در نتیجه افزایش حتی چند درجه ای دمای محیط باعث گرم شدن بیش از اندازه اندام مرغ خواهد شد. یک کاربرد مه پاش در مرغداری، کمک به پرندگان برای کاهش دمای بدن آنها در فصول گرم از سال می باشد. لوازم مه پاش سیستم به خنک کردن فضا کمک بسیاری می کند که در ادامه درباره ی آن بیشتر سخن خواهیم گفت. هرچه ذره کوچک تر باشد کارایی این سیستم بیشتر خواهد بود. چنانچه فشار آب ورودی کم و قطر روزنه خروجی نازل نیز چندان کوچک نباشد، قطرات با قطر بزرگتر تولید شده و این نازلها را Misting می نامند. بهترین پمپ پیستونی مناسب برای این سیستم ها، پمپ های برتولینی ساخت کشور ایتالیا هستند که در کنار هم، یک کارکرد عالی را به شما عرضه خواهند کرد. در حضور مه پاش مرغداری این اطمینان وجود دارد که تمام مرغ های گوشتی در یک شرایط کاملاً ایده آل به سر می برند.

تاسیس کارواش به صورت عملیاتی نیاز به دانش و تجربه کافی در زمینههای گوناگون دارد. به همین جهت می باشد که طرفداران تکنولوژی روز به روز بیشتر می شود و افراد از طبیعت و زندگی طبیعی جاری در آن، دورتر می شوند. البته قابل ذکر است که برای تولیدات خود از کارخانه و تکنولوژی آکوا گاردن استفاده می کند . به این ترتیب می توانیم زندگی آرام تر و البته همراه با تنش های کمتری را از مرغ های در حال پرورش دادن انتظار داشته باشیم. در صورتی که از مه پاش مرغداری استفاده می کنید، دیگر نگران فصل های سرد از سال نیستید. حضور رطوبت ساز مرغداری اگر قرار است باعث تداوم زندگی با نشاط تر مرغ های بالغ باشد، در تداوم زندگی جوجه ها تاثیرگذار است. ¨ کمبود رطوبت در محیط سالن مرغداری می تواند بر سلامت روانی مرغ ها نیز تاثیرگذار باشد. ¨ کمبود سطح رطوبت باعث دهیدراته شدن جوجه ها می شود. همچنین لنس های تلسکوپی بلند در بعضی کاربرد ها برای افزایش طول لنس مورد استفاده قرار می گیرند.

برای این کار آبیاری زمین های کشاورزی و باغ ها از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد. همچنین استفاده از تایمر آبیاری باعث می شود گل و گیاهان به صورت منظم و با شدت لازم آب داده شوند. از آنجا که مسئله کمبود آب یکی از مسائل مهم در ایران است؛ کارواشها باید برای تامین آب مدنظر خود راهکار مناسبی داشته باشند. کمبود رطوبت در فصل سرد از سال نیز تاثیرات بسیار نامطلوبی دارد. این دستگاه با طراحی دقیق، کاربرد وسیع و گسترده ای در عملیات های گوناگون دارد. دهیدراته شدن در اندک زمانی مرگ و میر بسیار سنگین را در تمام جوجه های حاضر در یک سالن خشک فراهم می کند. نوسانات سنگین دمایی بر رفتارهای مرغ ها تاثیرگذار هستند. مه پاش مرغداری با افزایش سطح رطوبت فضای سالن پرورش مرغ در وزن گرفتن سریع گله های گوشتی بسیار تاثیرگذار است. با در نظر گرفتن موارد ذکر شده، طراح یک سیستم مه پاش باید با استفاده از قطعات مرغوب و رعایت تمامی استانداردهای لازم، دستگاهی با کیفیت و کاربردی جهت رفع نیازهای اساسی مشتریان فراهم کند. ¨ در صورتی که سطح رطوبت هوا در سالن مرغداری کاهش ناگهانی داشته باشد، جوجه ها با مشکلات سنگین گوارشی مواجه می شوند. تمام قطعات بکار رفته در پمپ فشار قوی کارواش اینتر پمپ 200 بار از بهترین مواد و باکیفیت ترین بوده و در طی هر مرحله تولید آن با دقت و وسواس کامل تست و چکاپ شده است و روند اسنبل آن با بیشترین حد دقت انجام شده است تا بتواند بخوبی و بهترین نحو ممکن از پس مصارف سنگین و پرفشار صنعتی برآید.

https://abniro.com/car-wash-3-ph/

ابتدای هر هدفی اعم از پرورش مرغ های گوشتی یا تخم گذار در مقدمات امر همراه با جوجه کشی است. کاربرد دارند. برعکس آن، پمپ های کارواش صنعتی و نیمه صنعتی سه فاز هستند که به دلیل دارا بودن موتور قدرتمندتر، ابعاد بزرگتری نسبت به پمپ کارواش خانگی دارند. چرا که رطوبت مناسب در هوا به شکل یک عایق ناپیدا مانع از توسعه سرمای خشک و کشنده در محیط سالن مرغداری خواهد شد. در بند قبل توضیح دادیم که دهیدراته شدن بدن جوجه ها تهدیدی جدی برای آنها است.اما قبل از این اتفاق مرگ آور، کمبود سطح آب مانع از دفع درست در دستگاه گوارش جوجه ها خواهد شد. کمبود رطوبت مانع از تامین تعادل دمایی در محیط مرغداری است. کاربرد مه پاش در مرغداری همراه با آغاز عملیات جوجه کشی تا جوجه ریزی در سالن های مرغداری بسیار جدی تر از هر زمان دیگری است. هوای خشک در فصل سرد به شدت خطرناک است و عملاً نمی تواند راندمان سالن های مرغداری در فصول سرد سال را تحت تاثیرات شدیدی بگذارد.