این کار شامل تمیزکاری و روغنکاری منظم، که از الزامات سلامت تجهیزات است، میباشد. نگهداری و تعمیرات بهره ور فراگیر (TPM) استراتژیای براساس این ایده است، که بهجای تیم نگهداشت همه در یک سازمان باید در نگهداری و تعمیرات مشارکت کنند. مشارکت مدیریت در نت بهره ور فراگیر باید به صورت ترویج آن به عنوان یکی از سیاستهای سازمان باشد. با توجه به یکپارچگی و وسعت بانک اطلاعاتی سیگمای سبز ابزار گزارشساز امکان استخراج هر نوع گزارش ترکیبی از بانک اطلاعاتی و تغییر واسط کاربر سیگمای سبز جهت نمایش دلخواه گزارش را فراهم میکند همچنین ابزاری است برای تولید فرمهای خاص سازمان استفاده کننده که امکان توسعه سیستم سیگمای سبز را برای تامین نیازهای خاصی که به شکل عمومی در سیگمای سبز پیشبینی نشدهاند را فراهم میکند. اما برای بهره برداری از بهترین کیفیت و به دست آوردن بالاترین عملکرد نگهداری و تعمیرات ، استفاده از ابزار مناسب به اندازه استفاده از خود فرایند نگهداری و تعمیرات حائز اهمیت است. ـ امکان ایجاد همکاریهای تجاری، سرمایه گذاریهای مشترک، ادغام و .. برای سازمانها با هزینه کمتر و بازدهی بیشتر و نتیجه بهتر. تعمیر و نگهداری جفت بهتر است به یک تکنسین مجرب سپرده شود تا از هزینه های اضافی و آسیب های جبران ناپذیر به دستگاه جلوگیری شود.

 
تکنسین های سشوار به سرعت مشکل دستگاه شما را برطرف می کنند. این مرکز دارای شبکه گسترده ای از تعمیرکاران متخصص و مسئولیت پذیر است که هرگونه ایراد و خرابی لوازم خانگی را برطرف می کنند. آبگرمکن گازی یا برقی در هر صورت و با هر ایرادی تعمیرکاران با دو سوت آن را تعمیر می کنند. تیم تعمیرات دو سوت با سابقه چندین ساله تعمیر انواع مدل های آبگرمکن آماده ارائه خدمات در سراسر کرج می باشد. در هر کجای کرج که هستید می توانید تنها با یک تماس با مرکز از تعمیرکار آبگرمکن بخواهید. چگونه می توان نظارت بهتری بر عملکرد پرسنل سازمان داشت؟ تمامی نرم افزارهای آرپا به صورت خودکار از اطلاعات سازمان پشتیبان گیری می کند و دیگر نیازی به پشتیبان گیری دستی نمی باشد، همچنین این قابلیت در نرم افزار وجود دارد که بسته به نیاز سازمان در هر زمانی که تعریف می کنید نرم افزار به صورت خودکار پشتیبان گیری کند.
 
بر اساس فلسفه نگهداری و تعمیرات بهره ور فراگیر، همه از مدیریت ارشد سازمان گرفته تا اپراتورهای تجهیزات باید در فرایند نگهداشت شرکت کنند. تحقیقات و بررسی محصولات موجود مشابه در بازارهای خارجی نیز گواه بر همسو بودن سیستم ERP تولیدی شرکت سبزدادهافزار و سیستمهای ERP خارجی میباشد. نواحی کدینگ شده در سیستم CMMS به شکل قابل توجهی، جمعآوری داده ها را تسهیل کرده و گزارشدهی یکپارچة خرابیها را با محدود کردن انتخابها، میسر میسازد. “اصل بودن کالا ( تأیید مجوز بهداشت ) ” ، ” ارسال سریع” از ویژگی های مهم و اساسی در داروخانه بابک بوده و تمام سعی خود را کرده تا به آن پایبند باشد. بد نیست بدانید که مدیریت این مجموعه به لطف تعهد و تجربه کارشناسان شاغل در این مجموعه کلیه تعمیرات تبلت های ساخته شده در این مرکز را تضمین کرده است. کاربران تبلت با هر برندی می توانند با مراجعه به مرکز تعمیر تبلت از بهترین خدمات تعمیر بهره مند شوند. نمایندگی تعمیرات دو سوت در هر نقطه از تهران شعبه دارد و در هر کجای تهران که هستید می توانید با نمایندگی مجاز آن مرکز تماس گرفته و در صورت خرابی آبمیوه گیری آدرس و مشخصات کامل خود را ارائه دهید.
 
آیا اتلاف ساعت کاری تعمیراتی پرسنل خود را می دانید؟ تعمیر تجهیزی که بیشترین مشکلات را برای اپراتورها ایجاد میکند به صورت مستقیم بر روی پرسنل تاثیر گذاشته و باعث استقبال بیشتر از برنامه نت بهره ور فراگیر میشود. شاید اولین اشتباه این باشد که همیشه به دنبال جدیدترین ها و به روز ترین نرم افزارها و گجتها باشیم چون معمولا در زمینه مدیریت نگهداری و تعیمرات ، بسیاری از پرسنل از شیفتگان تکنولوژی اند و همواره به دنبال آخرین اپلیکیشنهای بازار، البته این موضوع نکته بد یا اشتباهی نیست. از اولین ابزاری که توسط انسانهای اولیه تولید شد تا پیشرفته ترین ابزار تکنولوژی عصر حاضر ، هدف از ابتدا تا انتها یکسان بوده است. اما مشکل جدیدی که امروزه به وجود آمده است این است که با وجود تنوع تجهیزات سخت افزاری و نرم افزار و با گسترش روز افزون تکنولوژی ، به راستی استفاده از کدام ابزار یا تجهیز یا روش به سود ماست؟ شناسنامه تجهیز مهمترین بخش یک نرمافزار نگهداری و تعمیرات استاندارد است. یک نرمافزار انبارداری کامل است که کلیة عملیات ثبت ورود و خروج و انبارگردانی کالاها را انجام میدهد.