اقدام خارجی اروپا را محکوم کرده است.

وی در حساب توییتری خود نوشت: تخریب و خشونت بی‌معنی در تظاهرات امروز بروکسل را به شدت محکوم می‌کنم.
استفانو سانینو دبیر کل سرویس اقدام خارجی اتحادیه اروپا، از افسران پلیس برای "حفاظت از ساختمان سرویس اقدام خارجی اروپا در برابر یک حمله شرم آور و نفرت انگیز" تشکر کرد.

تصاویری که در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است، نشان می‌دهند که انبوهی از تظاهرکنندگان در خیابان‌های بروکسل با داشتن پرچم درحال شعار دادن هستند. برخی از معترضان با پلیس درگیر می‌شوند و از سوی دیگر پلیس سعی می‌کند با گاز اشک آور با تظاهرکنندگان مقابله کند.

برخی دیگر از تصاویر منتشر شده نشان می‌دهند که تعدادی از معترضان اقدام به آتش زدن پرچم اتحادیه اروپا می‌کنند.
روز شنبه نیز سایر شهرهای کشورهای اروپایی شاهد اعتراضات به تمهیدات کرونایی بودند.

گفتنی است، هزاران نفر روز شنبه با تجمع در پایتخت‌ کشورهای اروپایی به گذرنامه واکسن کرونا و اعمال سایر محدودیت‌های دولت‌ها برای پیشگیری از همه گیری این ویروس اعتراض کردند.

تظاهرات ضد محدودیت‌های کرونا و الزامات دشواری که روز به روز توسط دولت‌ها اعمال می‌شود در آتن، هلسینکی، لندن، پاریس و استکهلم برگزار شد.

صدها نفر در پاریس دست به اعتراض زدند زیرا قرار است از روز دوشنبه ارائه کارت تزریق واکسن کرونا در فرانسه اجرایی شود و افرادی که تا کنون واکسن دریافت نکرده‌اند با محدودیت‌هایی از جمله ممنوعیت سفر با پروازهای داخلی و حضور در رویدادهای ورزشی، بارها، سینماها و سایر مکان‌های تفریحی مواجه خواهند شد.

در سوئد نیز که برای شرکت در رویدادهای داخلی با بیش از ۵۰ نفر، گواهی واکسن مورد نیاز است، حدود سه هزار تظاهرکننده در مرکز استکهلم دست به اعتراض زدند و در میدان اصلی شهر که برای جنبش‌های آزادی سازماندهی شده بود، تجمع کردند.

حدود یک هزار تن نیز در گوتبورگ دومین شهر بزرگ سوئد تظاهرات مشابه برگزار کردند.

گذرنامه واکسن نوع جدیدی از گذرنامه است که با استفاده از آن کشورها وضعیت گردشگران و مسافران خارجی را بررسی و اجازه ورود صادر می‌کنند.

چه چیزی از سنگ کلیه جلوگیری میکند؟

توصیه می شود مصرف کربوهیدرات های ساده کاهش یابد. از آن جا که اخیراً رابطه ی دریافت کم پتاسیم در تشکیل سنگ های کلیه از طریق افزایش دفع کلسیم ادراری نشان داده شده است، لذا توصیه می شود این افراد پتاسیم بیشتری دریافت کنند کربوهیدرات های ساده (قند، شکر،شیرینی ها )، دفع کلسیم و اگزالات را افزایش می دهند. ودر گروهی هم انسولین به اندازه کافی تولید میشود اما سلولهای بدن واکنش مناسبی به ان نشان نمیدهند که در این صورت انسولین تولید شده در بدن کارایی ندارد به نظر بنده دلیل این نوع مشکل کم کاری غدد تیروئد وغدد فوق کلیوی است. آب گندم یا حاوی ترکیباتی است که باعث افزایش تولید ادرار می شود و اجازه می دهد دفع سنگ کلیه راحت تر شود و خطر ابتلا به آن را کاهش مى دهد. دردیابت نوع۲ معمولا پانکراس یا همان لوزالمعده کم کار شده وانسولین کافی مورد نیاز برای متابولیزم گلوگز را تولید نمیکند. آب تهیه شده از لوبیا سبز پخته برای بهبود کلی ادرار و کلیه استفاده میشود. داروی دیابت در دو دوره چهل روزه میباشد که بعد از اتمام دوره اول وانجام تستهای ده روزه، برای بهبودی کامل بیمار دوره دوم دارو ساخته میشود.

