آیا تا به حال تاثیر شیشه و کنسول را در تغییر دکوراسیون و زیبایی خانه دیده اید؟ اگر از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید فضای خانه به گونه ای باشد که انرژی مثبت آن به مردم منتقل شود، نجار تنیل خرید شیشه و کنسول را توصیه می کند. در این بخش همه چیزهایی را که باید در مورد این نوع از محصولات پرکاربرد بدانید را توضیح خواهیم داد تا با دیدن تصاویر آنها و با کمی سرگرمی به درستی برسید. در ادامه نحوه خرید آینه و میز کنسول تانیل چوب را خواهیم گفت.

همانطور که می دانید، به دلیل کمبود وقت و ترافیک، مردم معمولاً به صورت حضوری خرید نمی کنند. اما چگونه می توان برای خرید آینه و میز کنسول به صورت آنلاین مشاوره کرد؟ یا به کدام مکان ها باید اعتماد کرد؟ چه نوع آینه و کنسولی برای خانه شما مناسب است؟ در این بخش به تمام سوالات شما پاسخ خواهیم داد. در ابتدا به این نکته توجه داشته باشید که برای خرید آینه و میز کنسول نه تنها به ظاهر آن ها توجه کنید، بلکه باید مشخصات و موارد دیگری را نیز در نظر بگیرید که در این قسمت به طور کامل با آن آشنا خواهید شد.
نکات مهم برای خرید آینه و میز کنسول
همانطور که می دانید برای اینکه دکوراسیون منزل خود را بسیار زیبا کنید و همچنین همه چیز را به خوبی هماهنگ کنید، باید یک میز کنسول و آینه جدید و شیک را وارد خانه خود کنید. هنگام خرید اینترنتی میز کنسول و آینه حتما این نکات را با دقت مطالعه کنید زیرا اگر انتخاب اشتباهی داشته باشید می تواند بر زیبایی منزل شما تاثیر منفی بگذارد.
ابعاد میز و کنسول آینه
اولین قدم برای خرید آینه و میز تحریر این است که باید سایز مناسب را انتخاب کنید. اگر محیط خانه شما بزرگ است، می توانید آینه های بزرگ و میزهای راحت را انتخاب کنید. اما مراقب باشید، اگر فضای شما کوچک است، باید از اندازه های کوچکتر استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های درج شده در این صفحه توسط کارشناسان تانیل چوب برای مشاوره تخصصی در این زمینه تماس بگیرید.
رنگ آمیزی میز و کنسول آینه
قبل از اینکه به رنگ آینه و میز کنسول توجه کنید، باید جایگاه آن را در دکور خاکی خود مشخص کنید. در این صورت می توانید رنگ مورد نظر را برای وسایل اطراف انتخاب کنید. توجه داشته باشید که همه وسایل موجود در ست شما لزوماً یک رنگ نیستند، اما این رنگ ها می توانند مکمل و انتقال انرژی بیشتری باشند. اگر رنگ دکور خاکی شما به خوبی شناخته شده است، می توانید از میان آینه ها و میزهای کنسول سفید رنگ انتخاب کنید که جلوه و سبکی عالی به محیط می بخشد. اما مراقب باشید، اگر محیط دکور زمین شما تیره و سیاه است، از رنگ سفید استفاده نکنید.
به موقعیت آینه و کنسول دقت کنید
اگرچه میز کنسول شباهت زیادی به میز آرایش دارد اما باید بدانید که میز کنسول دکوراسیون شما را زیباتر می کند. همچنین جالب است که میز کنسول بدون کشو وجود دارد و وقتی در راهرو قرار می گیرد جلوه ای خاص و منحصر به فرد در فضای داخلی خانه می گذارد. شایان ذکر است این نوع تجهیزات باید در محل مناسبی قرار گیرند. بنابراین هنگام خرید آینه یا میز کنسول به محل قرارگیری آن توجه کنید تا زیبایی دکوراسیون منزل شما بیش از پیش افزایش یابد. در واقع، هنگام انتخاب رنگ های مورد علاقه خود، باید به محل قرار دادن آنها نیز حساس باشید. در این صورت می توانید با توجه به فضا انتخاب بهتری داشته باشید. شما عزیزان نباید میز کنسول و آینه را به عنوان وسایل لوکس تصور کنید، اما این نوع لوازم می توانند بسیار مفید باشند. در واقع می توانید آنچه دارید را روی میز کنسول قرار دهید و از مزیت آینه بهره ببرید.
آینه شفافیت و شفافیت
هنگام خرید آینه و میز کنسول دقت کنید که آینه ها آینه نداشته باشند زیرا انرژی بدی در خانه ایجاد می کنند. تصاویر آینه ای باید واضح و بدون اشکال باشد. در این قسمت از سایت تانیل چوب تمام تلاش خود را می کنیم تا میز کنسول و آینه های خوبی بر اساس ایده و سلیقه مشتریان ارائه دهیم. همچنین در هنگام خرید آینه ریموت توجه داشته باشید که این نوع آینه را نمی توان روی میز قرار داد و این امر موجه است. به همین دلیل، باید زمان بیشتری را در خانه سپری کنید.
 
اطلاعات بیشتر» تانیل چوب