یکی از وسایلی که امروزه در دکوراسیون مدرن سرویس بهداشتی استفاده می شود، فلاش تانک است. اگر یک پایه دیواری خریداری کرده اید، می دانید که به یک مخزن داخلی نیاز دارید. زیرا کاسه ای که به دیوار آویزان شده جدا از دستشویی است. حوضچه داخلی مخزنی است که برای شستشوی توالت استفاده می شود. شاید فکر کنید از این وسیله فقط برای دیوارکوب استفاده می شود! اما اشتباه می کنید زیرا برای فضاهای کوچک و دکوراسیون مدرن سرویس بهداشتی استفاده می شود. در این مقاله می خواهیم در مورد این دستگاه و مزایای آن بیشتر بدانیم تا خرید بهتری داشته باشید.

فلاش تانک توکار چیست و چه اجزایی دارد؟

فلاش تانک توکار در واقع یک مخزن به همراه چارچوبی فلزی است که برای تخلیه وال هنگ کاربرد دارد. ساختار آن نیز به گونه‌ای است که وال هنگ بر روی آن قرار می گیرد. از جمله اجزای این وسیله می توان به مخزن، چارچوب فلزی و مکانیزم تخلیه اشاره کرد. این چارچوب معمولا طوری طراحی می شود که قادر باشد وزن ۴۵۰ کیلوگرم را تحمل کند.

مکانیزم تخلیه

مکانیزم تخلیه این نوع فلاش تانک با استفاده از دکمه انجام می شود. بدین صورت که با زدن دکمه آب به درون کاسه توالت رفته و عمل تخلیه با قدرت بسیار زیادی صورت می پذیرد. اما معمولا تولید کنندگان در محصولات خود از مکانیزم فلاش دوزمانه بهره می گیرند که به صرفه جویی در مصرف آب کمک بسیار زیادی می کند. در واقع مخزن شامل دو حجم کوچک و بزرگ آب است. برای مواقعی که به آب زیادی نیاز ندارید، می توانید از حجم کوچک آب و در غیر اینصورت بایستی حجم بزرگ آب استفاده کنید. بدین ترتیب در مصرف به شکل قابل توجهی صرفه جویی می شود.

مزایای فلاش تانک توکار‌

خرید فلاش تانک توکار برای شما مزایای فراوانی به همراه دارد. اولین و شاید بزرگترین مزیت آن، عدم اشغال فضا باشد. این وسیله به دلیل اینکه به صورت توکار درون دیوار نصب می شود، هیچ حجمی اشغال نمی کند. به همین دلیل می توان گفت که جلوه بسیار زیبایی به سرویس بهداشتی بخشیده و باعث می شود که فضای آن بزرگتر به نظر برسد. اما اینکه این وسیله داخل دیوار نصب می شود، یک مزیت بزرگ دیگر نیز با خود به همراه خواهد داشت. احتمالا درست حدس زده باشید! عمل تخلیه این وسیله بسیار کم صدا بوده و شما دیگر شاهد شنیدن صدای ناخوشایند تخلیه توالت نخواهید بود. همچنین نظافت سرویس بهداشتی نیز به شکل بسیار بهتری صورت خواهد گرفت.

بدرد چه کسانی می خورد؟

برای بسیاری از مردم دکوراسیون سرویس بهداشتی اهمیت بسیار زیادی دارد. از طرفی همانطور که گفتیم این وسیله علاوه بر وال هنگ برای توالت ایرانی نیز به کار می رود. برای شما که به زیبایی سرویس بهداشتی اهمیت زیادی می دهید، توصیه ای داریم و آن خرید فلاش تانک توکار است. فضای کوچک سرویس بهداشتی نیز جای دیگری است که بهتر است برای آن به فکر خرید این نوع فلاش تانک باشید. زیرا علاوه بر بزرگ به نظر رسیدن فضا، بسیار بهداشتی است.

موارد کاربرد فلاش تانک توکار

·         وال هنگ

·         دکوراسیون مدرن سرویس بهداشتی

·         فضای کوچک سرویس بهداشتی

قبل از خرید فلاش تانک توکار بدانیم!

یکی از مواردی که قبل از خرید فلاش تانک توکار باید در نظر بگیرد، توجه به روش نصب آن است. به دلیل اینکه این نوع فلاش تانک به صورت توکار نصب می شود، بایستی از قبل شرایط نصب آن را در دیوار فراهم کنید. به همین دلیل در زمان ساخت و ساز این وسیله را نصب می کنند. همچنین اگر بخواهید سرویس بهداشتی خود را بازسازی کنید، برای نصب باید دیوار را تخریب کنید. همچنین ورودی آب و فاضلاب نیز باید از قبل جانمایی شود.

نکته درباره نصب فلاش تانک توکار

استراکچر فلاش تانک به دیوار پیچ و مهره می‌شود که معمولا فاصله بین دو پیچ ۱۸ یا ۲۳ سانتی متر است. بنابراین ضروری است که با توجه به محل لوله کشی فاضلاب، مدل مناسب خانه خود را خریداری کنید.  

خرید فلاش تانک توکار در فروشگاه رضایی

برندهای مختلفی در بازار از جمله راسان ، شودر و فلاش تانک ایران این محصول را به بازار عرضه می کنند. در ادامه این مطلب می توانید با مراجعه به فروشگاه رضایی https://rezaeigroup.ir/ به فلاش تانک توکار در این برندها و برندهای دیگر مدل مناسب خود را خریداری کنید.