در این مقاله قصد داریم به بیماری سنگ کلیه و درمان آن بپردازیم و شما را با شیوه جالب درمانی این بیماری آشنا کنیم. در این مقاله، ۳۲ روش درمانی خانگی و طبیعی را برای رفع عفونت و درد کلیه خواهید دید که میتوانند به شما کمک کنند تا بیماری کلیوی را از بین ببرید. نوشیدن آب: نوشیدن ۱/۹ تا ۲/۸ لیتر آب در روز به شستشوی دستگاه ادراری کمک میکند. یک اختلال ژنتیکی نادر نیز باعث افزایش اگزالات در ادرار می شود که در نتیجه سنگ های اگزالات کلسیم عود کننده، ایجاد می شوند که نهایتاً نارسایی کلیه ایجاد می شود. مورد بعدی، کاهش اگزالات رژیم غذایی است که به خصوص با حذف آن هشت ماده ی غذایی غنی از اگزالات ( اسفناج، ریواس ، چغندر ، آجیل ، شکلات ، چای ، سبوس گندم و توت فرنگی)، تا حد زیادی اگزالات رژیم غذایی کاهش می یابد. به گونه ای که ادرار رقیق دفع گردد و غلظت مواد تشکیل دهنده ی سنگ در آن کاهش یابد یعنی حجم ادرار دفع شده به 2 لیتر یا بیشتر در روز برسد. 

این بیماران باید آب فراوانی (بیشتر از 4 لیتر در روز ) بنوشند. به طور طبیعی مقدار اسید اگزالیک دفع شده در ادرار، نباید بیشتر از 40-10 میلی گرم در روز باشد تنها 10% این میزان از رژیم غذایی حاصل می شود، بقیه ی آن، حاصل سوخت و ساز داخلی است. افرادی که به سنگ کلیه مبتلا هستند و یا در معرض این بیماری قرار دارند، بهتر است از مصرف غذاهای حاوی پورین اجتناب کنند. مصرف روزانه حدود 3 ليتر مايعات و عمدتاً آب خالص، اجتناب از مصرف شير و فرآوردههاي لبني در صورتي كه سنگ كليه از نوع كلسيمي ـ فسفري باشد. نسبت ابتلا در مردان 4 برابر زنان هست. در یک مطالعه بر روی افراد مبتلا به سنگ کلیه دیده شد، افرادی که روزانه بیش از 2 لیتر مایعات نوشیدند، نسبت به آنهایی که 1 لیتر مایعات نوشیدند، 27% عود مجدد کمتری داشتند و در مطالعه ی دیگری دیده شد، که برزو سنگ کلیه در افرادی که روزانه بیش از 5/2 لیتر مایعات می نوشیدند، 38% کمتر از آنهایی بود که روزانه 4/1 لیتر مایعات می نوشیدند.

مطالعات انجام شده بر روی افراد سالم داوطلب، نشان داده است که در مورد تمام غذاها همچنان که اگزالات غذا افزایش می یابد، دفع اگزالات ادراری به همان نسبت بالا نمی رود. اغلب لازم است در طول شب نیز بیدار شده و آب بنوشند. برخی از سنگهای کلیه خودب به خود از بین میروند، ممکن است روند درمان سنگ کلیه به این صورت تا چندین هفته طول بکشد. شما برای دریافت خواص آب ریحان جهت درمان سنگ کلیه، می بایست به مدت شش هفته به طور مداوم آن را مورد مصرف قرار دهید. به خاطر داشته باشید خواص گیاه بابا آدم برای سنگ کلیه به دلیل دیورتیک بودن و افزایش حجم ادرار است. تخم این گیاه ریز و کمی دراز است و به دو رنگ قرمز و قهوه ای وجود دارد که رنگ قرمز آن طعم تلخی دارد. مصرف مایعات: نوشیدن حداقل دو الی سه لیتر مایعات در طی روز، به رقیق کردن ادرار و دفع سنگ های ریز و پیشگیری از تشکیل و افزایش اندازه سنگ های جدید و درمان سنگ کلیه کمک می کند. حدود دوسوم افرادی که بیماری غدددرون ریز دارند، مبتلا به سنگ کلیه می شوند. سنگ کلیه چگونه تشکیل می شود؟ 

بخوانید:

https://irurology.com/دفع-سنگ-کلیه/

 

 

وضعیت ناخوش احوال و بدترین وضعیت دریاچه ارومیه

 بنا به آخرین آمارهای منتشره توسط وزارت نیرو، تراز آب دریاچه ارومیه در روز ۱۱ دی‌ماه، ۱۲۷۰.۶۵ بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۶۱ سانتی‌متر و نسبت به نخستین روز سال آبی "یک مهر ۱۴۰۰" یک سانتی‌متر کاهش داشته است.

