2)تابلوسازی چلنیوم پلکسی دوبل: در این شیوه از دو پلکسی گلاس با رنگ های مختلف استفاده می کنند که این کار موجب ایجاد جلوه ی زیباتری در تابلوهای تبلیغاتی خواهد شد. تنوع رنگ در تابلو استیل یکیاز مزایای این نوع تابلوها است. در مورد تابلو چلنیوم طلایی شما میتوانید یک نوع نورپردازی طلایی رنگ ویژه و خاص را برای جذابیت هر چه بیشتر تابلو سردر مغازه در نظر بگیرید. همیشه رنگ های استفاده شده در تابلو های تبلیغاتی نقش بسزایی در جذب مشتری داشته اند. تابلو چلنیوم، تابلو پلکسی، تابلو استیل، تابلو ترمووود، تابلو کامپوزیت و تابلوهای مدرن از انواع مختلف تابلوسازی تبلیغاتی است که هریک ویژگی ها و مزایای خود را دارد. یکی از انواع تابلوهای حروف برجسته ، تابلوهای چلنیوم پلکسی دوبل می باشند. 6)تابلوسازی چلنیوم کریستال: در ساختار این نوع از تابلو چلنیوم، متریال پلکسی گلاس از نوع شیشه ای و همچنین دانه های کریستالی به کار می رود، البته توجه به این نکته ضروری است که دانه های کریستال در ساخت هر نوع از تابلوهای تبلیغاتی که به وسیله ی حروف برجسته اجرا می شوند می توانند استفاده شوند. در طراحی حروف تابلو به فضای تابلو توجه کنید، زیرا فضا به خصوص در طراحی مینیمالیستی.می تواند به انتقال بهتر پیام شما کمک کند.تابلو مدرن مغازه
 
 
پیشرفت تکنولوژی سبب راحتی و تسریع کارها شده که این پیشرفت شامل تابلوسازی نیز شده است و در سالهای اخیر ، با ورود دستگاه های حروف ساز ، دستگاه برش لیزری ، دستگاه سی ان سی ، دستگاه پی وی سی و دستگاه آبکاری فانتاکرم ، امکان ساخت کلیه حروف برجسته با کمک دستگاه ها فراهم شده و کلیه مراحل برش ، با کمک دستگاه ها انجام می شود و این امر سبب تسریع روند برش کاری و از بین بردن لبه های موجدار حروف برجسته شده است . با گسترش رقابت بین صاحبین کسب و کار، ساخت یک تابلوی تبلیغاتی نیاز به تخصص و درک درستی از فضای آن کسب و کار و همچنین پرسونای مخاطبین دارد. برای رقابت و تبلیغات بصری بیشتر، سعی میکنند سفارش تابلوهای تبلیغاتی خود را به بهترین تابلوسازیهای موجود در مشهد بسپارند و از به روزترین نوع تابلوها برای کسب و کار خود استفاده نمایند. مثلا فستفودها معمولا از ترکیب قرمز و زرد استفاده میکنند. وقتی شما وارد این شهر بزرگ میشوید متوجه خواهید شد که پس از گنبد طلایی امام رضا علیه سلام، این تابلوهای رنگارنگ و متنوع مغازهها، هتلها و رستورانها هستند که خودنمایی میکنند. بهترین نوع ورق استیل باضخامت یک میلی متر می باشد که از کشور اسپانیا وارد می شود.
 
 
یکی از بیشترین موارد استفاده از ورق پلکسی به صورت دو لایه، لوگو ها هستند.بسیاری از لوگو ها امکان ساخت قطعات به صورت جدا جدا را ندارند. ورق استیل در بازار با دو اصطلاح متداول به نام بگیر و نگیر تقسیم می شود. تابلوهای میان رده ، مناسبترین تابلوهای موجود در بازار از نظر قیمت محسوب می شوند که به دلیل اینکه زیبایی بیشتری نسبت به تابلوهای ارزان قیمت دارند بیشتر از بقیه تابلوها مورد استفاده قرار میگرند و می توان با یک بودجه مناسب و معقول این نوع تابلو رو تهیه کرد. تابلوی حروف برجسته استیل آن دسته از تابلوهایی هستند که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند و جنس کل تابلو از استیل می باشد. اینگونه تابلوها از جنس پلکسی گلاس با لبه چلنیوم و پلکسی اضافه بر روی کار در رنگ های متنوع قابل اجرا خواهد بود. ترکیب رنگ های مکمل سبب جذابیت تابلوی تبلیغاتی شما می شود.
 
این نوع از تابلو تبلیغاتی با نام های متفاوتی مانند تابلو چلنیوم پانچ، الماسی و ستاره ای نامگذاری می شوند. البته رنگ مشکی معمولا برای این نوع کار کاربرد بیشتری دارد. در این بین باید از مرکز ساخت تابلو چلینوم در تهران که سابقه زیادی دارد و با سلیقه مردم و رنگ شناسی برای تابلو های مغازه آشنایی دارد مشورت دریافت کنید تا کاملا با هدف تابلو شما ساخته شود و موجب افزایش فروش بیشتر شما شود. اگر تابلوی شما در مسیر هرروزهء مردم باشد، ممکن است سی تا شصت بار در ماه دیده شود. نکته دیگر در درج لوگو این است که اگر شرکت شما سابقه طولانی دارد، آن را در تابلوی تبلیغاتی درج کنید. بنابراین یکی از دیگر نکات کلیدی در طراحی تابلو مغازه و ساخت تابلوی تبلیغاتی این است که باید خلاقیت زیادی به خرج دهید تا آثار مثبتی برای شما به دنبال داشته باشد. بنابراین اگر می خواهید نرخ فروش بالاتری را تجربه کنید استفاده از رنگ زرد با طیف روشن تر و ملایم تر برای فست فود یا رستوران توصیه می شود. با این حال، شما باید رنگ تابلو مغازه را در مقابل رنگ پس زمینه در نظر بگیرید. تابلوسازی یکی از رایج ترین روش های تبلیغاتی محسوب می شود که در زمینه بازاریابی و تبلیغات است که شامل حال کسب و کارهای زیادی می شود و صاحبین مشاغلی همچون مغازه داران ، صاحبین فروشگاه ها ، شرکت ها و کارخانجات برای معرفی نام و برند تجاری خود از خدمات تابلوسازی استفاده می کنند.