اجاره ماشین در جزیره کیش به صورت بدون راننده و با راننده امکان پذیر است که درصورت تمایل به اجاره ماشین با راننده در کیش نیازی به گواهینامه و پرداخت هزینه های ضمانت و خلافی احتمالی نیست و هزینه دستمزد راننده به هزینه اجاره هر شب اضافه میشود. همراه داشتن کارت شناسایی معتبر و گواهینامه الزامی است. اصل پاسپورت2. اصل گواهینامه ی بین المللی3. ما برای شما این امکان را فراهم نموده ایم تا در زیباترین جزیره مرجانی خلیج فارس بتوانید لحظات خاطره انگیزی را تجربه کنید و هیچ نگرانی بابت تهیه خودرو مورد نظر خود نداشته باشید. ناگفته نماند که رانندگی در جزیره کیش نیز خود یکی از جاذبههای گردشگری است. در کیش خودروی ایرانی برای اجاره وجود ندارد زیرا در جزیره اجازه تردد خودروهای ایرانی داده نمیشود و این یکی از قوانین کیش به شمار میرود. در میان سدانهای سایز بزرگ کرهای، میتوان کیا اپتیما را یکی از زیباترین سدانهای این رده دانست.

اجاره ماشین در کیش

در نهایت با پرداخت ودیعه که متناسب با قیمت اجاره خودرو مورد نظر در هر روز تعیین میشود، ماشین را رزرو کرده و در روز مشخص شده در محل خود اتومبیل را دریافت میکنید. این تضمین به دو صورت قابل ارائه است به صورت وجه نقد که در این صورت بسته به نوع خودرو و مدل آن مبلغی در حدود 3 تا 5 میلیون تومان در خودرو های معمولی مانند اسپورتج و نیسان جوک و تا 100 میلیون در خودرو های لوکس مانند مازاراتی در زمان تحویل کلید خودرو از شما به امانت به رنتکار داده میشود و در هنگام عودت خودرو این وجه بلافاصله به شما بازگردانده خواهد شد. تمام خودروهای اقتصادی و لوکس با قیمتی مناسب به متقاضیان اجاره داده می شود. قابل توجه است که تقریبا ۷۰ درصد گردشگرانی که از جزیره زیبای کیش بازدید کردهاند لذت سواری کردن با خودروهای لوکس و فوقالعاده خارجی را تجربه کردهاند. در واقع با اجاره خودرو در کیش علاوه بر اینکه مشکل حمل نقل شما حل میشود، لذت رانندگی با خودروهای به روز دنیا را نیز میتوانید تجربه کنید.

تصور کردن رانندگی در خیابانهای جزیره کیش در ساعات پایانی شب نیز می تواند لذت بخش باشد. اجاره ماشین در کیش برای مدت کمتر از ۲۴ ساعت ممکن است اما در هر حال هزینه یک شب کامل محاسبه میشود. اما قطعا هر کسی می داند که رفت و آمد با خودرو شخصی راحت تر و لذت بخش تر خواهد بود و از طرفی سرعت رفت و آمد را نیز افزایش می دهد. برای اجاره خودرو و رانندگی در جزیره کیش باید بدانید که در جزیره کیش قوانینی اضافه بر قوانین عادی سایر نقاط کشور وجود دارد. از طرف دیگر این خودرو مصرف بنزین پایینی دارد که این این مسئله باعث میشود هزینهی سفر و گشت و گذار شما در جزیرهی زیبای کیش تا حد زیادی کاهش یابد. بله، محل تحویل ماشین بستگی به شما دارد و می توانید در فرودگاه، محل اقامتتان، دفتر شرکتی که از آن ماشین را اجاره می کنید و یا هر مکان دیگری را که انتخاب نمایید، ماشین را تحویل بگیرید.

اگر مهمان ویژه ای دارید که برایتان مهم است با خودرو تشریفاتی و اجاره خودرو در کیش بدون راننده و یا اجاره ماشین در کیش با راننده، اجاره خودرو - ماشین ساعتی، اجاره ماشین - خودرو روزانه ، ماهیانه می توانید به صورت آبرو مندانه برای جابجایی آنها برنامه ریزی کنید. توجه داشته باشید که اگر قصد اجاره خودرو در زمانهای پرمسافر جزیره کیش را دارید حتما از مدتی قبل اقدام به رزرو خودرو نمایید زیرا در آن زمان ممکن است خودروی مورد نیازتان برای اجاره موجود نباشد. قرارداد رسمی مابین شرکت رنت کار و رزرو گیرنده منعقد میشود و تمامی شرایط اجاره ماشین و تعهدات و همچنین شماره کارت رزروگیرنده جهت عودت مبلغ ۳۰۰ هزارتومان قید میشود که یک نسخه از قرارداد به رزروگیرنده تحویل داده میشود. کیش میزبان به منظور سهولت در رزرو تور، هتل و تفریحات کیش راه اندازی شده است و ما تا انتهای سفر میزبان شما هستیم.

منبع:

https://sweechkish.com