 
وسعت آب دریاچه نیز با ۱۳۵۰ کیلومترمربع کاهش نسبت به مدت مشابه سال گذشته و ۳۵ کیلومترمربع افزایش نسبت به روز نخست مهرماه امسال به ۲۰۶۲ کیلومترمربع رسیده است.
 
همچنین حجم آب موجود این پیکره آبی به ۲.۷ میلیارد مترمکعب رسیده است که ۱.۹۸ میلیارد متر مکعب در طی یک سال کمتر شده است.
 
این شرایط نشان از وضعیت ناخوش احوال و بدترین وضعیت دریاچه ارومیه از دی‌ماه ۹۷ است.
 
این درحالیست که دریاچه ارومیه نسبت به تراز اکولوژیک خود ۳.۴۶ متر، نسبت به وسعت اکولوژیک خود ۲۵۷۳ کیلومتر مربع و نسبت به حجم آب اکولوژیک خود ۱۲.۸ میلیارد مترمکعب فاصله دارد.
 
ادامه این روند و سرعت کاهش تراز و وسعت و حجم آب دریاچه، گمانه‌زنی‌های خشکی کامل این دریاچه را با بی‌بارشی‌های اخیر ایجاد کرده است و این دریاچه نیازمند توجه جدی برای احیا با راه‌حل‌های تکمیلیست.

سئو در گیلان

وقتی سایتی طراحی می‌کنید، این سایت نیاز به بازدید داره تا بتونه به اهدافی که تعیین کرده برسه. شاید بپرسید چطوری میشه به سایت بازدید کننده فرستاد؟ باید خدمتتون عرض کنیم که با کمک سئو (SEO) میتونید به بهترین شکل این کار رو انجام بدید. به همین خاطر تیم نشونت خدمات سئو در گیلان رو به کلیه هم استانی‌های عزیز ارایه میده و شما در هر شهری همچون رشت، آستارا، لاهیجان، لنگرود و… که باشید می‌تونید از همراهی نشونت با کسب و کارتون بهره مند بشید.

سئو در گیلان

سئو یک علم تجربی هست، بنابراین یک کارشناس سئو لازم هست آشنای کامل به مباحث سئو باشه. شاید در استان‌های کوچک‌تر، پیدا کردن تیم یا کارشناسان و متخصصان سئو کار آسونی نباشه. به همین دلیل نشونت تصمیم گرفته در این زمینه قدم برداره و خدمات سئو رو در استان گیلان ارائه بده.

سئو چه مراحلی داره؟

برای اینکه بتونید سایتتون رو سئو کنید باید یک مسیر مشخصی رو طی کنید. این مسیر معمولاً از زمان طراحی سایت آغاز میشه. البته اگر قبلا سایتتون رو طراحی کردید و مطمئن نیستید که مطابق با اصول سئو طراحی شده یا نه نگران نباشید. ما اینجا هستیم تا سایتتون رو به طور کامل بهینه کنیم تا بتونید رتبه خوبی در نتایج گوگل کسب کنید.

اطلاعات بیشتر:

https://neshoonet.ir/seo-in-gilan/

برنامه جدید تغییر در نحوه پرداخت بنزین سهمیه‌ای

هادی بیگی‌نژاد در گفت‌وگو با ایلنا، درباره برنامه جدید تغییر در نحوه پرداخت بنزین سهمیه‌ای اظهار داشت: این برنامه در حد ایده بوده و هنوز نه هیچ طرحی از سوی مجلس و نه لایحه‌ای از سوی دولت ارائه شده است.

وی افزود: در خصوص تغییر سهمیه بنزین یک ایده مطرح شده مبنی بر اینکه بنزین به جای خودرو به فرد و هر کد ملی تعلق بگیرد یعنی کسانی هم که خودرویی ندارند بتوانند از یارانه بنزین برخوردار شوند.

این عضو کمیسیون انرژی مجلس تصریح کرد: اکنون با توجه به اینکه تعداد افراد بیش از خودروها است قرار بر این شد که فعلا به صورت پایلوت در دو منطقه از کشور اجرا شود تا اشکالات اجرای ایده مشخص سپس در کل کشور پوشش داده شود.

وی خاطرنشان کرد: با این طرح به تمامی مردم یارانه بنزین تعلق می‌گیرد بنابراین توزیع یارانه نسبت به گذشته افزایش می‌یابد و به همین دلیل دولت و مجلس به‌راحتی نمی‌توانند تصمیم بگیرند، زیرا هزینه‌بر است.

بیگی‌نژاد با بیان اینکه دولت برنامه‌ای برای گران کردن بنزین و تغییر سهمیه آن ندارد، گفت: هنوز در مورد نحوه فروش بنزینی که به خانواری که خودرو ندارد چیزی مطرح نشده است، اما احتمالا یا پول آن را پرداخت می‌کنند و یا اینکه خود فرد می‌تواند سهمیه بنزین خود را بفروش برساند.

وی یادآور شد: سهمیه ۶۰ لیتر و قیمت کنونی بنزین به قوت خود باقی است و قرار نیست تغییری اعمال شود.

این نماینده مجلس تاکید کرد: به اعتقاد بنده نه تنها یارانه بنزین بلکه یارانه اقتصادی باید به تمامی افراد جامعه تعلق گیرد و در این خصوص نباید هیچگونه دسته‌بندی قائل شد.

بک لینک سازی دائمی به کمک پلتفرم رپورتاژ آگهی seocell.ir

سعی کنید کمتر روی کلمه کلید مورد نظر با انکرتکست اصلی لینکسازی کنید و با کلمه هم خانواده و یا آدرس صفحه (url) لینکسازی کنید که لینکسازی شما طبیعی تر به نظر برسد و تاثیر بیشتری از رپورتاژ دانشگاهی خود کسب کنید. وقتی نوبت به سئو خارجی سایت می رسد، اکثر ذهنیت ها به سمت بک لینک و رپورتاژ می رود که البته طبیعی است.

یکی دیگر از تکنیک های رایج برای فریب شما استفاده از عباراتی مثل خرید بک لینک خارجی یا خرید بک لینک معتبر است که موجب میشود تصور کنید برای سایت شما مفید خواهند بود. وب سایتهایی که دارای سئو مناسب هستند میتوانند به عنوان وب سایتهای معتبر شناخته شوند چرا که این گونه سایتها دارای ورودی مناسب بوده و رتبه ی الکسای بهتری نسبت به سایر سایتها دارند. و سایتهای خلاف قوانین کشور به هیچ عنوان پذیرفته نمی شوند. سوال من از این عزیزان این است: شما از کجا می دانید که در این مدت رقیب جدید و قدرتمندی ظهور نمی کند؟ 

از آنجائیکه نوع لینک های ایجاد شده در تمامی پکیج‌ها، رپورتاژی خواهد بود، در رابطه با رپورتاژها و انواع آن و پکیج های مستقل و تعرفه ها در صفحه خرید رپورتاژ آگهی به تفصیل توضیح داده شده است. چنانچه قصد دارید در مورد خرید بک لینک های رپورتاژی بیشتر بدانید، به این صفحه مراجعه نمائید. به طور خلاصه، رپورتاژ خبری مجله ای ارائه شده توسط سئوسل به رپورتاژهایی اطلاق می‌شود که در شبکه‌ای از وب سایتهای خبری مجله‌ای اختصاصی درج می‌گردند. همچنین رپورتاژهای وبلاگی نیز به رپورتاژهایی اطلاق می‌گردد که در وبلاگ‌های ایرانی، یعنی سرویس‌های وبلاگدهی ایرانی درج می‌گردند (این رپورتاژها در شبکه‌ای از وبلاگ‌های ایجاد شده در سابدامنه سرویس‌های وبلاگی درج خواهند شد).

در داخل رپورتاژ تمام متن فارسی بوده و ثبت لینک فارسی در بین یک متن فارسی با عنوان فارسی هیچ مشکلی برای سایت بوجود نمی آورد. رپورتاژ آگهی توسط موتورهای جستجو به عنوان یک متن خبری مناسب شناخته شده که موتورهای جستجو نظیر گوگل حساسیت کمتری نسبت به آن نشان میدهد و از طرف دیگر خطر ایجاد مشکلات لینک سازی در شیوه خرید رپورتاژ آگهی نسبت به سایر روشها کمتر است. یعنی آقای ب در طول 6 ماه دوم که اقای الف هیچ درامدی ندارد، به صورت ماهیانه درآمدی داشته و پس از یک سال نه تنها هزینه های طراحی سایتش درآمده، بلکه کلی سرمایه از آن خود دارد. به عنوان مثال اگر یک سایتی محتوای یکی از صفحات شما را کپی و آن را در سایت خود منتشر کند، نوعی برند منشن برای شما ایجاد شده است. مهمترین آنها این است که مقاله شما باید کاملا بر اصول سئو و برندینگ منطبق باشد. به عنوان نکتهی پایانی در مورد وب سایت خود، باید اظهار داریم که وب سایت ما دارای یک بخش تحت عنوان مقالات است و در آن بخش بسیاری از مباحث مربوط به سئو و بهینهسازی وب سایت را به صورت کاملا رایگان آموزش دادهایم.

در این سرویس ما برای شما 40 بک لینک دائمی از دامنه هایی با پسوندهای EDU و gov ایجاد می کنیم. همانطور که می دانید داشتن لینک از سایت های دانشگاهی با پسوند edu یکی از بهترین بک لینک های موجود در اینترنت است و می تواند تا حد زیادی رتبه سایت شما را بهبود ببخشد! اگر تا به حال لینکی خریداری میکردید و بی تاثیر بوده ویدیوی زیر را ببینید تا بدانید لینک سازی چند نوع است و با چه روشی ساخته میشوند. این ایده اگرچه کاملا بی ریسک و بی خطر است، اما متاسفانه زمان نتیجه گیری بسیار بسیار طولانی داشته و هزینه ای فوق العاده زیاد خواهد برد. متخصصبن سئو میدانند که رپورتاژ از سایت های مرتبط برای افزایش رتبه عالی عمل میکند اما برای افزایش هرچه بیشتر رتبه شما بایستی حتماً بتوانید در سایت های دانشگاهی و بین المللی که برای گوگل بسیار مهمتر از سایت های معمولی هستند لینک بگیرید. 7. زمان انتشار حداقل 4 ساعت تا حداکثر 48 ساعت می باشد که بعد از انتشار برای شما در واتساپ یا ایمیل ارسال خواهد شد. متن رپورتاژ از 700 کلمه تا 1200 کلمه می تواند باشد.

لینک سازی در چند مرحله یا لینک سازی لایه ای بهترین و طبیعی ترین نوع لینک سازی می باشد که مطابق نقشه ها و مپ های متنوع و چند لایه ای ایجاد می شوند. چنانچه قصد دارید با این متد به طور کامل آشنا شوید پیشنهاد می کنیم به صفحه لینک سازی چند مرحله ای مراجعه نمائید. پس از ایجاد بک لینک های لایه اصلی در تمامی پکیج‌ها، تعدادی بک لینک چندلایه ای تقویتی نیز برای آنها ایجاد خواهد شد.

البته ذکر این نکته نیز ضروری است که اگرچه این گونه بک لینک ها از دامنه های گوناگون و با ارزش ترین دامنه های ایرانی هستند، اما با آزمایش درخواهید یافت که ارزش آنچنانی زیادی نیز نداشته و برای به دست آوردن بک لینک قوی بایستی اقدام به خرید بک لینک فرمایید. هزینه رپورتاژ در یک سایت قدرتمند ایرانی با آتوریتی ۴۹ زومیت ۱۳۵۰۰۰۰ تومان است! در این روش یک عبارت یک یا چند کلمه ای با لینک شما در سایت مورد نظرتان منتشر می شود و به این ترتیب به مرور زمان ، سایت شما در عبارت لینک شده جایگاه بهتری در گوگل کسب خواهد کرد.

یعنی اگر ما پنلی تحت وب طراحی کنیم که به صورت خودکار و اتوماتیک به شما لینک دهد، شک نکنید که گوگل تشخص داده و این گونه لینک ها هیچ گونه ارزشی برای گوگل نخواهند داشت. عموماً سئوکاران از سایت های دانشگاهی به صورت کامنتی لینک دریافت میکنند اما وب سایت ما این امکان را برای شما عزیزان فراهم آورده است که بتوانید از دانشگاه های مطرح جهان رپورتاژ همراه با لینک فالو دریافت نمایید. باید بگویم که با این کار انگار شما دارید به گوگل سیگنال میفرستید که گوگل عزیز، من دارم بکلینک پولی ایجاد میکنم. چیزی که در این صفحه از سایت سئوسل به طور کامل توضیح داده شده است.

صفحه قبل 1 1 2 3 4 5 6 7 8 9 صفحه بعد